Rüyada Ölmüş Biriyle Nikah Kıymak

Rüyada ölen biriyle nikah kıydığını görmek, bekar ve evli olan kişiler için farklı manalara gelir. Eğer bekar biri rüyasında ölü biriyle nikahlandığını görürse, tez zamanda hayırlı bir kısmeti çıkar. Eğer bir zamanlar ayrıldığınız ama  çok sevdiğiniz biri varsa da yeniden bir araya gelebilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile tez vakitte nikah mamasına oturabilirsiniz. Evli olanlar ise eşlerinin ailesi ile barışırlar. Aile huzurunuzu bozmaya çalışan kişiler emellerine erişemezler. Rüyada ölüyle nikah kıymak, aile içerisinde hasta olan biri varsa şifasını bulmasına, kısmetlerin artacağına yorumlanır. Kişi gelecek günlerde hem kendisi hem de ailesini düşünerek hayırlı kararlar alır.

Rüyada ölmüş biriyle nikah kıymak evlenmek, geçim derdi olanların eşi rahatlar, elinize bol para geçer. Eşiniz çalışıyorsa daha çok para kazanmaya başlayabilir. Maddi yönden imkansızlıklar biter, daha sağlıklı ve mutlu bir yaşantınız olabilir.

Rüyada Ölen Eşiyle Nikah Kıymak

Zamanında yapılan hatalar yüzünden yaşanan pişmanlıkların son bulacağına, sizin hakkınız olana el koymaya çalışan her kim varsa zarara uğrayacağına yorumlanır. Mahkemesi olan kişiler hayırlı sonuçlar alır. Çocuklarınız varsa onlar için kurduğunuz hayaller gerçekleşir. Çocuklarınız için yapmış olduğunuz fedakarlıklar sayesinde çok iyi imkanlara kavuşurlar.

Rüyada Ölmüş Biriyle Nikah Kıymak İslami Yorumu

Rüyada ölmüş biriyle nikah kıymak ihya yorumu,  hayır duası almaya ve sevdikleri ile bir arada bulunmaya yorumlanır. Karşınıza iyi niyetli insanlar çıkar, gönül kırgınlıkları biter. Bekar kimselerin talibi çıkabilir ve evlilik yolunda ilk adımı atmak isteyebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Meryem dedi ki:

  Normalde 4yıl kadar oldu eniştem öleli. ruyamda eniştemle dını nıkah kıymışım ama ayle zoruyla. ıstemm dıyorm kacacam dıye pılanlar yapıyorm. İlk gecemiz diye enişteö tıras oluyır ben oma dıyormki sızın banyoda bn benyoyapamm kücük tovaletı kulanamm kurık. Oda bı kac saate tuvalt ve banyoyu kırıyor ve kocamn yapıyor ve arlasını dönüp kendı aylesıne dıyorkı meryem ne dese o olacak artık okadar

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede hasta birinin şifa bulmasına, hayırlı haberler alınmasına yorumlanır.

 2. Rabiya Karaoglan dedi ki:

  Ruyamda ölen eşimle tekrardan evlendiği mi gördüm annesi bir suru küpe yüzük taktı.altin

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi sıkıntının aşılmasına yorumlanır.

 3. Yüksel dedi ki:

  Ölmüş olan halamın oğlu nikah masasında nikâhımı gördüm ruyamda

DMCA.com Protection Status