Rüyada Ölmüş Birisiyle Helalleşmek

Rüyada ölmüş biriyle helalleştiğini görmek, zamanında anlaşamadığınız insanlar varsa bu kişiler ile anlaşıp barışmaya yorumlanır. Eğer size hakkı geçen kimseler varsa helallik isteyebilirler. Aranızdaki buzlar erir ve sonunda herkes ile barış içerisinde olabilirsiniz.Eğer çok özlediğiniz biri varsa onunla yeniden bir araya gelebilirsiniz. Ayrılık yaşayanlar ayrılık acısından kurtulurlar, sevenler kavuşur. Evlilik hayatında zor günler geçirenler de sevdikleri ile aralarındaki sorunlara çözüm bulurlar. İki tarafın da ailevi meseleleri çözülür. Size haksızlık yapan kimseler bundan dolayı pişman olduklarını dile getirebilirler, gelip özür dileyen birileri olabilir. Rüyada ölüden helallik almak, sevdiklerinizin desteğini almaya ve kırgınlık kalmamasına yorumlanır. Kişi hatalarını telafi eder, iç huzuru sağlar. Birine karşı yaşadığınız bir pişmanlık varsa biter.

Rüyada ölen birinin helalleşmesi, size şans ve mutluluk getirecek olan insanların hayatınıza girmesine, sevdiklerinden müjdeli haberler almaya yorumlanır. Kişi vefalı dostlar kazandığını anlar, birlikte zor günleri aşarsınız. Derdinize derman olan kimseler olabilir, kötü günler çabuk atlatılır.

Rüyada Ölmüş Dede İle Helalleşmek

Hane içinde miras anlaşmazlığı varsa hak adalet yerini bulur ve herkes hakkı olanı alır. Zamanında yaşanan haksızlıklar yüzünden ailece küs olduğunuz kimseler ile de barışabilirsiniz. Hane içinde dargınlık biter, hakkınız kimsede kalmaz.

Rüyada Ölmüş Birisiyle Helalleşmek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş biriyle helalleşmek ihya yorumu, mahkemesi olan kimselerin hayırlı sonuçlar almasına ve adaletli olmaya yorumlanır. Size karşı yapılan bir haksızlığı görmezden gelmek yerine hakkınızı ararsanız sonunda pişman olmazsınız. Kalbinizi kıran kişiler pişmanlık duyup gönlünüzü almak isteyebilirler, aranızdaki gerginlik biter.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Dayı dedi ki:

  Selamun aleykum kızım. Rüyanda çok sevdiğim ve ölmüş olan bir arkadaşımı gördüm. Asker elbisesi giyiyordu. Topraklarımızı düşman basmış ve onlari arıyorduk. Ayağa kalktık, ve düşman aramaya çıkarken O’na sarılıp helallik istedim ve bir de şarjör aldım ondan, çünkü tek şaejörüm vardı. Ondan aldığım şarjör 8 tane mermi alıyordu. Daha sonra onlardan ayrılıp bir arkadaşım ile düşman içine doğru ilerlemeye başladık. Yolda bir gurup gördük ve aralarında elleri kelepçeli iki kişi vardı.

 2. Nedim dedi ki:

  Selamın aleyküm ben 23yaşında bir erkeğim rüyamda vefat etmiş dedemle helalleştiğimi gördüm ve tüm haklarını helal ettiğini söyledi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya haneden hayırlı bir haber gelmesine, işlerinizin yoluna girmesine yorumlanır.

 3. Nedim dedi ki:

  Selamın aleyküm ben rüyamda bir balkonda emmi oğluyla birlikte tüfekle bir el atış yaptım ve biri yaralandı ve sonrada tekrar bir atış daha yaptım 2 kişi yaralandı yaralananlarda akrabam 1rinin durumu iyi diğeri ağır yaralı durumu ağır dı sonra tüfeği sakladıktan sonra jandarma geldi beni içeri aldı babam durumu iyi değil dedi ağır dedi ağır yaralanan kişi için yaralanan kişide babamın dayısının oğluydu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde küslüklerin bitmesine yorumlanır.

 4. Fatma dedi ki:

  Ben fatma rüyamda 2haftalık vefaat etmiş olan eşimi gördüm ve kıp kırmızı bir tarlanın içine bostan ekmiş yani kavun karpuz yemyeşil kimin bura diye sordum eşiyin dedi birisi sonra eşim geldi dedimki burayı komşunun ordan sula dedim oda suluyacam suluyacam dedi ve uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya birinden iyi haberler almaya yorumlanir.

 5. Fatma dedi ki:

  Ruyamda olmuş eşimi gördüm kıpkırmızı bir tarlanın içinde bostan yani kavun karpuz soğan etkiliydi yarısıda yarim metre ekin etkiliydi kimin bura kimin diye sordum birisi dediki eşiyin dedi sonra eşim geldi buraları komşunun ordan sula dedim oda sukayacam sulayacam dedi ve uyandim

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya evinzide berekete ve maddi sikintilari asmaya yorumlanir.

 6. Yüksel dedi ki:

  Ölmüş olan eşimle rüyamda helalleştim. Biz onu ölmüş olarak bilip hayatımıza devam ederken o kendisine başka bir hayat ve aile kurmuş. Ölüyormuş bizlere helallik almaya gelmiş. Ağlaştık sarıldık helalleştik ve sonra gitti.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya içinizde ukde kalan bir şeyi gerçekleştirmeye yorumlanır.

 7. Zeliha dedi ki:

  Meraba. Ben 39 yaşında evli ve iki çocuk annesiyim.Rüyamada eski komşum bana duvar oyuğundan bir hap kutusunun içinden para çıkarıp verdi ben bu para çok sadece yol param kadarını alırım dedim. Ve o arada ölmüş kayınvalidesi geldi ben ondan helallik istedim elini öptüm oda helal olsun dedi ayrıca parada helal olsun dedi. Ve bana kocaman bir katmer yaptı verdi evine götür ye dedi ben katmeri bir ağacın altına serdim katmerin üzerine ağacın altına her geçtiğimde yeşil tohumları dökülüyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hasta birinden iyi haberler almak ve evinizde berekete yorumlanır.

 8. Melda dedi ki:

  Merhabaa

 9. Esqin dedi ki:

  Salam.Benim Annem ruyasinda kendi Annesine helallik vermediyini gormus.Amma ana annem yasarken annem ona helallik vermisdir ana annemde bize helallik vermisdir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile için sorunların çözülmesine yorumlanır.

 10. Ümmühan dedi ki:

  Rüyamda sevgilimin öldüğünü görüp tam gömecekken dirilip bana hakkını helal et senin bende çok hakkın var diyip tekrar öldüğünü gördüm sonra da uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen birinin af dilemesine yorumlanır.

 11. MUSTAFA BUĞA dedi ki:

  Selamün Aleyküm benim bir ay önce babaannem vefat etti beni çok severdi bende onu çok severdim yakın olmamıza rağmen son günlerinde yanına gitmemiştim bana küsmüş tü helalleşememiştik rüyamda onunla helalleştiğimi gördüm. Bunun açıklaması nedir

 12. Yonca kizal dedi ki:

  Rüyamda olmuş olan teyzemin evine gidip onunla karşılıklı oturup konusuyoruz.sonra sağ soldan yirtik kağıtlar toplayıp sobaya atıyor teyzem bu arada sürekli benimle konuşuyor. Daha sonra isim bitti diyor elini uzatıyor helallesiyoruz.ama beni öperken gözlerinin simsiyah olduğunu farkediyorum ve cok korkuyorum ama yine de öpüyor beni.uyaniyorum.covit 19 yuzunden cenazesine gidememiştim bunu da belirteyim teşekkürler şimdiden.

DMCA.com Protection Status