Rüyada Ölmüş Birisiyle Dans Etmek

Rüyada ölmüş biriyle dans ettiğini görmek, çok değer göreceği insanların hayatına gireceğine ve kadir kıymet bilen insanlar ile dostluk kuracağına yorumlanır. Dostlarınızdan yana şansınız açık olur, her durumda sizi koruyup kollayarak olan kişiler ile arkadaşlık yapmaya başlayabilirsiniz. Yakın zamanda hayatınıza giren insanlar ömür boyu sizin yanınızda olurlar, birbirinize kol kanat gerebilirsiniz. Rüyada ölüyle dans etmek, aynı zamanda dert ve kederden kurtulmaya, dertleşerek dertlerini geride bırakmaya yorumlanır. Sizi anlayıp dinleyen insanlar ile dertleşmek iyi gelebilir. Bu sayede iç huzur da sağlanır. Kişi kendi hatalarını görmüş olur.

Rüyada ölen biri ile dans edilmesi, hayatınıza renk ve neşe katacak olan insanlar ile tanışmak ve üzüntülerden kurtulmaya yorumlanır. Sizi mutlu eden haberler duyabilir, kendiniz için güzel şeyler yapabilirsiniz. Sizi mutlu edecek bir seçim yapılabilir.

Rüyada Ölmüş Babayla Dans Etmek

Aile içerisinde maddi durumun düzelmesine ve kardeşleriniz ile birlikte parasal sıkıntılarınızı aşacağınıza, aranızda küslük kalmamasına yorumlanır. Aile içerisinde zor günler geride kalır ve kişi sevdikleri ile bir sofrada buluşur.

Rüyada Ölmüş Eşiyle Dans Etmek

He kendiniz hem de çocuklarınız için uzun zamandır verdiğiniz emeğin karşılığı görülür. Onların mutluluklarına şahit olabilir, onlara daha iyi imkanlar sunabilirsiniz. İlerleyen günlerde evinizde mutlu bir olay olabilir, sevdikleriniz ziyaretinize gelebilirler.

Rüyada Ölmüş Ünlü Biriyle Dans Etmek

İş ve eğitim hayatında başarıya ulaşmak ve yardıma ihtiyacı olan her kim varsa iyiliğinizin dokunacağına yorumlanır. Eğer bir zamanlar imkanlarınız olmadığı için yardım edemediğiniz kişiler varsa şimdi elinize bu imkanlar geçebilir.

Rüyada Ölmüş Birisiyle Dans Etmek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş biriyle dans etmek ihya yorumu, hak edilen şeyler geç de olsa size ulaşır ve sevenleriniz çoğalır. Gerçekten güvenebileceğiniz ve dertlerinizi paylaşabileceğiniz, size mutluluk ve huzur veren insanlar hayatınıza girer.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Havva TAYLAN dedi ki:

  Merhaba, rüyamda ölmüş olan teyzemin eşi ile karşılıklı oynadik. Oynarken yerde parça parça kakalar olduğunu gördüm. Çok teşekkür ederim. Sevgiyle.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede düğün dernek olacağına yorumlanır.

  2. Anonim dedi ki:

   Merhaba ben rüyamda ölmüş amcam ile dans ediyordum. Bir kutlamada Bi anda amcam geliyordu herkes şok oluyordu sonra amcam benimle dans ediyordu. Amcama sarılıp ağlıyordum. Sonra tekrar dans ettik.

 2. Emel dedi ki:

  Dedem 40gun önce öldü ve bu gece onunla dans ettiğimi gördüm rüyamda herkes deden öldü deliriyosun diyodu onlar beni tek dans ediyor goruyodu ama ben dedeme sarılmış dans ediyodum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya haneden hayırlı haberler gelmesine yorumlanır.

 3. Melis dedi ki:

  Ruyada olmuş cumhurbaskani ile dans ettim. Ne demek bu? Hatta duygusal yakinlastik dans ederken😊 sonra kayb oldu. Ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya makam mevki edinmeye yorumlanır.

 4. Mehriban dedi ki:

  Rüyamda şehit olan sınıf arkadaşımla gülerek dans ediyorduk. İkimizde çok mutluyduk. Gerçek hayatta bile hiç o kadar mutlu deyilim ben. Anlamını lütden yazarmısınız?)

 5. İpek dedi ki:

  Rüyamda ölmüş dedemle dans ediyoduk fakat dedemi sadece ben görebiliyodum. Herkez benim ortada tek başıma dans ettigimi goruyodu. Sonra ağliyodum

 6. İpek dedi ki:

  Rüyamda bir düğunde ölmüş dedemle sahnenin ortasında dans ediyoduk fakat dedemi bir tek ben görebiliyodum. Herkez bana bakıp bu niye tek başına ortada dans ediyo diye bakıyodu. Dedeme sen ölmemişmiydin diye şaşkınlıkla sorunca dedem etrafa gülüp bana sus dans etmeye devam et diyodu. Düğün dağildıktan sonra da ağliyodum

 7. Serdar dedi ki:

  Merhabalar rüyamda ölmüş kız arkadaşımla dans edip eğleniyorduk . Teşekürler sevgilerle

 8. peri dedi ki:

  alarmin calmasına 5dakika kalıyordu uyandım.sonra kendi kendime düşündüm 5dakika uyuyayım alarm çaldığında uyanırım.uykuya daldım.rüyamda 3aydir kayb ettiğim babm geldi hadi kalk o 5dakikayı dans edelim deyip elini uzattı bana.karşılıklı dans ettik.bu rüya ne anlama geliyor?yorumlarsanız sevinirim

  1. Ceyo dedi ki:

   Aynı rüyayı görmüş olamayız 😥

 9. Sena dedi ki:

  Merhabalar ben annem, annemin arkadaşı ve benim arkadaşım çok eski bir eve girdik orada ölmüş insanlar vardı onlarla eşyaları yoluyla iletişim kuruyorduk ve bizi korkutmaya çalışıyorlardı ben dışında ölüleri diğerleri göremiyordu bende korkmamaya çalışıp onlara iyi davranıp sorunlarını anlamaya çalışıyordum sonra küçük bir kız vardı ve onunla azda olsun biraz sohbet edip onunla dans edip onun mutlu olmasını sağladım annemlerede gösterdim dans ederken sevinip ve kendini göstermekten enerjisinin tükendiğini fark edip onu içeriye yatırdım uyuması dinlenmesi için en son oradan ayrılırken onlardan ayrılmak istemedim ve onlara yardım edebileceğimi düşünüp onlarla kalmaya karar verdim

 10. Meryem dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda sınıf arkadaşlarım ile okulda lise bitimi töreninde ölen en yakın erkek sınıf arkadaşım ile beraber el ele dans ediyorduk o bana başını yasliyor arkamdan kucaklıyor üzgün sürati ile. Bende elinden tutarak sınıfa giriyoruz bı baktım yok ben onu ararken diğer sınıf erkek arkadaşlarım beni 3kattan aşağıya inmeme yardımci oluyorlar onlar aşağıda ben yukarıda. Ben aşağıya bakmaktan korktuğum için korku içinde agliyarak sınıfa giriyorum ordada bomboş odada korku içinde uyandım. Lütfen yorum yaparmisiniz

 11. Meri dedi ki:

  Rüyada babamın ölmüş amcası ile ailecek dans ediyorduk.Evde televizoyonda müzik açmıştık.

DMCA.com Protection Status