Rüyada Ölmüş Biriyle Denize Girmek

Rüyada ölmüş biriyle denize girdiğini görmek, geleceğe dair istek ve arzuların değişmesine, maddi olanakların artmasına yorumlanır. Kişi iş hayatında yeni bir pozisyona geçebilir, toplum statüsü yükselebilir. Hayalleriniz günden güne büyümeye başlayabilir. Gelecekten umutlarınız çoğalır,, kendinizi maddi anlamda güvence altına alabilirsiniz. Eğer gelirinizden memnun değilseniz, ilerleyen zamanda hak edilen gelire ulaşılır. Daha önce sadece hayal olan şeyler gerçek olur, kişi mutlu bir hayat sürer.

Rüyada ölen biriyle denize girmek, bolluk ve berekete, adınızın saygı ile anılmasına yorumlanır. Sizden insanlar övgü ile bahsetmeye başlayabilirler, örnek alınacak başarılarınız olabilir. Aile içerisinde de takdir görebilirsiniz. Size gerçekten inanan ve güvenen kişilerin yüzünü kara çıkarmazsınız. Ailenizin de fedakarlıkları boşa gitmez. Çekilen cefa ve verilen emeklerin ardından hem kendiniz hem de aileniz için güzel şeyler başarmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Anneyle Denize Girmek

Evli olanlar ailelerinin geçimini rahatça sağlar, borçlarınız azalır. Eğer mal mülk edinmek istiyorsanız bu hayaliniz gerçek olabilir. Kardeşleriniz ve diğer aile fertlerinden destek görürsünüz. Maddi durumu kötü olan biri varsa ona vereceğiniz destek ile durumu iyileşir, bol dua alabilirsiniz. Sevdiklerinizin zor günlerinde vereceğiniz destek onları kurtarır.

Rüyada Ölmüş Biriyle Denize Girmek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş biriyle denize girmek ihya yorumu, elinize daha fazla para geçmesine ve daha önce gitmek istediğiniz yerlere gideceğinize, yeni yerler gezip göreceğinize yorumlanır. Ailece güzel bir yere seyahat yapabilir, hayırlı bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Uzaktaki yakınlarınız da sizi davet edebilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Dilara dedi ki:

  Rüyamda ölmüş babamı canlandırıp denize giriyorduk altımızda deniz yatağı vardı yanımızda da bi kuş türü vardı ve kuşu köpek balığı yiyordu. Biz köpekbalığını görünce kıyıya gittik orda da yanımızda bizle beraber gelmiş yatıp dinlenen penguen vardı. Penguene dokunup onunla konuşuyordum ki uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya Sağlık sıhhat içinde olmaya, huzura yorumlanır.

 2. Gul dedi ki:

  Ruyamda olmus dedemin denize giripde gitdiyini gordum . Dalgali denizdi masmavi .

 3. Elif dedi ki:

  Babam rüyasında ölen arkadaşıyla denize girip sonra karaya çıkmış bu ne anlama gelir?

 4. Elif dedi ki:

  Rüyamda annem ben ve ölmüş dedem denize gidiyorduk bir tane şemsiye vardı kıyıya yakın yerleştiriyorduk ilk annem ile dedem giriyordu sonra ben girdim. Girdikten sonra deniz biraz yosunlanıyordu ve ben yosunsuz bir yer arıyordum. Anneme diyordum anne burada yüzelim o da dedemi çağırıyordu yanımıza sonra ben çıktım ikisi kaldı. Çıktıktan sonra bacağımda varisler oluşuyordu.

 5. Gizem dedi ki:

  Rüyamda 9 ay önce kaybettiğim abimi denizde bir şeyle yanıma gelirken gördüm onu aldım ve kıyıya kadar hiç suya değmeden getirdim benimle konuştu

 6. Gülseren çıkıkçı dedi ki:

  Rüyamda ölmüş olan dayımla denizde yiz sonra ben oturuyorum yanımda iki yaşındaki erkek torunum ama rüyamda daha ufak bebekti dayıma onu bir keredaha denize solda havluya sarıp götüreyim dedim oda denizde biraz onunla oynadı denize soktu bende havluya sarıp aldım eve geldim ve uyandım rüyam bu kadar ama bu aralar hep ölmüşlerimi görüyorum iyi görüyorum nedir acaba. Teşekkürler

 7. Göktuğ ÖZDEMİR dedi ki:

  Rüyamda Ölmüş annem ile denize girdik yanımızda babamda vardı. Babam sağ. Annem çok üşüyordu çok bekledi kıyıda. Ben ayaklarını falan ıslattım. Babam ardından annemi bir çuval gibi bir torbaya koydu denize bıraktı arsından ben çuvalı açtım rahat rahat yüzsün diye. Ama çuvaldan annemin cansız vücudu çıktı ve denizin derinliklerine doğru gitti tanındada siyah bir fmtr şapka vardı. Gözden kayboldu. Sahile baktığımda babamın yanındaydı. Annem öleli 45 gün falan oldu bu arada. Teşekkür ederim.

 8. Özge dedi ki:

  Rüyamda rahmetli anneannemin önce yüksek bir merdivenden denize kolaylıkla indiğini ve yüzdüğünü gördüm, yükseklik korkumdan ben inemedim ancak denizde yüzdüğümüzü hatırlıyorum

 9. Sibel dedi ki:

  Rüyamda ölmüş babanemle gece denize gidiyorum arabayı babanem kullanıyo babenem kumsalda oturuyo denizin girişi tel örgülü ben tel örgüden geçip denize girip yüzüyorum deniz çok berrak sonra kar yağmaya başlıyo tlfmu alıp resmimi çekiyorum babanemde beni izliyo ..

 10. Sibel dedi ki:

  Rüyamda ölmüş babanemle gece denize gidiyorum babanem kumsalda oturuyo denizin girişi tel örgülü ben tel örgüden geçip denize girip yüzüyorum deniz çok berrak sonra kar yağmaya başlıyo tlfmu alıp resmimi çekiyorum babanemde beni izliyo ..

 11. eliz dedi ki:

  merhaba, ruyamda vefat eden anneannemle kalabalık bi plajda denizdeydik oturup sohbet ediyorduk yorumlarsaniz sevinirim

 12. Nur dedi ki:

  Merhabalar rüyamda üç ay önce ölen a.annemi gördüm normalde ikimizde yüzmeyi bilmiyoruz. Ve o denize atlıyor yüzüyor bende yüzme bilmediğim halde onu kurtarmak için peşinden atlayıp yanına gidiyorum birlikte yuzuyoruz onu ikna edip kıyıya çıkarmaya çalışıyorum ama beni zorluyor neyse çıktık ve eve gidiyoruz fakat yerinde durmuyor sürekli bir yerlere kaçıyor kuzenimden yardım isteyip eve gittik hasta ve ona iglesmesi için hepimiz dua ediyoruz ve bir anda gözlerinin kuculdugunu gördüm bir degisik bakiyordu bir taraftanda olduğunu de rüyada biliyorum ama tekrar ölmesin diye sürekli dualar ediyorum bizden ayrılmasın diye üzülüyor ağlıyorum. Daha sonra eski bir donemdeyim sanki ve bizim köyden insanlar dışarda yemek vermiş bizde davetliyiz dayımın eşiyle çarşıya gittik Osmanlı zamanlarında ki gibi eski carsilardi ordan keçeden yapılı kiyafetler vardı eski döneme ait fiyatları 100 150 TL uygundu yengem bir hırka bir kaç şey aldi bende tulum ve elbise aldim ve üzerimde mavi bir kıyafet ve kollarımda 4 altın bilezik vardı ki bekarım normalde biraz daha alışveriş yapıp döndük normalde yengem beni hiç sevmez ama rüyada tam tersiydi bana hediyeler alıp iyi davranıyordu ve oğlu diğer akrabalar bizi izliyordu sonra gelip yemek yedik bana yengem su ve elma uzattı aldim ve uyandim

 13. Kenan dedi ki:

  Rüyamda ölmüş akrabamla denize gidiyorduk balıq tutmak için ancak orada hiç kimse yokdu o ve ben

 14. Elif dedi ki:

  Rüyamda ölen dayımla deniz giriyorum dayımın saçları uzun ve siyah deniz çok kalabalık dayım çıkıyor ben yüzmeye devam ediyorum. Teşekkürler

 15. Hivan dedi ki:

  Ruyamda ben teyzem ve kiz kardesim ve rahmetli anneannem vardi. Deniz dalgaliydi sonra dalgalar sıklaşti anneannem ilerliyordu bağırdım gel buraya boğulacaksın diye sonra denizin içinde kulubemiz vardi kulubeye girdik

DMCA.com Protection Status