Rüyada Ölmüş Cesetler Görmek

Rüyada ölmüş cesetler görmek, işlerinde çıkan bazı sorunlar yüzünden umutsuzluğa kapılmaya ve yaşanılan hayal kırıklığına yorumlanır. Bazı beklentileriniz boşa çıkabilir ve bu yüzden yeni başlangıçlar yapılması gerekebilir. Eş dost akraba ile de aranızda soğuk rüzgarlar esebilir. Bazı insanların sizin yanınızda olmaması yüzünden kalbiniz kırılabilir. Özellikle sevip de zamanında yardımcı olduğunu kişilerin size sırt çevirmesi yüzünden çaresiz kalınabilir. Rüyada ölen insan cesetleri görmek, emanet ettiğiniz şeylere ihanet edilmesine ve bazı insanların gözünüzden düşeceğine yorumlanır. Sevip saydığınız bazı insanlara karşı duygularınız sıfırlanabilir. Rüyada ölmüş hayvan cesetleri görmek, arkanızdan dönen dedikoduların habercisidir. Sizinle ve aileniz ile ilgili yapılan dedikodular kulağınıza gelebilir.

Rüyada ölmüş kadın cesedi görmek, büyük bir derdi olan kadına yorumlanır. Bu kadın sizden bir iyilik isteyebilir ve başı büyük bir dertte olabilir. Özel hayatında zor günler geçiren bir kadın yakınınıza da yapacağınız yardım onu zor durumdan kurtarır. Rüyada ölmüş erkek cesedi görmek, bir erkek ile aranızda yaşanacak tatsız bir olaya yorumlanır. Bir konuda fikirleriniz ters düşebilir, çok yanlış tanıdığınızı düşünebilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Bebek Cesedi Görmek

Zamanında bite bir ilişkinin yeniden başlamasına ve sevdiğiniz insan ile bir araya gelmenize yorumlanır. Eğer yarım kalan plan ve projeleriniz varsa yakında biter, zor günler atlatılır. Hala sevdiğiniz kişi ile barışabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Cesetler Görmek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş cesetler görmek ihya yorumu, sağlık sıhhat içerisinde olmaya, gerçek dost ve düşmanı ayırt etmeye yorumlanır. Bazı insanlara karşı düşünceleriniz değişebilir, dostunuzu düşmanınızı daha iyi ayırt edebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Esma dedi ki:

    Yorum yerindeé gercrkten aynı şeylerı yaşıyorum

  2. Merve dedi ki:

    Sabaha kadar rüya görmüş gibi hissediyorum İlk rüyam; Yol mu dere yatağı mi ayırt edemedim ama bir sürü gezel ve kuru soğan vardı ordan sefyelerle cesetler taşıyorlardı hepsi erkek cesedi bazılarının vücutlarında çürümüş Yerler vardı. İkinci yatışta gördüğüm rüya; Bir düğündeyim arkadaşlar var ama gerçek hayatımda tanımıyorum düğün yeri okul gibi bi yer binanın bir duvarı çok yavaş bir şekilde yıkılıyor ama kimseye bişey olmuyor sonra düğüne devam ediliyor bina yıkılöadan önce garip olaylar oluyordu arkadaşlarım hem aralarında hemde bana sen misin deyip teğet ediyorduk birbirimizi galiba bedenlerine başkasının girip girmediğini doğrulamak amaçlı 3.rüyam; arkadaşlar plaja gitmişler bende geliyorum sonradan baktım bişeyler içiyorlar gittim bira aldım çerez aldım marketteki hanım yabancıydı Türkçeyi çat pat konuşabiliyor 20 tuttu ama sen 15 ver dedi çıktım plaja döndüm buzun içine koydum birayı denize gireyim Bikini mayo yok kendi imkanlarımla üzerimdekilerle gireceğim dedim sanki çocuk havuzu gibi çocuk denizi yapmışlar derinlik yok çocuklar anneleriyle eğleniyor çıktım başka tarafa girdim orası sadece kum gibi geldi neyse bıraktım denizi çıktım plajdan lavaboya gittim çıkınca acil gitmem gerekti eve gideyim bari dedim bindim taksiye o sırada aklıma biram geldi içmedim orda kaldı bizimkiler evde yoklar teyzemlerdedirler diye oraya gittim ışıklar kapalı telefonumu açan yok Taksiyle bekliyorum belki teli açarlar diye sonra ne kadar yazdı dedim 9 TL dedi arkadaş gelmiş eve evin yakınındayım eve girdim çıktım sonra para almayı unutmuşum sihirle para yapıp ödedim .

DMCA.com Protection Status