Rüyada Ölmüş Birinin Yanında Oturmak

Rüyada ölmüş birinin yanında oturmak, şu günlerde keşke yanımda olsa dediğiniz biri olduğuna yorumlanır. Vefat eden kişiye son günlerde bir hayli ihtiyacınız olabilir. Onunla sevinçlerinizi ya da üzüntülerinizi paylaşmak isteyebilirsiniz. Ailesinden birini gören kişiler de onun yokluğunu hissedebilirler. Uzun zamandır yas tutan kişiler de yerini doldurmakta zorlanabilirler. Evinizde her ne kadar huzur olsa da vefat eden kişiye de günden güne çok özlem duyabilirsiniz.

Rüyada ölü kimseyi otururken görmek, aynı zamanda bekleyişin de bitmesi şeklinde yorumlanır. Uzakta yaşayan eş dost akrabaya karşı özlem son bulur. Yakında sizi görmeye gelebilirler. Bir süredir ailesinden uzakta yaşaya ve bir türlü gidip göremeyen kişiler de işlerinden fırsat bulup memleketlerine gidebilirler, ailenizi ve aile büyüklerini görüp gönüllerini alabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Birinin Yanında Oturmak İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birinin yanında oturmak ihya yorumu, uzun zamandır aynı sofrada oturmadığınız insanlar ile aynı ortamda bulunmak ve bir sofranın etrafında buluşmak şeklinde yorumlanır. Eğer uzun zamandır küs olduğunuz eş dost akrabanız varsa yakında bir bahane ile görüşülür ve yeniden yüz yüze bakılır. Yaşanan kırgınlıklar artık gündeme gelmez ve iki tarafın da birbirine öfkesi biter.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Mesude dedi ki:

    Ruyamda beyaz gelinlik giydim. Anlami nedi ?

  2. Mesude dedi ki:

    Ruyamda beyaz gelinlik giydim. Anlami nedi ? ?

  3. Mesude dedi ki:

    Merhaba. Bana ruyamda dediler ki sen melek olucaksin. Anlami nedir?

DMCA.com Protection Status