Rüyada Ölmüş Birinin Yüzünde Yara Görmek

Rüyada ölmüş birinin yüzünde yara görmek, aile içinde günden güne büyüyen problemler varsa müdahale etmek ve aracı olup buzları eritmeye yorumlanır. Eğer aile fertleri arasında tartışma ve sorunlar varsa iki tarafın da sakinleşmesi ve uzlaşması sağlanır. Aynı şekilde hane içerisinde veya yakın çevrenizde de küs olan ve adeta kanlı bıçaklı düşman olan iki kişi varsa sizin vesileniz ile barışabilirler. Hayatta barışmaz denilen insanlar barışıp tekrar görüşmeye başlar. Rüyada ölünün yüzünde yara olduğunu görmek, aynız amanda evinizde huzura ve daha iyi şartlara sahip olmaya yorumlanır. Aileniz ile birlikte ağzınızın tadı yerine gelir. Neşe ve sohbet dolu günleriniz olur.

Rüyada ölen birinin ağzında yara görmek, birinin size karşı söylediği sözler içinizi acıttı ise bu kişinin sizden gün gelip özür dileyeceğine yorumlanır. Size ağır laflar söyleyen veya günahınızı alan, iftira atan kişiler varsa da pişman olurlar. Hak ve adalet yerini bulur, zamanında size yapılanların bir benzerini karşı taraf yaşayabilir.

Rüyada Ölmüş Babanın Yüzünde Yara Görmek

Ailenizde zor günler geçiren ve maddi olarak çıkmaza giren birine maddi destek olmak, o kişiye yardım etmeye yorumlanır. Hanede birlik beraberlik sağlanır. Sizin de sayenizde ailenizin geçimi rahatlar, evinize daha çok para girer.

Rüyada Ölmüş Annenin Yüzünde Yara Görmek

Uzun zamandır özlem duyulan yakınlarınız ile hasret gidermeye yorumlanır. Bir süredir evinize gelmeyen insanlar ilerleyen günlerde evinize gelebilir, sizi ziyaret etmek isteyebilirler. Eşiyle arası açık olanların evinde eşleri ile geçimi düzelir.

Rüyada Ölmüş Birinin Yüzünde Yara Görmek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birinin yüzünde yara görmek ihya yorumu, ailevi sorunların tez zamanda bitmesine ve size karşı insanların ön yargısının da ortadan kalkmasına yorumlanır. Üzerinize atılan iftiralar veya dedikodular varsa haklılığınız anlaşılır, iftiralardan aklanabilirsiniz. Hak adalet er ya da geç sizden yana olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Didem ÜLKER dedi ki:

  Birincisi Annem rüyasında rahmetli eşinin yüzünde yara izi görmüş.
  İkincisi torununa yemek yediriyormuş.

 2. Tuğba dedi ki:

  Rüyamda gerçekte ölmüş olan babaannemi hasta gördüm ve yüzü kızarmış ve yaralar vardı yüzünde sanki su toplamış gibi. Bu ne demek acaba?

 3. ahmet dedi ki:

  rüyamda ölmüş olan annem başında beyaz bir namaz başörtüsü ile yatakta hasta olarak yatıyordu babam ise annemin yanında oturuyordu annemin burnunda yaralar vardı ve burnu kömür karası gibiydi ve annem bana yinemi sigaraya başladın bak burnun simsiyah olmuş dedi sigaranın yüzünden

DMCA.com Protection Status