Rüyada Ölmüş Biriyle Top Oynamak

Rüyada ölmüş biriyle top oynadığını görmek, zamanında sizin için pek de önemli olmayan bazı şeylerin şimdi çok önemli olacağına yorumlanır. Örneğin iş veya eğitim hayatına dair idealleri olmayan kişiler yeni hedef ve idealler belirleyebilirler. Sizi hırslandıran ve daha çok çalışarak çabalamak zorunda kalmanızı sağlayacak olaylar olabilir. Daha fazla para kazanmanız, daha iyi bir kariyere sahip olmanız için ne yapmanız gerektiği konusunda kararsızlığa düşebilirsiniz. Zamanında tembellik yapılan şeyler için de pişmanlık yaşanabilir. Keşke daha çok çalışıp çabalasaydım diyebilirsiniz. Ancak geç de olsa bir şeyler başarmanızı sağlayacak imkanlarınızı iyi değerlendirmenizde fayda var. Rüyada ölüyle top oyunu oynamak, bir zamanlar ciddi alınmayan işlerin işimdi ciddiye alınmasına yorumlanır. Çalışmayan kişiler ise çalışarak para kazanmak zorunda kalabilirler. Özel hayatınızda yaşanan bazı durumlar yüzünden ekonomik özgürlüğünüzü elinize almanız gerekebilir.

Rüyada ölünün top oynaması, yapılan hataların geç de olsa farkına varılmasına ve telafi edilmesine yorumlanır. Kişi geç de olsa bir şeyler başarma yolunda hırsla ve azimle ilerler. Sevdikleriniz de size daha iyi şartlara sahip olmanızda destek verebilirler. Ancak kötü niyetli her kim varsa hayatınızdan uzaklaşır.

Rüyada Ölmüş Biriyle Top Oynamak İslami Yorumu

Rüyada ölmüş biriyle top oynamak görmek ihya yorumu, zamanında güvenilen insanlara artık güven duymamak ve kendini garanti altına almak istemek anlamına gelir. Maddi manevi kendinizi güvence altına almak için bir adım atabilirsiniz. İlişkisi olanlar güven sorunları ile karşılaşabilirler, öncelikleriniz değişebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR
  1. Turan dedi ki:

    Mrb rüyamda olmus kardesimi ilkin birileriyle kavga ederken gördüm kavgaya durdurmak için aralarına girdim ve durdurdum daha sonra hemen ardinda kardeşimle ve bi kaç insanla yakar top oynuyorduk çok merak ediyorum lütfen bana donermisiniz

  2. Ridvan dedi ki:

    Rüyada ölmüş yengemle top oynuyordum.ve gol attım.oyle uyandim

DMCA.com Protection Status