Rüyada Ölmüş Biriyle Balık Yemek

Rüyada ölmüş biriyle balık yemek, çok hayırlı bir rüya olmakla birlikte büyük bir kısmetin yolda olduğunun habercisidir. Yakında kısmetleriniz artar ve işleriniz açılır. İş hayatında yaşanan başarısızlıklar, aksilikler ve maddi zararlar biter. İşsiz olan biri yeni bir işe girebilir. Çalışan kişiler terfi alabilirler. Ya da yeni bir iş teklifi gelebilir. İşinizden memnun değilseniz ve kazancınız yetmiyorsa, daha çok kazancı olan bir işe geçiş yapılabilir. Uzun zamandır mesleğinde bir adım ileriye adım atamayanlar kariyerlerinde bir anda yükselirler. Bir anda gelen teklifler ve fırsatlar ile birlikte kariyerinizin parlak bir dönemini yaşayabilirsiniz.

Rüyada ölen birisi ile balık yediğini görmek, bekar olanlar için zengin ve mal mülk sahibi olan biri ile nikah masasına oturmak anlamına gelir. Ailesi ve kendi varlıklı biri size talip olabilir. Evli olanların ise eşleri ile gelirleri çoğalır ve eşiniz iş hayatında daha çok kazanarak evinize daha iyi bakabilir. Evinize giren para miktarı artması ile birlikte mal mülk alabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Biriyle Balık Yemek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş biriyle balık yemek ihya yorumu, bol kazanca ve kısmete yorumlanır. Sofranızda rızkınız artar ve sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Uzun zamandır işsiz olanlar iş teklifi alabilirler. Artık beklediğiniz para ya da miras elinize geçer. Mal mülk alım satımı yapılacak ise de yakında tamamlanır. Uzun zamandır satamadığınız malınız mülkünüz varsa yakında satışı gerçekleşir. İhtiyaç duyulan toplu para tez vakitte elinize geçebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Eren dedi ki:

  Merhaba İyi günler ben rüyamda vefat eden amcamı gördüm ve hafif hafif tebessem ediyordu daha sonra
  farklı bir ortamda hayatta olan 2 dayılarımdan bir tanesi bizi balık yemeye götür diyorlar bende en güzel yere balık yemeye götürüyorum masada kalamalarlar,karidesler balıklar herşey var ama dayımlarımdan bir tanesi bana diyor ki oğlum bunlar nasıl balık diyor ve balıkları kalamalarları karidesleri yemiyorlar bana bunun açıklamasını yaparsanız sevinirim teşekkürler…

 2. Yeter dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda bi restoranttayım,eski eşimlen köşede durmuş konuşuyoruz,ama o bana çok ilgisiz davranıyor,ben sarılıyorum konuşuyorum ama o ilgisiz ilgisiz yeşil gözleriylen bana bakıyor,sonra masaya geçiyorum eski kayınvalide var,ön masada ölen annem var,kalkıp annemin yanına gidiyorum,masada hamsi var balık var,ağzımdan kılçık çıkarıyom,annemlen sohbet ediyoruz.

 3. Reşit dedi ki:

  Rüyamda daha önce covitten ölen bir arkadaşımla tavada parça parça dilimlenmiş beyaz Lapa lapa yağda kızartıp birliktelikte çatalla balık yiyorduk ve bir konu üzerine 2 bin TL üzerine bahse girdik ama varlıklı biriydi bende memur olduğum için nasılsa bu arkadaş ben kaybetsemde bende almaz düşüncesiyle girdik daha ateş üzerinde ki baligiy birlikte giyerken bir kaç kişi geldi daha sonra yiyemedigimiz kızartılmış balıkları beyaz bir kutu içine koyarak elime alıp o ölmüş arkadaşım birlikte yüruyerek ve arkadaşım sarhoşlar gibi sallanıyordu onu yolcu ettim ,

 4. Pınar dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda vefat eden dedem ve babaannemin yayın balığı pisirdigini ve bende onların pişirdiği oguzel balıkları yedigimi gördüm bunu bana yorumlarmisiniz

DMCA.com Protection Status