Rüyada Ölmüş Biriyle Göz Göze Gelmek

Rüyada ölmüş biriyle göz göze geldiğini görmek, sizin güzel şartlara sahip olmanızı kıskanan ve mutlu olmanızı istemeyen her kim varsa maskesi düşer. Dostunuzu ve düşmanınızı ayırt edebilirsiniz. Eğer bir süredir sizi kıskanan ve çekemeyen kişiler varsa asıl niyetleri ortaya çıkmaya başlar. Yüzünüze yalan söyleyen kişinin yalanı ortaya çıkar. Yüzünüze karşı doğru sözü söylemediğini öğrenebilirsiniz. Rüyada ölüyle göz göze gelmek, güvendiğiniz insanların güveninizi boşuna çıkarmamasına, dostun düşmanın ayırt edilmesine yorumlanır. Güven duygusunun azaldığı bazı insanlar varsa yeniden güven duygunuz artar. Size karşı yapılan bir takım haksızlıklar artık biter, pişmanlık duyan kişiler olabilir.

Rüyada ölen birinin gözünün içine bakması, sevdikleriniz ile aranızdaki sorunların bitmesi ve iyilik görmek, zor günleri geride bırakmaya yorumlanır. Yaşanan üzüntüler ve anlaşmazlıklar biter, sevdikleriniz sizi yalnız bırakmaz. Kardeşleri ile küs olanlar da barışabilirler.

Rüyada Ölmüş Birinin Göz Kırpması

Gizli saklı bir iş kalmamasına ve zamanında gizlenen her ne varsa ortaya çıkacağına yorumlanır. Sizden bir şeyler gizleyen kişiler varsa gizledikleri şeyi öğrenirsiniz. Para pul gizleyen biri de olabilir. Eğer ayrılık yaşadığınız biri varsa da yeniden bir araya gelmeniz olasıdır.

Rüyada Ölmüş Biriyle Göz Göze Gelmek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş biriyle göz göze gelmek ihya yorumu, size karşı düşmanca hisler içerisinde olan her kim varsa ortaya çıkar. Size kötü davranan ve kalbiniz kıran birileri gelip af dileyebilir. Sizden özür dileyerek gönlünüzü almaya çalışabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Osman cevik dedi ki:

  Ruyamda bir yeşillikli ve ağaçlı bir alanda olmus babamla karşılaştım ve benim resmimi çek bir yere vercem diye benimle konuştu ve bende ona gel baba su çiçekli alana gidelim dedim ve res.ini çektim resmi çekerken resmen bana poz verdi ve gözümün içine baktı bu kdar

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında hayırlı kazanca ve daha çok gelire yorumlanır.

 2. Neslihan dedi ki:

  Ruyamda rahmetli babam karsimda oturuyordu ve sadece gozlerimin icine bakiyordu, hic birsey demedi ve ben deli gibi aglamaya basliyorum ve cikiyorum ordan. Kosuyorum kocaman bahcenin icinde bir sera var oraya giriyorum, biber var serada. Acik yesil renkte kocaman buyuk carliston biberleri hala agliyorum bir iki tane kopariyorum. Boyle gordum, anlami nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi güce ve evinize hayırlı misafir gelmesine yorumlanır.

 3. cennet dedi ki:

  rüyamda ölmüş arkadaşimi okulda gördüm.gözleri çok güzel ve kirpikleri uzundu.gözlerine bakiyordum.ama ruyamda onun öldugunu biliyirdum ve hayal gördum diyerek ağliyirdum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eğitim hayatında yeni imkanlara yorumlanır.

 4. Merve dedi ki:

  Abimi geçen sene kaybettik ve dün rüyamda bir odada kanepe ve yer yatağı var kanepede ablam oturuyor yer yatağında abimin cesedi var ayak ucundan annem oturuyor baş ucunda ben oturuyorum hepimiz ağlıyoruz sonra abim gözlerini kıpırdatıyor çenesini oynatıyor ben şoka giriyorum anneme işaret ediyorum anne demeye çalışıyorum diyemiyorum o sırada abim gözlerime bakıp sol kolumu kavrıyor sonra uyanıyorum ben çok korktum çok gerçekçiydi acaba neden böyle bir rüya görmüş olabilirim?

 5. Hasan dedi ki:

  Şim böyle dağ evi gibi bi yerdeyiz kalabalık bi evin içinde babannem ölmüş benimde yanımda halamın oğlu var hep yanımda hem karşımda siyah bişey giymiş elinde telefon var bişey cekiyo gülüyo falan karşımda o kadar güzel manzara var ki anlatamam çok güzel bi manzara var heryer yemyeşil kuranlar okunuyo tabi ben kendimi tutamayıp ağlıyorum soluma bi dönüyorum babannem orda yatıyo yanına çöküp ellerini tutuyorum babanne sen ölmedin mi diyip halamın oğlunun gözlerine bakıyorum onda ses yok babanemin gözlerine bakıyorum renk değiştiriyo Kırmızı oluyo yeşil oluyo bi anda sarı oluyo ve cam gibi parlıyo orda Medine’yi görüp babanne burası cennet degil mi dediğim de bi anda yatdıgı yerden kalkıp oturuyo üstüme doğru geldi sende oraya gitmek istermisin dedi gözleri bi anda hem babannemin hemde kuzenimin kıpkırmızı oldu şeytan diye bağırdım sıçradım o ara

DMCA.com Protection Status