Rüyada Ölmüş Biriyle Ağlamak

Rüyada ölmüş biriyle ağladığını görmek, çok üzüldüğünüz ve zamanında göz yaşı dökmüş olduğunuz bir konuda şimdi yüzünüzün güleceğine yorumlanır. Zamanında yaşanan sorunlar biter ve bu sefer hayırlı olaylar olur. Evlenmek isteyen kişiler için önlerindeki engeller kalkar. Ya da çocuk sahibi olmak isteyenler de hayırlı haberler alabilirler. Umudunuzu kesmiş olduğunuz bir konuda yaşanan gelişmeler sizi mutlu edebilir. Rüyada ölüyle ağlaşmak, sevdikleriniz ile bir araya gelmek, dargınlıkların ve özlemlerin bitmesine yorumlanır. Zor günler geride kalır ve aile fertleri ile bir çatı altında toplanabilirsiniz. Size karşı yapılan bir haksızlık varsa son bulur.

Rüyada ölen biriyle ağlamak, hak ve adaletin yerini bulacağına şükür etmeye yorumlanır. Yaşanan talihsiz olayların ardından şans yüzünüze güler. Hasta olan bir yakınınız varsa şifasına kavuşur ve korkular son bulur. Kaybetme korkusu yaşadığınız bir yakınınız ile bir araya gelebilirsiniz. Boşamak üzere olanlar ise evliliklerini kurtarabilirler.

Rüyada Ölmüş Biriyle Sarılıp Ağlamak

Çekilen dert ve cefanın, göz yaşlarının son bulacağına yorumlanır. Üzülüp ağladığınız bir konuda gönül rahatlığı yaşanır. Ailesi ile ayrı kalanlar ve sevdiklerini özleyenler kavuşurlar. Eğer yalnızlık çekiyorsanız sevdiklerinizden beklediğiniz destek gelebilir. Ummadığınız bir anda göreceğiniz iyiliğe şaşırabilir, minnet duyabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Biriyle Ağlamak İslami Yorumu

Rüyada ölmüş biriyle ağlamak ihya yorumu, büyük bir dertten ve kederden kurtulmaya, rahat bir nefes almaya yorumlanır. Yaşamış olduğunuz sıkıntılar son bulur ve gönlünüz rahat eder. Çocukları olanlar çocuklarından yana yüzleri güler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Sevgi dedi ki:

  Rüyamda rahmet eden kardeşimle ağlayarak konuşuyordum yerim güzel ama sizi çok özlüyorum ve yaptiklarimdan dolayı pişmanım dedi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen birinin af dilemesine yorumlanır.

 2. Yusuf Ömer ASRAĞ dedi ki:

  Rüyamda ölmüş üç tanıdık sima görüyorum lakin biri tek aklımda kalıyor o aklımda kallan kişi ile hastana veya adliye koridoru gibi geniş bir alanda karşılaşıyorum ve ağlamaya başlıyorum ölü olan kişide ağlıyor bence benim ile sonra vedalaşıp gidiyor yanımdan

DMCA.com Protection Status