Rüyada Ölmüş Birinin Yüzünü Görmemek

Rüyada ölmüş birinin yüzünü görmemek, bir süredir görüşmediğiniz biri ile karşılaşmak ve tanımakta zorlanmak şeklinde yorumlanır. Yıllardır görmediğiniz insanlar ile yollarınız kesişebilir. Uzun yılların ardından eski dostluklar devam edebilir. Ya da eski aşklar alevlenebilir. Gelecek günlerde sosyal hayatta büyük sürprizler yaşanır ve dengeniz de sarsılabilir. Rüyada ölünün yüzünü görmeye çalışmak, bir süredir yolunu gözlediğiniz bir yakınınız varsa sonunda ona kavuşmak demektir. Gurbette yaşayan eş dost akraba da yakında evinize gelebilir.

Rüyada ölen birinin yüzünü görmemek, çok özleyip de iletişim kurmakta çekindiğiniz bir insan varsa onun size haber göndermesine yorumlanır. İnat edenler sonunda inatlarını kırarlar. Sizinle inatlaşan bir varsa da pes eder ve barışmak görüşmek için bir zeytin dalı uzatabilir.

Rüyada Ölmüş Birinin Yüzünü Gizlemek

Birine yapılan iyilikleri herkesten gizlemek şeklinde yorumlanır. Yakın çevrenizde deri olan biri size dertlerini açabilir ve hiç kimseye duyurmadan sorunlarına derman olabilirsiniz. Aile içi problemleri olan kişiler de çevresi öğrenmeden çözerler. Size güvenip de sevdikleriniz sırlarını paylaşabilirler.

Rüyada Ölmüş Birinin Yüzünü Görmemek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birinin yüzünü görmemek ihya yorumu, ne yapıyor ne ediyor diye merak ettiğiniz bir insandan haber almak ve o kişi ile yeniden görüşmek demektir. İmkansız gibi görünen bir ilişki de yeniden başlayabilir, küs olduğunuz biri ile barışmak çevrenizde de büyük yankı uyandırabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Kübra dedi ki:

  Merhabalar ben rüyamda evimin arkasında ki tepedeydim rahmetli dedem aşağıdaki yoldan arabayla geçiyordu ama yüzünü seçemiyordum. Kardeşime dedemi görcem diyip yola koşuyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hedeflere ulaşmak, başarıya yorumlanır.

 2. İlknur dedi ki:

  Merhabalar. Ben rüyamda ölmüş dedemi gördüm. Babaannem ile evlilik yıldönümleriymiş ve Ölü olduğu halde onu ziyarete gelecekmiş babaannem uzun bir elbise giymiş onu bekliyor kapı açılıyor annem ve babaannem onu görüp konuşuyorlar fakat ben göremiyorum. Rüyamı yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak yerden iyi habere yorumlanır.

 3. Dilan dedi ki:

  Rüyamda dedeme ağlıyorum annem beni bıraktı gitti diye ama ne dedemin nede annemin yüzünü görmedim

 4. Lacyn dedi ki:

  Merhaba rüyamda duyndeydim olmush babaannem gördüm ve yanıma getirtdim beni uyutmaya bashladi yüzünü secemiyordum birden gök yüzü kırmızıya donush ve babaannem cirkinleship karnımı tirlamaya bashladi.

 5. Kerim demirkol dedi ki:

  merhabalar ben eski çalıştım rahmetli şefimi sık sık rüyamda görüyorum fakat hiç yüzünü göremiyorum

 6. Ayaz dedi ki:

  Yakın zamanda kayınpederimi kaybettik birkaç kişinin rüyasınada gelmiş ama yüzünü görmemişler.bende dün gece benimde rüyama geldi ama yüzünü görmedim,kim geldi dedim onun geldiğini annesini merak ettiğini söyledi.kayınpeder daha 62 yaşında aniden vefat etti hiç beklemiyorduk ve hepimizi aşırı çok üzdü.neden rüyamıza giripde yüzünü göstermiyor merak ettik.onu bir kere olsun kırmadık hep sevdik saydık ve gidişine çok aşırı üzüldük hepimiz

 7. melik hüseyin güler dedi ki:

  Rüyada rahmetli babamı görüyorum kaç seferdir. ancak her seferinde yüzünü görmek nasip olmuyor. sadece merdivenlerden çıkarken sırtını ve bacaklarını görüyorum. aynı rüyayı iki kez gördüm. belirli aralıklarla ne ye yorumlanır acaba.

 8. Emrullah dedi ki:

  Ben kaç haftadır rüyamda rahmetli babamı görüyorum sesini Duyuyorum ve şahsiyetini görüyorum Ama bir türlü yüzünü göremiyorum bunun anlamını açıklar mısınız

 9. Makbule cakir dedi ki:

  gercekte öleli 7 gun olan annem yatak odasinda çekmeceler de babamın isteğiyle makas arıyor. ben sesleniyorum beni duymuyor. ben eşimle yatakta yatıyorum. annemde yatağın başucuna oturmuş ben sırtını görüyorum. bi yandan çekmeceler de makas ararken bi yandan ortaya konuşuyor. ama sanki bana nasihat verir nitelikte . aslında ikindi namazında 2 rekat kılsak şey olur diyor. birde diyorki ( benim iki oğlum var onların büyüğünün ismini söylüyor ) Mete küfür etmese çok iyi olacak diyor. Annem bana sırtı dönük oturuyor ve beni duymuyor

 10. Elif kul dedi ki:

  Ruyamda yesil caybahcesinin kaydigini sari toprak goruyordum buyuk hryelan oldu abimle kaciyorduk arka bahceye gecince karanlik oldu ve yagmur vardi eve geldim ölmus babamin sesini duydum sadece vucudunu gordum yuzunu gormedim annemi sordu annem yoktu sonra uyandim

DMCA.com Protection Status