Rüyada Ölmüş Biriyle Cenazeye Gitmek

Rüyada ölmüş biriyle cenazeye gittiğini görmek, sevdiklerinize karşı görevlerinizi yerine getireceğinize yorumlanır. Onların zor günlerinde yanlarında olabilirsiniz. Hasta olan ya da başka problemleri olan yakınlarınızı ziyarete gidebilir, onlarla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Eğer yolunuzu gözleyen aile büyükleri varsa hal hatırlarını sormanız onları mutlu edecektir. Dökülen göz yaşları son bulur, dargınlıklar biter, kalp kırgınlıkları son bulur. Küs olduğunuz kişilere ilk adımı sizin atmanız gerekebilir. Rüyada ölüyle cenazeye katılmak, memleket hasreti çeken kişiler için hasretlerin son bulmasına ve aileniz ile bir araya geleceğinize yorumlanır. Aile fertlerinden uzakta yaşayanlar kavuşurlar. Hayırlı olaylar için aileniz ile toplanabilirsiniz. Örneğin düğün dernek gibi bir olay için eş dost akraba toplanabilir.

Rüyada ölmüş birinin cenazesine gitmek, yanlış yoldan geri dönmek ve kötü alışkanlıklardan ya da sizi yıpratan üzen ne varsa bundan kurtulmaya yorumlanır. Zor günler aşılır, karanlık günler son bulur. Kişinin yaşama sevinci artar, sağlığının değerini bilir. Üzerinize görev olan şeyleri yerine getirebilirsiniz, sizi suçlayan insanlar pişman olurlar.

Rüyada Ölmüş Biriyle Cenazeye Gitmek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş biriyle cenazeye gitmek ihya yorumu, sevdiklerinizin her zaman yanında olmaya ve birlik beraberliğe yorumlanır. Kötü gününüzde de iyi gününüzde de sizi yalnız bırakmayan dostluklar kazanabilirsiniz. Zamanında iyilik gördüğünüz birine iyilik yapılabilir ve vefa borcu ödenir, gönüller alınır. Ailenizle aranızdaki kırgınlıklar biter, hastalık ile uğraşanlar hastalıktan kurtulurlar. Çevrenizde zor günler geçiren kişilerin yaşadıkları olaylardan siz de ders çıkarabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Mine dedi ki:

    Merhaba annem 2 sene önce öldü. Bütün altın ve paralarını kız kardeşime vermiş. Ben de kızgınlıktan kardeşim ve babamla görüşmüyorum. Ona göre yorumlamanızı rica ederim. Rüyamda annem akraba cenazesi için bana gelmiş. Cenaze evine gidiyoruz. Oradan kalkarken mutfakta ölen bir akrabamız çantama bol miktarda lokum koyuyor. Bwnim evimde annem uyuyormuş. Odasına giriyorum. Kol çantam ağzının üstünde onu alyorum. İyi ki aldın nefes alamıyordum sıkıntı yaptı dedi. Kahvaltılık evde eksikler varmış. Oğlum işe giderken onları alsın buzdolabımı annem boş görmesin diye düşünüyorum.

DMCA.com Protection Status