Rüyada Ölmüş Biriyle Kahvaltı Yapmak

Rüyada ölmüş biriyle kahvaltı yaptığını görmek, sofranızda rızkın ve bereketin artacağına, bol para kazanmaya yorumlanır. Ev geçindiren kişiler aileleri için daha iyi imkanlar sağlar. Çalışıyorsanız işleriniz her geçen gün artabilir, daha çok kazanıp daha çok çalışabilirsiniz. Geleceğe yönelik istediğiniz yatırımları yapabilirsiniz. Eğer geleceğe dair endişeleriniz varsa biter. Mal mülk almak isteyenler alırlar, daha fazla ekonomik güç sağlanır. Kendi ayaklarınızın üzerinde durarak kimseye muhtaç kalmazsınız. Rüyada ölüyle kahvaltı yapmak, aynı zamanda  manevi duyguların artacağına, ç huzurun artacağına yorumlanır. Zamanında kalbinizi kıran birileri varsa zeytin dalı uzatabilirler. Barışmayı düşünmediğiniz insanlar varsa yeni bir şans verilebilir.

Rüyada ölünün kahvaltı yapması, aile içinde huzur ve mutluluğa, birlik ve beraberliğe yorumlanır. Aile içerisinde saadet artar, mutluluklar çoğalır. Eğer uzun süredir göremediğiniz yakınlarınız varsa evinize ziyarete gelebilir, bir süre sizde kalabilirler.

Rüyada Ölmüş Birinin Kahvaltı Hazırlaması

Hasta olan bir yakınınız varsa iyileşmesine ve ziyaretine gitmeye yorumlanır. Kötü günler geçiren kişiler yakında güzel günlere erişirler. Yaşanan sorunlar son bulur ve sevdiklerinizden iyi haberler gelebilir. Zor durumda olan bir yakınınıza da yardımınız dokunabilir.

Rüyada Ölmüş Birinin Evinden Kahvaltı Yapmak

Aile içerisinde yaşanan sorunlar tatlıya bağlanır ve aile fertleri ile barışılır. Kalbinizi kıran ve sizi üzen kişiler bundan dolayı pişmanlık yaşayabilirler. Bir süredir evinize gitmediğiniz ve görüşmediğiniz biri varsa yakında araya giren kişiler sizi barıştırabilir.

Rüyada Ölmüş Biriyle Kahvaltı Yapmak İslami Yorumu

Rüyada ölmüş biriyle kahvaltı yapmak ihya yorumu, uzakta yaşayan eş dost akrabayı evinde ağırlamak, aile saadetinin artmasına ve ailenize iyi imkanlar vermeye yorumlanır. Aileniz için çok istediğiniz şeyleri onlara sunabilecek şansı elde edebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Ömer gündüz dedi ki:

  Rüyamda olmuş ablamla kahvaltı yapıyordum birde ailemle birlikte banyo yaptık

  1. admin dedi ki:

   Sevdikleriniz ile aynı sofrada buluşmak ve berekete yorumlanır.

   1. hasan dedi ki:

    ruyamda olmus dedem len kahvalti yapiyorduk ayni masada dayim dayimin esi vardi

 2. seda dedi ki:

  rüyamda ailemle birlikte, ölen babannemin mezarlığına gittiğimizi ve babannemin de gelip mezarlığın içinde bizimle birlikte kahvaltı ettiğini gördüm. normalde olduğundan daha asabi gözüküyordu. son zamanlarda sıklıkla rüyamda gördüğümü de belirtmek isterim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailenizde hayırlı bir olaya ve sevince yorumlanır.

 3. Lale dedi ki:

  Rüyamda ölmüş babam ve eşim vardı (yan yana oturuyorlardı) ve başka akrabalar. kahvaltı hazırladım.babam yumurta istedi ve bana gülümsedi ,diğer akrabalar bişey demedi.eşim de demedi,suskun ve durgundu .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hasta birinin şifa bulmasına yorumlanır.

 4. Ayşegül dedi ki:

  Rüyamda ölen annemle sadece ikimiz kahvaltı yapıyorduk reçel yedik o kadar tatlı geldi o kadar mutluydum ki

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde berekete yorumlanır.

 5. Dilek dedi ki:

  Rüyamda ölmüş annemi gördüm. Teyzemgildeydim ramazan ayıdi teyzeme iftar sofrasini hazirlamasinda yardim ediyordum. Sonra birden ölmüş annemi gordum bana kızım 3 gündür yemek yemedim karnım cok ac dedi .ve rengi solmuştu az bende dedim anne bekle teyze haşlama yapmış sana ısıtayım getireyim ekmegini ban ye annemde tamam dedi. Sonra haslamayi tabaga koydum öyle uyandım..

 6. Kübra KIRLI dedi ki:

  9 yıl önce dedem vefat etmişti. Rüyamda dedem, annemler, ablam vs. Hep beraber kahvaltı yapıyorduk. Dedemin ölü olduğunu biliyordum ama bir şekilde hemen solumda oturuyordu; yan yanaydık. Konuştuğunu hatırlamıyorum, bir şeyler yedi sanırım sadece. Tabağına baktığımda boştu; ya yiyecekleri tamamen bitirmişti ya da sadece ekmek yemişti birkaç ekmek kırıntısı duruyordu çünkü. 1’inci sınıfs giderken okuma bayramım olmuştu ve o gün dedemin bahçesinde fotoğraf çekinmiştik. İçimden, kahvaltı bitince tekrar büyümüş halimle bir fotoğraf çekiniriz diye düşünerek içten içe sevinçliydim. Sonra lavaboya diye koridorda yürüdüğünü hatırlıyorum, yine hiç konuşmuyordu. Sonra koridordan mutfağa geçip kapının arkasındaki sandalye de oturdu… Bu kadarını hatırlıyorum.

 7. Sevilay dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda gördüm ki ölmüş dedem evimizde kahvaltı yapıyor. Dargın olduğumuz halamlarda gelmiş sofradalardı annem hazırlamıştı kahvaltıyı. Sonra annemin aklı başından gitti ve çırılçıplak geldi yanımızda oturdu. Ben kızıyorum sürekli bu halin ne git üstünü giyin diye beni dinlemiyor. En son dedem birazcık uyardı güzel güzel. Sonra annem kalktı ben götürdüm üstünü bitirmeye. Ama aklı kendinde değildi. Ve bir anda oldu öyle. Lütfen yorumlar mısınız

 8. Yiğit Mert dedi ki:

  Rüyamda yaklaşık altı ay önce vefat eden babaannemle kahvaltı yapıyorduk.Sürekli sağken kahvaltıda en iyi şeyleri önüme koyardı rüyamdada pili gibi bir şeydi sanırsam tam hatırlamıyorum ay yiğit sanki şu daha iyi kızarmış gibi dedi ve bana uzattı beraber kahvaltımızı yaptık daha sonrasını hatırlamıyorum aynı gece bu gördüğüm rüyamda da ağladım babaannem vefat haberini mi aldım ne aldım bilmiyorum ya da ne yüzden ağladım bilmiyorum ama babaannem için ağladığımı hatırlıyorum bu anlattığım rüyadan hemen sonra da babaannemle yine kahvaltı masasındayken babam ,ben babaannem kahvaltı yapacakken babaannem rahatsızlandı artık yaşlandık gibi kelime kullandı ve kullanır kullanmaz yere oturamadığını hatırlıyorum daha sonra ne oldu hatırlamıyorum ama aynı gece 3 ayrı rüyada babaannemi gördüm

 9. Yiğit Mert dedi ki:

  Rüyamda yaklaşık altı ay önce vefat eden babaannemle kahvaltı yapıyorduk.Sürekli sağken kahvaltıda en iyi şeyleri önüme koyardı rüyamdada pişi gibi bir şeydi sanırsam tam hatırlamıyorum ay yiğit sanki şu daha iyi kızarmış gibi dedi ve bana uzattı beraber kahvaltımızı yaptık ben de benim var dedim uzattığı pişiyi almadım daha sonrasını hatırlamıyorum aynı gece bu gördüğüm rüyamdan önceki gördüğüm rüyamdada da ağladım babaannem vefat haberini mi aldım ne aldım bilmiyorum ya da ne yüzden ağladım bilmiyorum ama babaannem için ağladığımı hatırlıyorum bu anlattığım rüyadan hemen sonra da babaannemle yine kahvaltı masasındayken babam ,ben babaannem kahvaltı yapacakken babaannem rahatsızlandı artık yaşlandık gibi kelime kullandı ve kullanır kullanmaz yere oturamadığını hatırlıyorum daha sonra ne oldu hatırlamıyorum ama aynı gece 3 ayrı rüyada babaannemi gördüm

 10. Fehime dedi ki:

  Rüyada ölmüş anneannemin evinde büyük bir kalabalık vardı herkes kahvaltı yapıyordu bende anneannemle ediyordum sonra anneanem git dayini çağır kahvaltı yapsın dedi indim kızımla onu aradık bahcede baktım bir sürü kutu lokum bahçede taşıyorlardı bahçe dolmuştu ve kalabalikti

 11. kader dedi ki:

  rüyamda vefat eden eden babam çok heyecanlı ve telasliydi bana bana şık bir kahvaltı masası kurdu sonra kahvaltı hazırlamisti en sevdiğim tatlar vardı masada koskoca aile geçip giderken biz başbaşa kahvaltı yapıyorduk babamla gözleri ışıl ışıldı ve hafta sonu sınavım var !

 12. Hasan arslan dedi ki:

  Ölmüş kişilerle kahvaltı yaptım Ölmüş iki veya üç kişilerle

 13. Deniz dedi ki:

  Rüyamda vefat eden kayınvalidem bizim eve gelmiş Ve kendisi rüyamda Eskişehir deymiş anne çok uzun kaldım bu sefer diyorum evet biraz öyle oldu diyor mezarı da Eskişehir’de zaten ve ben eşime kahvaltı hazırlıyorum o da sofraya oturdu Eşime omlet ve hamur kızarttım
  Kayınvalideme de tabak koydum eşim yedi anneciğim sen de ye dedim yok dedi ben Tuğçeni bekliyorum Tuğçende görümcem oluyor Eşime her zamanki gibi çok düş gündü yanına oturdu ve oğlum bundan değişimden de ye dedi öyle uyandım yorumlarsanız çok sevinirim.

 14. Abdullah aldıc dedi ki:

  Ruyamda sağlıkçı bir kardeşimi kaybetik 6 şubat depreminde o erkek şahısla kahvaltı yapıyoruz ama o şahıs somun ekmeği uzunlamasina ikiye ayırıyor içine bal sürüp yiyecek bu şahıs benden bal alırdı ben ariciyim belirteyimde .

DMCA.com Protection Status