Rüyada Ölmüş Birinin Yüzünü Morarmış Görmek

Rüyada ölmüş birinin yüzünü morarmış görmek, yakın çevreniz arasında fitne fesat kimseler varsa onlardan bir şekler saklamak şeklinde yorumlanır. İşlerinize karışmamaları için bir şeyleri gizleme zorunda kalabilirsiniz. İşinizin bozulması için bazı plan projeleri gizleyebilir, bu kişilere son dakikada söyleyebilirsiniz. Örneğin sizin her dediğinizi başkalarına yetiştiren ve psikolojik baskı yapan insanlar varsa da bu kişiler ile artık bir şey paylaşmama kararı alınabilir. Sizin iyi niyetinizi sömüren ve dedikodunuzu yapan her kim varsa artık o kişilerle araya mesafe konulabilir.  Rüyada ölen birinin yüzünün morarması, aynı zamanda bir insanın yaşadığı pişmanlığı yorumlanır. Sizin kırıldığını geç fark edebilir. Size karşı hal hareketlerinin yanlış olmadığını geç fark eder ve sizin güveninizi geri kazanmaya çalışabilir.

Rüyada ölünün yüzünü mor görmek, size karşı yapılan haksızlık ve kötülüklere sustuysanız artık bu kişilerle temelli araya mesafe koymaya yorumlanır. Mahkemesi olan kişiler ise davalarından alacakları sonuca çok mutlu olabilirler. Zamanında size yapılan haksızlıklar şimdi herkes tarafından görülür.

Rüyada Ölmüş Birinin Yüzünü Morarmış Görmek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birinin yüzünü morarmış görmek ihya yorumu, herkesin gözü önünde sizi küçük düşüren ya da eleştiren birileri varsa bu kişilerle görüşmeyi kesmek ve artık her şeyi gizlemeye yorumlanır. Sizin gizli kalmasını istediğiniz şeyler varsa şu günlerde bir hayli dikkatli olmanız gerekebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Tülay Taş dedi ki:

  8 ay önce 18 yaşında gorumcem vefat etti. Ve biz kayinvalidemlerle küsüz görüşmüyoruz zaten bizde 9 aylık evliyiz. Rüyamda onun ölü olduğunu biliyorum ama sanki geçmişte başka bi zaman dilimindeyiz ve o öldüğünü bilmiyor. Biz sohbet ediyoruz gorumcemle ve ben ona biz seni çok ozledik fatma annengilde seni çok özledi diyorum oda bende sizi çok özledim dedi. Daha sonra bi tane fotograf cekelim mı annenlere gosteririm dedim yanıma yaklaştı ve bana sarıldı kulağıma biseyler fisildadi tabiki cekelim diye ama biseyler söyledi sanırım ve ben o an çok ürperdim rüyamda. Yüzüne baktığımda ise sol gözü ve sol yanağının bi kısmı morarmıştı. Üzerinde kahverengi giysiler vardı. Ben korktuğumu anlamaması için onunla sohbete devam ettim bizde annengille barıştık falan dedim mutlu olsun diye ve oda öyle mii diye şaşırdı. Sonra uyandım zaten. Rüyamı yorumlarsaniz çok sevinirim ben biraz korktum ve çok üzgünüm ilk kez bu şekilde görüyorum rüyamda onu..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi sorunların aşılmasına ve yeniden barışmaya, iyi geçime yorumlanır.

 2. Asl dedi ki:

  Rüyamda ölen halamı gördüm 1 yıl önce vefat etti rüyam şöyle oğlu pazarcılık yapıyor ama normalde meyve sebze gerçek hayatta öyle rüyamdaysa ikinci el hali kıyafet felan varmış onları satıyormuş halamda hastaneden cıkmış onun basında duruyor bende birşeyler alıp orda ayak üstü sohbet ediyoruz ve yüzü çok morarmış dedim hala neden böylesin kızım dedi hastayım dedi yeni çıktım hastaneden dedi öyle başka rüyaya geçtim ama uyaninca etkisinde kaldim yüzü çok morarmıştı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya haksızlığın bitmesine ve aile içnde bazı kaygıların sona ermesine yorumlanır.

 3. Özlem dedi ki:

  Rüyamda babaannemin sol gözünü morarmış olduğunu gördüm ve gözüne ben buz koyuyordum . (Babannem vefat etti ) halam babaanneme benim onu görünce etkilendiğimi söyledi rüyalarıma girmemesini söyledi . Babannem de o her yerde benimle dedi bende ağlamaya başladım uykudan uyandığımda da ağlayarak uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede hasta birinin şifa bulmasına yorumlanır.

 4. Ayse alan dedi ki:

  Annem vefat edeli 15 gün oldu rüyamda gördüm bacakları mordu ve çok uzun iki metre kadar fakat incecik olmuş annem demiski kızım ben iyileştim artık kovitten oldu annem Allah rahmetiyle muamele etsin inşallah anneciğim sana ve tüm olenlerimize inşallah

DMCA.com Protection Status