Rüyada Ölmüş Birinin Yüzünü Beyaz Görmek

Rüyada ölmüş birinin yüzünü beyaz görmek, toplum önünde güven ve saygınlık kazanmaya, insanların size bakış açısının olumlu yönde değişmesine yorumlanır. Sizi seven ve değer veren insanların sayısı çoğalabilir. İyi niyetli ve saf kalpli kimseler hayatınıza girer, güzel dostluklar kurulur. Eğer bir zamanlar güvenmediğiniz insanlar varsa bu insanlara karşı güven duygunuz artabilir. Özellikle de çevrenizde bir insandan gelecek olan iyilik sayesinde sorunlarınız çözülebilir. Temiz kalpli birinden gelen iyilik ile birlikte hem siz hem de aileniz mutlu olurlar. Rüyada ölünün yüzünün beyaz olması, yakın çevrenizde hasta olan bir varsa bu kişinin şifa bulmasına yorumlanır. Rüya sahibi hasta ise sıhhatine kavuşur. Kendinizi ruhsal olarak da daha sağlıklı ve zinde hissedebilirsiniz.

Rüyada ölen birinin yüzünü bembeyaz görmek, bazı yorumculara göre de bekar olan biri için hayırlı talip demektir. Hanede bekar biri varsa da evlenebilir ve iyi bir izdivaç kurabilir. Hane içinden gelen haberlere sevinç duyabilirsiniz. Bilhassa size gelecek olan bir haber de yüzünüzü güldürebilir.

Rüyada Ölmüş Birinin Yüzünü Beyaz Görmek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birinin yüzünü beyaz görmek ihya yorumu, aile içerisinde hayırlı bir olaya ve sevdikleriniz ile barış içerisinde kalmaya yorumlanır. Eğer hane içerisinden konuşmadığınız biri varsa bu kişi sizden özür dileyebilir. Ailesi ile görüşmeyen kişiler de aile fertleri ile barışırlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Melisa dedi ki:

  Dün gece rüyamda ölmüş bir tanıdıgımi gördüm mezarının üstünde oturuyordu yuzu benbeyazdı sarıldım öptüm bana dıyokı küçük oglumu cok özledim onu en kısa zamanda yanıma getırcegm dıyorumkı olmaz Züleyha al yanına hayır dedı yanıma. Alcagm oglumu cok özledim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya küslüklerin biteceğine ve size kızgın birinin affetmesine yorumlanır.

 2. Yusuf dedi ki:

  Rüyamda yeni vefat eden babaannemin yüzü beyazdı nur gibiydi yanlış degilsem sağ yanağından öpüyordum ve rüyamda öldüğünü biliyordum öperek ozlemimi gideriyordum

DMCA.com Protection Status