Rüyada Ölmüş Birisine Tokat Atmak

Rüyada ölmüş birisine tokat attığını görmek, aile içi sıkıntılarınız tez zamanda aşacağınıza ve zamanında ağır laf edenlerin bu laflarından geri döneceklerine yorumlanır. Büyük laflar eden kişiler buna pişmanlık duyarlar. Eğer siz de birine karşı inatlaşıyorsanız ve dediğiniz sözden dönmüyorsanız, yaşanan bazı güzel olaylardan sonra karşı taraf affedilebilir. Bazı insanlarla aranızdaki inat ve hatta kin ortadan kalkar. Rüyada ölüye tokat atmak, sabrın sonunda selamete erişmek ve hak adaletin yerini bulacağına yorumlanır. Kişi hak ettiği ne varsa yakında eline geçer, malına mülküne el koymaya kalkan kimseler varsa sonunda haklarına sahip olabilirler.

Rüyada ölen birini tokatlamak, sizin kalbinizi kıran ve üzen kişilerle aranızın düzeleceğine ve pişmanlık olacağına yorumlanır. Size karşı yaptıklarından dolayı büyük bir pişmanlık içerisinde olan biri haber gönderebilir. Sözleri ile kalbinizi kıran biri de gelip af dileyebilir.

Rüyada Ölünün Diriye Tokat Atması

Helal mal mülke ve haramdan uzak durmaya, büyük laf söylememeye yorumlanır. Eğer söylenirse ardından büyük pişmanlıklar yaşanır. Aile büyükleri ile de aranızda büyük anlaşmazlıklar varsa yakında çözülür. Sizin atacağınız adım aile ilişkilerini güçlendirir.

Rüyada Ölmüş Annenin Kızına Tokat Atması

Başkalarına karşı kötü düşüncelerden ve kıskançlık duygularından kurtulmak, çok kırıldığınız birinin gönlünüzü alacağına yorumlanır. Sevdikleriniz ile zamanında yaşanan büyük kavgalar artık biter, eskiye perde çekilir.

Rüyada Ölmüş Birisine Tokat Atmak İslami Yorumu

Rüyada ölmüş birisine tokat atmak ihya yorumu, sürekli sorumsuz davranan ya da sizin hakkınıza göz koyan biri varsa durum değişir, artık hak adalet yerini bulur, herkes kendi payını alır. Mal mülk paylaşımında da hakkınız olan elinize geçer, miras kavgaları biter.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Sediye dedi ki:

  Benim 16 yasinda oğlum vefat etti ve ben onu ruyamda cok fena tokatliyorum o hic sesini çıkarmıyor

 2. Sediye dedi ki:

  Benim 16 yasinda oğlum vefat etti9 yil oldu ve ben onu ruyamda cok fena tokatliyorum o hic sesini çıkarmıyor

 3. Şahsenem dedi ki:

  Merhaba. Ben rüyamda rahmetli kocamın yüzünü okadar net yakından gördüm,beni aldatıyor ben ona sen beni aldattın diyorum ama o zaman o kadar canım acıyor anlatamam O da evet diyor bende onun yüzüne sağlam iki kere tokat atıyorum. Diğer odada o Kadın la annesi yatıyor muş yanlarında ayyakkabıları. Bütün ayyakkanılarını yırtıp atıyorum ne olacak acaba daha uzun du hatırladığım bu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden manevi destek görmeye yorumlanır.

 4. Hüsniye Yelaldı dedi ki:

  Rüyamda yıllar önce ölen okuldan kız arkadaşım aniden karşıma çıkıyor ve ben çok şaşırıyorum ona osmanlı tokadı denilen tokatı atıp yanından kalkıp giderken arkamdan yetişip beni kazğımdan tutup gel konuşalım diye birlikte koşarken arkadan bir bey bırak o gitsin dercesine beni durduruyor sonra arkadaşım beni bırakıp gidiyor bende biraz gidiyorum sonrası duruyorum

DMCA.com Protection Status