Rüyada Ölmüş Birinin Yeşil Giydiğini Görmek

Rüyada ölmüş birinin yeşil giydiğini görmek, evinize yüklü miktarda para girmesine ve geçim sıkıntısı çekmemeye yorumlanır. Evlenecek olan biri bu rüyayı görürse düğün dernek için ihtiyacı olan birikimi yapabilir. Evliliği önündeki parasal engeller aşılır ve sevdiği insanla birbirlerine destek olurlar. Maddi sorunlar yüzünden ertelemiş olduğunuz mutluluklarınız varsa yakında maddi hedeflerinize erişebilir ve isteklerinize ulaşabilirsiniz. İçinizde hiçbir şey ukte kalmaz ve hakkınız olan şeylere sahip olabilirsiniz. Rüyada ölünün yeşil renkte giyinmesi, çok borcu olan birinin yakında borçlarını kapatacağına ve çevresinden maddi destek göreceğine yorumlanır. Kendi işiniz için yapmak istediğiniz yatırımlar varsa sevdikleriniz de size inanarak yardımcı olurlar.

Rüyada ölmüş birinin yeşil elbise giydiğini görmek, çok verimli bir döneme girmek ve ailenizin de desteği ile işlerinizin açılmasına yorumlanır. Yakın zamanda başvurularınız kabul olabilir ve rızkınız çoğalır. Evini geçindiren kimseler evlerine daha fazla gelir getirirler.

Rüyada Ölmüş Birinin Yeşil Gömlek Giydiğini Görmek

Önemli bir görüşmesi veya mülakatı olan kimseler için çok mutlu olacakları şekilde sonuçlanmasına ve iyi insanlarla görüşmeye yorumlanır. İş hayatında da yolunuza iyi insanlar çıkar ve iyi bağlantılar kurulur. Çok kazanç sağlayacağınız bir anlaşma ya da ortaklık da yapabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Birinin Yeşil Giydiğini Görmek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birinin yeşil giydiğini görmek ihya yorumu, eli darda olan kimselerin elinin bollaşmasına, bol kazanç demektir. İşsiz olan biri işe girebilir ve geliri yeniden sağlanır. Borçları yüzünden motivasyonu düşen kimseler de borçlarını kapatabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Günay dedi ki:

  Annem teyzem ölmeden bir kaç saat önce onu yeşil elbiseyle görmüş ve ben iyiyim abla demiş aradan bir kaç saat geçince ölüm haberi geldi bu arada teyzem kanserden vefat etti

 2. Sema Emeç dedi ki:

  Mrb rüyamda ölmüş kardeşimin evimizde bulunan yeşil seccadeyi gömlek şeklinde üzerine giyindiğini gördüm yorumu nedir acaba. Teşekkürler.

 3. Halime Güler dedi ki:

  Ölmüş kayınvalidem yeşil deri bir etek giymiş ve onu kendi boyuna göre ayarlamak için kesti. Yorum için teşekkürler

 4. Erol dedi ki:

  Ölmüş dedemi yeşil gömlek gördüm güle yüzlü

 5. Emel Sümengen dedi ki:

  Rüyamda hayatta olmayan babamı çağla yeşili gömlek, yaprak yeşili pantolon giymiş olarak gördüm. Gençti ve kızmış gibiydi.

 6. Filiz dedi ki:

  Annem 2 ay önce öldü komşumuz rüyasında annemi görmüş yeşiller giymiş çok güzeldi diyor ben hayr yapıyormuşum annem gelmiş komşumuz da bana niye yalan söylediniz annen yaşıyor ya demiş ben de bir balon ucurduk herkes inandı abla demişim anneme gel demişler kızıma bir bakıp geliyorum demiş

DMCA.com Protection Status