Rüyada Ölmüş Biriyle Denize Girmek

Rüyada ölmüş biriyle denize girdiğini görmek, geleceğe dair istek ve arzuların değişmesine, maddi olanakların artmasına yorumlanır. Kişi iş hayatında yeni bir pozisyona geçebilir, toplum statüsü yükselebilir. Hayalleriniz günden güne büyümeye başlayabilir. Gelecekten umutlarınız çoğalır,, kendinizi maddi anlamda güvence altına alabilirsiniz. Eğer gelirinizden memnun değilseniz, ilerleyen zamanda hak edilen gelire ulaşılır. Daha önce sadece hayal olan şeyler gerçek olur, kişi mutlu bir hayat sürer.

Rüyada ölen biriyle denize girmek, bolluk ve berekete, adınızın saygı ile anılmasına yorumlanır. Sizden insanlar övgü ile bahsetmeye başlayabilirler, örnek alınacak başarılarınız olabilir. Aile içerisinde de takdir görebilirsiniz. Size gerçekten inanan ve güvenen kişilerin yüzünü kara çıkarmazsınız. Ailenizin de fedakarlıkları boşa gitmez. Çekilen cefa ve verilen emeklerin ardından hem kendiniz hem de aileniz için güzel şeyler başarmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Anneyle Denize Girmek

Evli olanlar ailelerinin geçimini rahatça sağlar, borçlarınız azalır. Eğer mal mülk edinmek istiyorsanız bu hayaliniz gerçek olabilir. Kardeşleriniz ve diğer aile fertlerinden destek görürsünüz. Maddi durumu kötü olan biri varsa ona vereceğiniz destek ile durumu iyileşir, bol dua alabilirsiniz. Sevdiklerinizin zor günlerinde vereceğiniz destek onları kurtarır.

Rüyada Ölmüş Biriyle Denize Girmek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş biriyle denize girmek ihya yorumu, elinize daha fazla para geçmesine ve daha önce gitmek istediğiniz yerlere gideceğinize, yeni yerler gezip göreceğinize yorumlanır. Ailece güzel bir yere seyahat yapabilir, hayırlı bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Uzaktaki yakınlarınız da sizi davet edebilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Dilara dedi ki:

  Rüyamda ölmüş babamı canlandırıp denize giriyorduk altımızda deniz yatağı vardı yanımızda da bi kuş türü vardı ve kuşu köpek balığı yiyordu. Biz köpekbalığını görünce kıyıya gittik orda da yanımızda bizle beraber gelmiş yatıp dinlenen penguen vardı. Penguene dokunup onunla konuşuyordum ki uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya Sağlık sıhhat içinde olmaya, huzura yorumlanır.

 2. Gul dedi ki:

  Ruyamda olmus dedemin denize giripde gitdiyini gordum . Dalgali denizdi masmavi .

 3. Elif dedi ki:

  Babam rüyasında ölen arkadaşıyla denize girip sonra karaya çıkmış bu ne anlama gelir?

 4. Elif dedi ki:

  Rüyamda annem ben ve ölmüş dedem denize gidiyorduk bir tane şemsiye vardı kıyıya yakın yerleştiriyorduk ilk annem ile dedem giriyordu sonra ben girdim. Girdikten sonra deniz biraz yosunlanıyordu ve ben yosunsuz bir yer arıyordum. Anneme diyordum anne burada yüzelim o da dedemi çağırıyordu yanımıza sonra ben çıktım ikisi kaldı. Çıktıktan sonra bacağımda varisler oluşuyordu.

 5. Gizem dedi ki:

  Rüyamda 9 ay önce kaybettiğim abimi denizde bir şeyle yanıma gelirken gördüm onu aldım ve kıyıya kadar hiç suya değmeden getirdim benimle konuştu

DMCA.com Protection Status