Rüyada Ölmüş Birinin Zayıfladığını Görmek

Rüyada ölmüş birinin zayıfladığını görmek, sizi zamanında hor gören kişilerin şimdi benzer durumu yaşamasına yorumlanır. Bir zamanlar size inanmayan ve sırt çeviren insanlar varsa şimdi onlar güçsüzleşerek konumlarını makam mevkilerini kaybedebilirler. Tam tersi siz de onlardan maddi olarak ve kariyer hayatında daha güçlenebilir, daha önemli iş pozisyonlarında yer alabilirsiniz. Size inanan ve güvenen insanların desteği ile büyük işler başarılır. Bu süreçte sizinle uğraşan ve yolunuza taş koyan insanlar da tam tersi kazdıkları kuyuya düşerler. Rüyada ölen birini zayıflamış görmek, bazı yorumculara göre de inanıp güvendiğiniz bazı insanlara karşı inancın azalmasına yorumlanır. Şüpheleriniz olabilir ve güveninizi kıracak bazı sözler işitebilir, haberler alabilirsiniz.

Rüyada ölünün zayıflaması kilo vermesi, maddi olarak zayıflamak demektir. Birikimlerinizi hayırlı bir iş için de olsa harcamanız gerekebilir. Mal mülk edinmek veya iş kurmak gibi sebepler ile birikimlerinizi kullanabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Annesini Zayıflamış Görmek

Ev hayatında iyi anlaşamadığınız her kim varsa günden güne aranızdaki ilişkinin düzelmesine ve daha iyi geçinmeye yorumlanır. Bir süredir eşi ile geçinmeyen kişilerin de eşleri ile ağzının tadı yerine gelir, ev hayatında huzursuzluk biter.

Rüyada Ölmüş Babasını Zayıflamış Görmek

Evinizdeki ekonomik durumun yakında düzelmesine yorumlanır. Bir süre harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekse de yakında borç ve masraflardan kurtulabilirsiniz. Kardeşleriniz varsa aranızdaki para meseleleri de tatlıya bağlanır.

Rüyada Ölen Eşini Zayıflamış Görmek

Özel hayatınızda düzen kurmaya ve bazı sıkıntıları atlatmaya, karşınıza iyi insanların çıkmasına yorumlanır. Gelecek günlerde bazı talihsizlikler son bulur. Mahkemeniz varsa da davanızda haklılık ortaya çıkar, beklenen tazminat varsa elinize geçer.

Rüyada Ölmüş Birinin Zayıfladığını Görmek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birinin zayıfladığını görmek ihya yorumu, atılacak olan doğru adımlar sayesinde başarıya yavaş yavaş ulaşmak ve bir kaybın olmamasına yorumlanır. Günden güne rakiplerinizi ve düşmanlarınızı geride bırakabilir, çevrenizden uzaklaştırabilirsiniz. Sizi güçsüz kılmak isteyen insanlar kendileri bu duyguyu yaşarlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Fatma Birinci. dedi ki:

  Ruyamda 4 ay once Karamell rengi de olan, ölen tavsanimi gordum. Zayiflamisti cok. Ne anlama geeliyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir dost edinmeye yorumlanır.

   1. mehmet dedi ki:

    1 yıl önce ölen dayımı bugün rüyamda zayıflamış olarak gördüm kendisi kilolu biriydi ve bende şaşırdım içimden kiloluydu ve zayıflamış ölmemiş diyorum ve uyanıyorum.

 2. mehmet dedi ki:

  1 yıl önce ölen dayımı bugün rüyamda zayıflamış olarak gördüm kendisi kilolu biriydi ve bende şaşırdım içimden kiloluydu ve zayıflamış ölmemiş diyorum ve uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi bazı sorunların üzüntülerin bitmesine yorumlanır.

 3. Gamze dedi ki:

  2 yıl önce vefat eden dedemi Gördüm önce yatağında hareketsiz yatıyordu sonra seslenip kaldırıyorum kucağıma alıp diğer odaya kadar götürüyorum biseyler yedirmeye çalışıyorum o kadar zayıflamışki cok şaşırıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hane içinden iyi haberler almaya yorumlanır.

 4. bsra dedi ki:

  3 yıl önce vefat eden anneannemi rüyamda gördüm bizimle birlikte yemek masasına oturdu ve büyük büyük Petek balları bütün bi şekilde ağzına atıp yedi çok zayıflamıştı ve konuşmuyordu

 5. Svm dedi ki:

  Rüyamda ölen teyzemi gördüm ama aslında ölmemiş ortadan kaybolmuş ve ortaya çıkmış şekilde gördüm. Acayip zayıflamış ve bir bebeği olmuştu. Düğün söz gibi bir davetime gelmiş. O kalabalıkta konuşamadğmz için ertesi gün onunla görüşebilmek için evine gittik onu aldık ve baya güzel vakit geçirdik.

 6. Semanur dedi ki:

  Merhaba rüyamda bir otobusteydim bireri vardı ve diyordum ki vay be daha şuraya pikniğe gidecektik gezcektik gidemedik .sonra vefat eden abimin evine gitmişim o da diğer vefat eden abimi bodrum katında aç bırakmış ve bir iple bağlamış bende ondan habersiz gidip abimi bodrum katında görüyorum çok zayıflamış ölmek üzere ve benim yüzümden diğer abim ona böyle davranmış. onu kucaklayıp ona birşeyler yedirmek için ordan onu çıkarıyorum.bana diyor ki sana birşey diyecegim beni buradan cikarirsan ne dersen de yeter ki iyi ol diyorum ki uyandım.

 7. GÖNÜL dedi ki:

  Rüyamda manevi annemi gördüm kilolu biriydi vefatından önce çok zayıflamış gergin yüzü baya burusmus zayifliktan ona sarılıp ağlıyorum kalabalık tı evi ve balkonunda bir sürü irili ufaklı ceviz vardı

 8. Fatma karakoc dedi ki:

  Bugün rymd ölen üvey ablama sarıldım çok zayiflamisti ve bana sana söylediklerim için özür dilerim hep haklıydın dedi çocukluğumda ki evimiz ( şuan yok yıllar önce yenisi yapıldığı yerine)eski hali babamda köşede oturuyor üvey ablama sarıldığında evimiz viran olmuş ben babamı burada koymam götüreceğim diye ağlıyorum üvey annemin yanında bırakmak istemiyorum babamda üvey annemde ölüler gerçekte yaşamıyorlar mezarları yan yana ama

 9. Rümeysa dedi ki:

  En yakın arkadaşımı 6 Şubat depreminde kaybetmiştim , onu gördüm. Ama aşırı sayıflamıştı öyle ki belini iki elimle kolayca ellerim birleşecek şekilde sarabiliyordum . Sarılıyorum ona ama aklımda hep zayıflığı var bir arkadaşım daha var ama o buna hiç takılmıyor normal beraber oturuyorlar birkaç abur cubur var ölen arkadaşımla beraber yiyorlar bende şaşırıp onları izliyorum. Çikolata da vardı . Rüya ölen arkadaşımla alakalı olabilir mi kabirde rahat mıdır neden zayıfdı bir şey yorumlayabilir misin . Depremden bu yana ikinci görüşüm rüyamda ilkinde de namaz kılıyordu.

DMCA.com Protection Status