Rüyada Ölmüş Biriyle Kuran Okumak

Rüyada ölmüş biriyle kuran okuduğunu görmek, iman gücünün artmasına ve dini görevlerini yerine getirmeye, manevi huzura erişmeye yorumlanır. Manevi yönden kendini boşlukta hisseden kişiler yakında refaha çıkarlar. Sizi manevi olarak rahatlatan olaylar olur. İyi huylu insanlar hayatınıza girer ve sevdikleriniz için dilekleriniz kabul olur. Aile içerisinde yardımcı olmak istediğiniz birileri varsa yakında yardım etme imkanı bulabilirsiniz. Zamanında size çok yardımı dokunmuş birine de iyiliğiniz dokunabilir. Rüyada ölüyle kuran okumak,aile huzurunuzun artacağına ve dileklerin kabulüne yorumlanır. Kişi kendi ailesini koruyup kollar. Evli olanlar eşi ve çocukları için daha iyi imkanlar sunabilirler.

Rüyada ölen birinin kuran okuması ve dinlemek, hasta olanların şifasını bulmasına ve dertli olanların da tez zamanda derman bulacaklarına yorumlanır. Çekilen hasretler biter, küslükler geride kalır. Sevdiklerinizle yeni bir sayfa açabilirsiniz.

Rüyada Ölüye Kuran Okumak

Bol sevap işlemeye ve hayırlı şeyler yapmaya, sevdikleriniz ile birlikte hayırlı bir iş için toplanmaya yorumlanır. İlerleyen günlerde ölmüşleriniz ruhuna hayır işlenebilir. Ailece bir araya gelebilir, güzel olaylar için toplanabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Dedenin Kuran Okuması

Hane içerisinde dargın olduğunuz insanlar ile aranızın düzeleceğine ve haksızlık yapan kişilerin de gelip af dileyeceğine yorumlanır. Zamanında miras konusunda çıkan tartışmalar varsa bu olaylar kapanır, hak hukuk yerini bulur.

Rüyada Ölmüş Biriyle Kuran Okumak İslami Yorumu

Rüyada ölmüş biriyle kuran okumak görmek ihya yorumu, sevdiklerinizden değer görmek ve iyi amele yorumlanır. Kişi güzel işlere vesile olur ve önüne gelen fırsatlar sayesinde herkese hayrı dokunur. Eğer bekarsanız dini bütün biri ile evlenilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Hatice dedi ki:

  Ruyada olmus babaannem birlikte kurani kerim okuyorduk

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı işlere vesile olmaya yorumlanır.

  2. Mukadder dedi ki:

   Babam 10 ay önce vefat etti ve ruyamda elimizde ben annem babama yasin ler dualar okuyoruz kitaptan ve babamda yanımızda oturmuş okuyor ben diyorumki babam kendlne kuran okuyor diyip aglıyoryorum o çok mutlu okurken sonra kayboldu

 2. Selma dedi ki:

  Rüyamda babamla birlikte kuranı kerim okuyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya manevi huzurun artmasına yorumlanır.

 3. Selma dedi ki:

  Rüyamda ölmüş babamla birlikte kuran okuyorduk

 4. Ayşe genc dedi ki:

  Rüyamda ölmüş halamla bir tarlada yeşil renk bir tarlada elimizde kuran vardı hatim okumaya gidiyorduk sonra bi an gozumde bana bir ev almak için bir merdivenli kata çıktık evin fiyatını söylediler 700 milyar die ben o evi çok begendm çok istedim o evi rüyamda sonra rüyamın içinde rüyamı telefonda teyzeme anlattım ve dedimki halamı nekdr rüyamda görsem hamile kalıyorum dedim ..benim için rüyamı yorumlarmisiniz birde rüyamda cinlenmis biri vardı ve ben o kişiden sürekli korkuyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinzide bolluk ve berekete, haneden gelen haberlere sevinmeye yorumlanır.

 5. Lami Acar dedi ki:

  Cuma gecemiz mübarek olsun. Ben kuranı kerimi türkçe okuyan biriyim.merhum BABAM hafız idi ocak 2021 tarihinde hak dünyaya göç etti.rüyamda kız ve erkek kardeşlerim yüksek sesle kuran okuyoruz,merhum babanda bizimle beraber okuyor.çok etkilenmiştim yorumunuz nedir rabbimiz hayra yorumlasın.

 6. Celalaettin dedi ki:

  Babam öldü öleli yakın oldu kırkıncı gün kuranina gidecektik rüyamda babam ve ailemle birlikte babamın kırkıncı kuranina gidecektik babam ve ailem arabaya bindik o arada uyandık evdeykende babamın misafirleri geldi babam misafirleri ağırladı sonra misafirlerle beraber Kur’an’a giderken uyandım

DMCA.com Protection Status