Rüyada Ölmüş Biriyle Otobüse Binmek

Rüyada ölmüş biriyle otobüse bindiğini görmek, uzakta yaşayan sevdikleriniz ile bir araya gelmeye ve bir süre sorumluluklardan uzak kalmaya yorumlanır. Mevcut sorumluluklarından sıkılan kişiler bir süreliğine başka bir yere gidebilir, sevdiklerini ziyaret edebilirler. Eğer anne baba veya aile büyüklerini uzun süredir göremiyorsanız yolunuzu gözlüyor olabilirler. Eğer ziyaret etmek istediğiniz bir yakınınız varsa da ziyaretine gidip gönlü alınabilir. Kişi sevdikleri ile bir arada olup hayırlı haberler alır. Rüyada ölmüş biriyle otobüs yolculuğu yapmak, sağlık sıhhatin yerinde olmasına ve doğru yoldan şaşmamaya yorumlanır. Zamanında yapılan hatalar telafi edilir, haksızlık yaptığınız birileri varsa da onların gönlünü alabilirsiniz.

Rüyada ölen birini otobüste görmek, talihin açık olmasına ve hayırlı bir olay için yolculuk etmeye yorumlanır. Sevdiklerinden ayrı yaşayanlar kavuşurlar, yalnız günler sona erer. Hasret kaldığınız kişilerle bir araya gelip müjdeli haberler alabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Anne İle Otobüse Binmek

Manevi yönden kendini güvende hissetmeye ve hayatınıza iyi insanların gireceğine yorumlanır. Özel hayatınızda aradığınız mutluluk karşınıza çıkar. Sizi çok seven dostlar kazanabilir, sevdiklerinizden manevi destek görebilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Baba İle Otobüse Binmek

Maddi güvence ve geçim sıkıntısı çekenlerin rahata erişmesine yorumlanır. Hem kendiniz hem de aileniz için dilekleriniz gerçek olur. Eğer aile içerisinde maddi sıkıntısı olan biri varsa bu kişiye kol kanat germeniz gerekebilir.

Rüyada Ölmüş Biriyle Otobüse Binmek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş biriyle otobüse binmek görmek ihya yorumu, zorluk çekenler rahata erişirler ve yakında mutlu olacakları bir yere yerleşirler. Ailesinden uzakta olan ve memleket hasreti çeken kişiler için de kavuşmaya ve daha güvende olmaya yorumlanır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR
 1. Cemal aklar dedi ki:

  Ben 3 yıl önce babamı kaybettim.dun gece rüyamda babam nilüfer firmasından 2 kişilik bilet aliyor ve bana parasını ben veriririm oğlum diyor..babam otobüsün sol kısmında ben sağ kısmında oturuyorum bir süre yol gittikten sonra babam uyumak için koltuğu yatırıyor.. önünde oturan kişide babama doğru yatırıyor ve babama baba rahat edemezsin soyliyeyim koltuğu biraz kaldırsın diyorum..babam yok oğlum rahatım uyurum zaten diyor ama yolculuğu nereye yaptığımızı bilmiyorum istanbula gidiyorduk sanırım.. antalyada yaşıyorum ama istanbulda doğdum büyüdüm.o uyku kısmından sonra sanırım bende uyuyorum ve rüya bitiyor olmalı ne anlama geliyor acaba..geçtiğimiz günlerde babamın ruhu için bir aileye yardımda bulundum..acaba dua etmişlerse bu yüzden mi gördüm babamı 3 yıldır bu ikinci rüyama gelişi babamın nur içinde yatsın.. yorumunuzu bekliyeceğim sevgilerle..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde maddi sıkıntı varsa bitmesine ve iş konusunda da şansın açık olacağına yorumlanır.

 2. ŞÜKRAN dedi ki:

  Rüyamda yakın zamanda kaybettiğim bir dostumla otobüsteyiz. O zaten neşeli pozitif biriydi. Yine öyle. Yüzü bana dönük. Neden geç kaldın diyor bana. Ben de namaz kıldım diyorum. O da saatin yok mu diye soruyor. Ben de abdest alırken çıkardığımı söylüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır görmediğiniz biri ile dertleşmeye yorumlanır.

 3. Dicle dedi ki:

  Şimdiden iyi günler. Ben ruyamda olmuş olan anneannem ve dedemi canlı olarak gördüm ruyamda onlarla otobüse bindim daha sonra onları oturmuştum koltuklara ben ayaktaydım daha sonra geldik diyerek indim müzeye gideceğimizi söylüyordum anlamı nedir acaba. Ayrıca 2 gündür de rüyama giriyorlar ayrı olarak.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz birini ziyarete gitmeye yorumlanır.

 4. Hasan dedi ki:

  4 yıl önce kaybettiğim amcami başka bir yerde gördüm konuştuk memlekete gideceğini 1 tane otobüs bileti aldığını söyledi. Bende 3 tane otobüs bileti aldığımı babam ve kardesimle gidecegimi soyledim otobus beklerken bizim araba var ben neden bilet aldimki diye kardesime iptal ettirelim bileti etmezlerse erteletelim dedim telefonu ararken uyandim. Vereceğiniz bilgi için teşekkür ederim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hane içinde hasta birinin sağlığına kavuşmasına yorumlanır.

 5. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda 3 ay once ölen enistem ve ablamla otobüste gidiyorduk durakta enistem inmek istedi ben bir otobuse daha binmemiz gerektigini soyledim ama eniştem gel dedi ve indik ablam devam etti yola unutmus inmeyi. İndigimzde enistem beni hastaneye birakti diger ablam hastaymis hastane kapisinda bir kiz ve erkek iki çocuk bekliyorlardı üşüdüklerini söylediler onlari eve aldim ve soba yaktım bu sefer de kiz çocuğu terlemişti kizin alnindaki teri sildim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden iyi haberler almaya, maddi olarak rahatlamaya yorumlanır.

 6. Emre hekimoglu dedi ki:

  Ruyada ölen nenem otubus yolculuğu yaptaktayiz onu alip mezarlığı goturuyom mezarin kosesinden kopek cikiyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak yerden hayırlı habere yorumlanır.

 7. Mira dedi ki:

  Merhaba. Ruyamda cok sevdigim rahmetli anaannemle alis verise cikmistik. Israrla beni dinlemiyor,1 sokak asagidan cikmaliyiz orasi magaza degil diyorum ve vardigimiz yer hastahane olur, bak gordunmu yalnis geldik diyorum ve cikiyoruz. Benim gercek hayatda bu aralar saglik durumum iyi degil . Sonra 1 otobus geliyor insanlar cok anaannem arka kapidan biniyor, ben on kapidan binmek istiyorum, ama binenimiyorum insanlar cok , sofore bagiriyorum korku ile beni de bekleyin, anannem icerde ,cantasi da bende kalmis, on kapidan israrla binmeye calisirkan 1 erkek elini uzatir binerim ,1 bos yer var oraya otururum. Sonra uyandim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi maddi endişe ve sıkıntıların sona ermesine, seyahate yorumlanır.

 8. Esengul dedi ki:

  Meraba ben annem , oğlumla otobüse bindik.Birde annemin ölmüş olan iki dayisi yengeleri de otobusteydi..Ben herkese yer buluyorum kendimde en arka bir koltuğa oturuyorum nefesim daralıyor.Sonra uyanıyorum sanıyorum ama uyanmamışım.Bu rüyamı rüya içinde anneme anlatıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yere seyahate yorumlanır.

 9. Talip Fidan dedi ki:

  Merhaba…. ben arkadaşım ile işe gitmek için otobüs bindik tam parayı ödeyecem 20 sene önce ölmüş dayımı otobüsde gördüm.benim otobüs parasını vermiş olduğunu gördüm ama yanına yaklaşamadım aramızda mesafe vardı ben ayaktaydım dayım cam kenarında oturuyodu sonra otobüsden indi birşey demeden

 10. Aysel dedi ki:

  Eşim 14 gün önce ölen babasını rüyasında görmüş ben eşim birde babası uçağa binmek için havaalanına girmişiz eşim orda silahı yüzünden sorun yaşamış ben kayinbabamla uçağa binmişim eşim gelene kadar uçak kalkmış ve biz kayinbabamla uçmuşuz eşim gelmiş çok sinirlenmiş bağırıp çağırmış

 11. Ulviyya dedi ki:

  Salam ,rüyamda ölmüş bir akrabamla otobüsle gidiyoruz,ve tük yakınlarım oğlum da o otobüsde Rüyayı gördükden bu hüne çok korkuyorum ,rüyamda oğlum benden uzaktaydı otobüsün diger tarafında yani ,yanıma gelmek istemiyordu ve ellerimizde bayraklar vardı Lütfen cevaplayın

 12. Emine dedi ki:

  Rüyamda dedem yolun ortasında kıvranıyordu yürümekte zorluk çekiyordu ve beni görmüyordu. Ben torunu olduğumu söyleyip ismimi söylediğinde birden yüzünde çok güzel bir gülümseme oldu ve mutlu oldu birbirimize ne kadar özlediğimizi ve onu çok sevdiğimi söyledim. Sonra ona yardım etmeye çalışırken o esnada yaşlı ve yardıma muhtaç insalar için olduğunu söylenilen bir sersiv aracı gibi bi araç durdu. İçinde tanımadığım başka insanlar da vardı ve ben dedemi o servise bindirdim kendim de bindim. Arkamdan annem dışardan servisle ilgili sorular sordu şöfore ve o binmedi sersiv kalktı.

  1. Emine dedi ki:

   Rüyamda ölmüş dedem yolun ortasında kıvranıyordu yürümekte zorluk çekiyordu ve beni görmüyordu. Ben torunu olduğumu söyleyip ismimi söylediğinde birden yüzünde çok güzel bir gülümseme oldu ve mutlu oldu birbirimize ne kadar özlediğimizi ve onu çok sevdiğimi söyledim. Sonra ona yardım etmeye çalışırken o esnada yaşlı ve yardıma muhtaç insalar için olduğunu söylenilen bir sersiv aracı gibi bi araç durdu. İçinde tanımadığım başka insanlar da vardı ve ben dedemi o servise bindirdim kendim de bindim. Arkamdan annem dışardan servisle ilgili sorular sordu şöfore ve o binmedi sersiv kalktı.

 13. Emine dedi ki:

  Rüyamda ölmüş dedem yolun ortasında kıvranıyordu yürümekte zorluk çekiyordu ve beni görmüyordu. Ben torunu olduğumu söyleyip ismimi söylediğinde birden yüzünde çok güzel bir gülümseme oldu ve mutlu oldu birbirimize ne kadar özlediğimizi ve onu çok sevdiğimi söyledim. Sonra ona yardım etmeye çalışırken o esnada yaşlı ve yardıma muhtaç insalar için olduğunu söylenilen bir sersiv aracı gibi bi araç durdu. İçinde tanımadığım başka insanlar da vardı ve ben dedemi o servise bindirdim kendim de bindim. Arkamdan annem dışardan servisle ilgili sorular sordu şöfore ve o binmedi sersiv kalktı.

 14. Songül Daştan dedi ki:

  Rüyamda bir akrabamız kafeste sinekler besliyor elime almak istiyorum elime alınca bayılıyorlar kafese koyunca canlanıyorlar

 15. Sancar Abay dedi ki:

  Rüyamda 5 sene önce ölmüş kuzenimle yürüyorduk araba olsa daha kolay giderdik dedim. Kuzenim babasına kızdı. Babam benim arabamı öldüğümü sanıp yok pahasına sattı dedi. Ben ona hepimiz ölücez boş verr dedim mezarlıktayız bunu sben söylerken. bir otobüs geldi kuzenim koşup ön kapıdan bindi. Ben tam haberleşelim çarşıda görüşürüz işareti yaparken otobüs durdu ben arka kapıdan bindim. Kuzenim ön tarafta solda birinin yanında oturmuştu. Ben sağ tarafta rusmu Ukraynalımı birinin yanına oturmuştu. Sonra maskemi takmadığım farkettim tişörtümle burnumu kapatmaya çalıştım. Cebimde maske vardı. Sonra o sahnede kuzenim yok bir panayır gibi bir yerdeyiz benim elim kekmi var öle bişey halam var o na da biraz veriyorum. Yanımda kardeşimle yürüyorum işten Bi fırsat bulup gelmişim kardeşim bazı kimseler le yan yana gelmek istemiyorum dedi ben tamam dedim sonra uyandım

 16. EDA dedi ki:

  Babaanemi bir kaç ay önce yeni kaybettik rüyamda babaannemi otobüse bindiriyordum daha sonra oturduğunu hatırlıyorum bende oradan uzaklaşıp yol için bişeyler almaya gitmiştim sonra geri döndüğümde otobüs yoktu inşallah diyorum çantalarımı götürmediler onlar da köşedeydi sonra çantamı aldım ve döndüm

DMCA.com Protection Status