Rüyada Ölmüş Birinin Vurulduğunu Görmek

Rüyada ölmüş birinin vurulduğunu görmek, sadece kendini düşünen bir insan tarafından mağdur edilmek anlamına gelir. Bencilce tavırlar içine giren ve sizi düşünmeden bir şeyler yapan biri yüzünden keyfiniz kaçabilir. Ya da aileniz veya sizinle ilgili olu olmaz laflar edip sizi utandıran veya mahcup durumda bırakan biri olabilir. Eskiden yaşanan olumsuzlukları tekrar gündeme getirebilir. Şu günlerde kulağınıza gelen kafa söze hemen kanmamaya ve öfkelenmemeye dikkat edin. Bazı insanların ayıplarını görmezden gelmeniz daha hayırlı olabilir. Rüyada ölünün vurulması, aynı zamanda maddi zarara uğramak demektir. Güvendiğiniz biri tarafından maddi zarar ya da mal mülk kaybı söz konusu olabilir.

Rüyada ölen birinin silahla vurulduğunu görmek, başkaları yüzünden mağdur olan kişilerin yakında refaha erişmesine yorumlanır. Üzerinizdeki borç ve dert biter, nafaka veya tazminat gibi kendi hakkı olan parayı bekleyen kişilerin eline paraları geçer.

Rüyada Ölmüş Birinin Zincire Vurulduğunu Görmek

Güvendiğiniz bir insan tarafından hüsrana uğramak demektir. Sizi yarı yolda bırakan ve hayal kırıklığına uğratan biri olabilir. Ortak iş yapan kişiler de ortaklık konusunda sorunlar yaşayabilirler. Aç gözlü biri ile mücadele etmeniz gerekebilir. Hep bana diyen birinden paranızı pulunuzu saklamak zorunda da kalabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Birinin Vurulduğunu Görmek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birinin vurulduğunu görmek ihya yorumu, bazı insanlar ile aranızda laf taşıyan birilerine ve duyacağınız bazı şeylere üzülmeye yorumlanır. Size karşı haksızlık yapan ve üzerinize iftira atmaya kalkan birileri olabilir. Sizi kızdıran kişilere karşı sükunetinizi koruyun.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR
 1. Fuat dedi ki:

  Yaklaşık 40 yıl önce anneannem ve iki dayım teröristler tarafından şehit edildiler fakat rüyada sağ olan diğer bir dayım da onlarla birlikte yeniden pusuya düşürülerek vurulmuştular. Çok etkisi altında kaldım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya haneden evinize msiafir gelmesine yorumlanır.

 2. Ayse durdu dedi ki:

  1 hafta önce babam coronadan vefat etti. İlk gün çok mutlu gördüm ama dün gece birinden kaçmaya çalışırken gördüm. Silahla vuruyordu ama ölmüyorsun babam sürünerek kaçıyordu o esnada benimle gözgöze geldi ve çok mutsuzdu 😢 sizce ne olabilir

 3. Senem Acar dedi ki:

  Eşim hayatta değil vefat etti 8 sene önce ama bugün rüyamda eşimin yanımda olduğunu biz yolda giderken gri kaza yapmış bir araba içinden eşime ateş edildi ve vuruldu ambulans geldi götürdü bir de küçük oğlum var onu nereye bırakacağımı bilemiyorum ağlayarak koşuyorum hep bebeği bıraktım bir yere hastaneye gittim içeri girdim orada birisi gökhan var doktorun arkadaşı söyle ona yardımcı olur dediler onu aradım kalabalık içinde sonra o yardım etti eşimi gösterdiler ne anlama gelir nasıl yoracağımı bilemedim etkisi altında kaldım

DMCA.com Protection Status