Rüyada Ölmüş Biriyle Uçağa Binmek

Rüyada ölmüş biri ile uçağa bindiğini görmek, mesleki alanda daha iyi bir konuma gelmek için fedakarlıkta bulunmak, aile hayatını geri plana atmaya yorumlanır. işi hayaller peşinde koşabilir, kendi mesleğinizde daha iyi mevkiler edinmek için başka bir yere yerleşmeniz gerekebilir. Bir süreliğine iş hayatında ailenizden uzakta yaşamanız ve çok çalışıp çabalamanız gerekebilir. Kişi sancılı bir dönem geçirir ancak daha sonrasında mesleğinde alın terinin karşılığını alır. Yapılan iş seyahatleri de olumlu sonuçlanır, kişi iş hayatında dış bağlantılar kurabilir. Rüyada ölen birinin uçağa binmesi, aynı zamanda maddi olanakların artmasına ve her geçen gün işlerinizin daha iyiye gitmesine yorumlanır. Bir süredir kazancından memnun olmayanlar sonunda önüne koydukları hedefe ulaşırlar, çekilen cefa sonrasında mesleki alanda güçlenebilirsiniz.

Rüyada ölünün uçakta olması, bekar olanlar için evlenerek başka bir yere yerleşmek ve sık sık seyahatte bulunmak anlamına gelir. Eşinizin işleri sebebi ile sürekli seyahat yapabilir, yeni yerler görebilirsiniz. Evli olanlar da eşlerinin veya kendi işleri sebebi ile başka bir yerde düzen kurabilirler. Atama bekleyen kişiler için de sonuç hayırlı olur.

Rüyada Ölmüş Biriyle Uçağa Binmek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş biriyle uçağa binmek görmek ihya yorumu, ailenizin sizin adınıza mutlu olacağı olaylara yorumlanır. Kişi geleceğe yönelik büyük adımlar atar, önemli kararlar verir. Bazı fedakarlıklarda bulunmanız gerekebilir ancak sonunda hem siz hem de sevdikleriniz mutlu olurlar. Eğitim hayatı devam edenler yurt dışına yönelik fırsatlar elde edebilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Gamze dedi ki:

  Rüyamda bi Yanımda annem dier Yanımda ölmüş babam uçağa biniyoruz uçağın kalkmasını hıssedebiliyoruz ilk başlarda korkuyoruz ama daha sonra rahatlıyoruz yüzümüz gülüyordu. Daha sonrasında uyandım sizce bu ii bişey mi

  1. admin dedi ki:

   Uzak bir yerden hayırlı haber almaya yorumlanır.

 2. Dilek dedi ki:

  Mrhb öncelikle biz eşimle boşanma davası açtık birbirimize Yani şuan ayrıyız ama mahkememiz devam ediyo. rüyamda eski eşim ben ve ölmüş babaannem uçağa biniyoruz, uçağı eski eşim kullanıyo uçağın içi ev gibi odaları var, havadayken etrafımız dağ ve dağlara hafif sürtüyoruz ama bişe olmuyo biraz korkuyoruz ama sonra iniş yapıyoruz. Rüyamda eski eşime bağırıyorum git artık buralardan diye oda gidemem o zaman sizi göremem özlerim diyo ağlıyo ama sadece gözleri doluyo içten içe ağlıyo gibi. Bu arada biz aynı havalimanında güvenlik görevlisiyiz ikimizde ortak bi arkadaş var. Rüyamda eski eşimi tuttuğu için onu evden kovuyorum defol git çık git buradan diyorum o bayan da çıkıp gidiyo. Anlamını yazarsanız çok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzakta olan birinden iyi haberler almak, sıkıntıların bitmesine yorumlanır.

 3. Halime keskin dedi ki:

  Merhaba ölmüş olan anneannemi uçağa bindirdim yanında oğlum da vardı onla birlikte memlekete yolladım ve arkadaki uçağa biz ablamla bimdir bindiğimiz uçakta çok güzel kız bebek vardı yüzü çok güzeldi bir bilet almışlar bizde yardımcı oluyoruz ablam bebeği aldı salladı ayanda

  1. admin dedi ki:

   Uzak bir yerden gelecek habere çok sevinmek, maddi olarak rahatlamaya yorumlanır.

 4. Derya dedi ki:

  Rüyamda gerçekte bölmüş olan kocamla uçak yada helikopter tam seçemiyorum binmişiz ve eşim kullanıyor

 5. Sıla tan dedi ki:

  Ölen anneannem bir kadın ve ablamın bi kız arkadaşı ile uçağa binmek üzere yürüdük benim korkum var yükseklik sonra asker deki abimi gördüm ablamın kız arkadaşı ile yürürken beni izliyordu bende daha düzgün haraket ettim sonra anneannem uçağa tam binecekken kötü oldu benimde vardı öyle korkularm bende binmedim

 6. Gökhan dedi ki:

  Merhaba, Şu sıralarda ailevi sorunlar yaşamakta ve 50 günden beri onları görmemekteyim. eşim ve çocuklarımı bulunduğum şehirde bırakarak 3 gün sonra Ankara’ya çalışmaya gideceğim. Bu gece rüyamda, Kıbrıs – Ankara uçuşu yapan uçakta yolculuk yaparken hemen arka koltuğumda yıllar önce ölmüş olan dedemi gördüm ve aynı uçakla seyahat edeceğimizi bilmediğim için şaşırdım. Dedemle biraz konuştuk. Hava alanında arabam olduğunu ve eve beraber gidebileceğimizi söyledim. Tamam dedi. Uçağın İnişini görmedim ancak uçak Ankara’ya indi. Bavullarımızı beklerken ben bazı bazılarını kaybettim. Daha sonra bavulların birazını buldum. Bavullarımı ararken aktarmalı olan Ankara – Denizli uçağını kaçırdım. Ancak benimle aynı durumda olan 20-30 kişi daha vardı. Dedemi tekrar görmedim ancak sanırım o uçağa yetişti ve bindi. Binemediğim yani kaçırdığım uçağın kalkışa geçeceği anonsunu ve sonra kalkış sesini duydum. Uçağın kendisini görmedim. 2-3 saat sonra başka bir uçak olduğunu diğerleriyle öğrendik. Eşya karmaşası nedeniyle herkesin uçağı kaçırması nedeniyle tüm mağdurlarla birleşerek biletlerimizin değiştirilmesini istedik. Sonra aniden uyandım. Bu rüyanın tabiri hakkında yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.

DMCA.com Protection Status