Rüyada Ölmüş Biriyle Vedalaşmak

Rüyada ölmüş biri ile vedalaştığını görmek, üzerinize düşen görevleri layığı ile yerine getirerek sevdikleriniz ve kendiniz için güzel işler yapmak anlamına gelir. Sizden maddi manevi beklentisi olan biri varsa boynu bükük kalmaz. Hakkınızı arayıp hakkınız olan şeye tez zamanda sahip olabilirsiniz. Ailenizin mağdur edildiği bir durum varsa onların iyiliği için çabalamanız gerekebilir. Ailenizi kandıran ya da dolandıran kişilerle mücadele dilebilir. Rüyada ölen birine sarılıp vedalaşmak, gurbette yaşayan kişilerin sevdikleri ile özlem gidermesine ve hayırlı bir vesile ile bir araya gelmeye yorumlanır. Düğün ve dernek gibi hayırlı olaylar için akrabalarınız ile hasret giderebilirsiniz.

Rüyada ölünün vedalaşması, aile içinde birlik ve beraberliğe, anne baba duası almaya yorumlanır. Kişi anne babasını mutlu eder, onları sevindirecek haberler getirir. Sevdikleriniz sizin için endişeli ise gönülleri rahat eder.

Rüyada Ölmüş Anneyle Vedalaşmak

Bir süredir haber alamadığınız ve özlem duyduğunuz insanlardan haber almaya yorumlanır. Aile içerisinde çeşitli sebepler ile görüşemediğiniz akrabalarınız ile hasret giderebilirsiniz. Kardeşi olanlar kardeşleri ile birlik olup bazı sorunları çözerler.

Rüyada Ölmüş Babayla Vedalaşmak

Ailenizi maddi olarak desteklemek ve onların yanında olmaya yorumlanır. Kardeşleriniz şu günlerde bir yardıma ihtiyaç duyabilirler. Aile içinde derdi olan biri bu derdini size açabilir ve bir araya gelip sorunları çözme imkanınız olur.

Rüyada Ölmüş Biriyle Vedalaşmak İslami Yorumu

Rüyada ölmüş biriyle vedalaşmak görmek ihya yorumu, özlemlerin son bulmasına ve aile içerisinde birlikte beraberliğe yorumlanır. Ailenizi ve yakınlarınız ile önemli konuşmalar yapabilir, karşılıklı yardımlaşabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Hasan Akgöl dedi ki:

  Terhis olduğum günün sabahı, rüyamda rahmetli büyük babamı gördüm, rüyamda sanki askere gidiyormuşum ve rahmetli dedem de yatakta ve ben onun elini öpüp helallik istiyorum, Ama askere gideceğim zaman onun öleceğini biliyorum ve ağlıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Hanede hasta biri varsa iyi haber almaya yorumlanır.

 2. sibel dedi ki:

  Rüyamda çok uzun yıllar hastalık mücadelesi veren ve 7 ay önce ölen çok yakın dostumu gördüm.Çok güzelleşmişti.Onunla sarılıp ağladık sonra o bana veda etti arabaya binerek el salladı.Çok etkilendim çünkü biz onunla hastalığı nedeni ile görüşemiyorduk kimseyi istemiyordu :((

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir yakınınızın evinize gelmesine yorumlanır.

 3. Tuba dedi ki:

  Rüyamda 4 ay önce ölen babamın tekrar defnediyorduk.Birden şeffaf bir poşetin içindeyken kalktı sadece kollarını gördüm.Teninde kan gibi lekeler vardı.Ölmemişsin deyip ağladım bana baktı o an suratını gördüm bana dönüp selam verdi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya çok özlediğiniz biri ile kavuşmaya yorumlanır.

 4. Belirsiz kişi dedi ki:

  Rüyada yeni rahmetli olmuş abimi gördüm, çocuk gibi oyun oynadık doya-doya ,çocukluk haliydi.Sonra saate bakıb gülümseyerek veda vakti dedi, ben hönkür hönkür ağlamaya başladım onun da gözleri doldu ağlama görürüz yine bir-birimizi dedi sanırım, ve çok uzun yazdım farkındayım ama bir şeyde belirtmek isterim sanki kötü bir yerden gelmişdi ama mutluydu , giderken de mutluydu. Cevaplarsanız müteşekkir olurum. ALLAH (c.c)razı olsun!

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ev içerisinde bazı sıkıntıların çözülmesine yorumlanır.

 5. Helin dedi ki:

  Rüyamda vefat etmiş babaannemi ve anannemi bir barkon da oturken onlarla vedalaşmaya gidiyorum anannemle vedalaşırken diyormu ki seni son birke öpimi ağlayarak öpüyorum sarılıyorum diyorum ki bu son buluşmamız olucak bi anda ikisine de bisi belirtmek istemiyorum tam babaannemin yanına giderken vedalaşmaya uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya haneden uzun zamandır görmediğiniz biriyle görüşmeye yorumlanır.

 6. Dayı dedi ki:

  Selamun aleykum. Rüyamda eskiden ölmüş ve çok sevdiğim bir arkadaşımı asker elbisesi içerisinde gördüm. Düşmanlar topraklarımızı basmış. Oturuyorduk. Ben de sadece bir jarjör vardı. Ayağa kalktık ve ona sarılıp helallik istedim ve ondan bir tane de şarjör aldım. Ve onlardan ayrılmışız, ilerde, her taraf asker elbisesi giymiş milletimizi topraklarını korumak için adeta Keklik avına çıkmış gibiydiler. Her taraf Türk askeri kaynıyordu adeta. Ve eskiden tanıdığım bir gurup gördüm. Aralarında, elleri kelepçeli ama takım elbiseli birisini getiriyorlar dı. İşte rüyam böyle.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında başarıya ve bazı maddi sorunların geride kalacağına yorumlanır.

 7. Naz Ceren dedi ki:

  Birkac ay önce kaybettigim kocamla vedlastim rüyamda. Bir günlügüne bana geri gönderilmisti birlikte onun dogum gününü kutladik tüm sevdiklerimizle. Oda cok mutluydu. Son olarakta ona sarilip gözyaslariyla onunla vedalastim ve o sekilde uyandim. O gercekten benimleydi onu hissettim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır görmediğiniz kişilerle hasret gidermeye yorumlanır.

 8. Bilge Bulun dedi ki:

  Selamün aleyküm, dün vefat eden ve uzun süredir görmediğim akrabamla rüyamda sarılıp öpüşerek vedalaştım. Öldüğünü biliyordum sanki rüyamda, güle güle git dedim sanki, ruhumda hissettim vedayı ve canlıydı kendisi, sonra döndü el salladı ve gitti. Anlamı nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya birinden iyilik gormeye yorumlanir.

 9. Fatma dedi ki:

  Bir ay önce vefat etmiş babamı rüyamda gördüm. Babam ve ben evden çıkıp gittiğinde öleceğini biliyorduk ağlaya ağlaya vedalaştık. Ailedeki herkese babamı son defa gördüğümüzü ve onunla vedalaşmaları gerektiğini anlatmaya çalıştım ama kimse kaale almamamıştı. En son babama bakıp ağlarken ‘sen benide ağlattın yapma’ dedi ve son kez sarıldı.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya daha önce sizi üzen birini pişman olmasına yorumlanır.

 10. Kaan dedi ki:

  Köpeğimin öldüğü gece uyudum ancak rüyamda uyandım max odasından çıktı kapı eşiğinde bana bakıyordu max dedim heyecanla bana koştu. Ama sen ölmüştün dedim tam kucağıma aldım ışık yayılarak kayboldu. Panikle uyandım. Sizce neye işaret ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya biridnen iyilik görmek, dert ortağı olmaya yorumlanır.

 11. ali dedi ki:

  ruyamda yıllar once ölmüş dedem sağlıklı bir şekilde oturuyor. ben vedalaşmak için konuşmadan boynuna sarılıyorum. sarıldığımda sebebini bilmiyorum fakat bir daha görüşemeyeceğimizi düşünerek vedalaşmayı uzatıyorum, iyice sarılıyorum. vedalaşma uzadıkça duygulanıp ağlamaya başlıyorum. dedemde bana sarılıp o da ağlamaya başlıyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede hasta birinin şifa bulmasına, iyi haberler almaya yorumlanır.

 12. Melike dedi ki:

  Rüyamda ilk dayım öldü sonra yengemle birbirimize bakıp hislendik o an babamın öldüğü aklıma geldi ama karşımda kanlı canlı oturuyordu anneme gidip anne babam karşımda ama gittiğine böyle alışmak çok zor dedim sonra annem dayanamadı öldü ama o da karşımdaydı ikisinin öldüğünü biliyordum onlara bizi bekleyin dedim evimizin balkonunda onlara sarıldım veda ettim o an kardeşimle ikimizin yanlız kaldığını düşündüm ruhum sıkılmaya başladı kalbim acımaya sonra uyandim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hasta birinin iyileşmeisne ve aile içinde kırgınlıkların bitmesine yorumlanır.

 13. İsmet Duman dedi ki:

  Gördüğüm rüya aslında uzun ve faklı kişilerle hissedildi. Kısaca bir tanesini anlatacağım.
  Rüyamda, yolda araba kullanırken yaya geçidinde geçmekte olan Rahmetli Boksör Muhammed Ali, Almanya Başbakanı Merkel ve tanıyamadığım daha bir kaç kişiyi görüyorum ve arabamı yavaşlatıyorum. Bir sonraki bölümde ise, yine aynı kalabalık içinde ben ilk başta olmak üzere Rahmetli Muhammed Ali’nin önüne gelip vedalaşmaya başlıyoruz. Ben öyle hisli ve üzgünümki vedalaşmak için sarılırken ağlamaya başlıyorum, Ali ise tebessüm ediyor.
  Hayırdır inşahaAllah.

 14. Özlem dedi ki:

  Hocam öz abimi kaybedeli 20 gün oldu ilk defa bugün girdi rüyama ve sarılıp dans ettim ve ona onu çok sevdiğimi söyledim çok sarıldık birbirimize ben ailemden uzakta yaşıyorum evliyim bir kızım var abimi sevgilisi bıçakladı gül gibi hayati vardı eşini aldattı bende abimle görüşmedim bir yıl hiç çok kahroluyorum çok uzuluyirum

 15. Özden Öztürk dedi ki:

  Rüyamda çok sevdiğim rahmetli anne annem benimle vedalaşmaya gelmişti. Ama hem hasta hemde elinde bir değnek topallıyordu yüzü parlıyordu bende bir daha onu göremeyeceğimi bilip çok ağlıyormuşum

 16. Bünyamin yılmazer dedi ki:

  Rüyamda ölen kardeşimi hasta olarak gördüm. Kalktı ve benimle vedalaştı.

 17. Gulistan dedi ki:

  Olen bi arkadasim bar beni girdu sarildik birbirimize ben gidiyorum dedi yerin nasil dedim iyi dedi gösterdi ama bana ulasmak istersen yani buyu tarzinda yapman gerek dedi agliyordum oda huzunluydu cok

 18. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda nenemle dedemi.yemgemi gördüm onlarla vedalasiyordum ölen hengem bana yemek verdi

 19. O dedi ki:

  Ruyamda 1sene once kaybettigim babami gulub bana sarilirken gordum,bana bunun son bulusmamiz oldugunu soyledi.Bense olunce zaten yanina gelicem soyledim.Bana gulerek bunun olmayacagini soyledi,sanki oldukten sonra hayatin olmayacagini,ebediyen yok olacagini dusunuyordu,Onu karsimda gormek,sarilip opmesi o kadar gercekti ki uyandim hala etkisindeyim.

 20. Mimoza80 dedi ki:

  Rüyamda birsuru yemek yapılmıştı dağıtıyordum çok kalabalıktı ayrıldığım eşimle benim yeni vefat eden dayım vedalasıyordu yanında da sağ olan dayımda vardi onunlada vedalasıyordu

 21. Handan dedi ki:

  Rüyamda yaklaşık 3 hafta önce vefat eden babamın mezarını açıp tekrar gömeceklerdi oraya gittiğimde mezarını açan kişi babanın yüzünü görmek konuşmak ister misin diye sordu babamın yüzüne baktım gözleri açıktı ve konuşmaya başladı ne konuştuğunu hatırlamıyorum ama ayağa kalktı ve vedalaştık sonra tekrar yerine yattı ve beton dökerek gömdüler

DMCA.com Protection Status