Rüyada Ölüye Bir Şeyler Giydirmek

Rüyada ölmüş birine bir şeyler giydirdiğini görmek, mücadelenin sonunda istediğiniz şeye ulaşmaya ve elde etmeye yorumlanır. Çok istediğiniz bir şeye yakın zamanda sahip olabilirsiniz. Maddi yönden de hedefleri olan kişiler bu hedeflerine ulaşırlar. Size karşı zamanında yapılan bir haksızlık varsa bu hak geç de olsa size ulaşır. Maddi yönden kayba uğrayanlar için bu kaybettikleri para tez vakitte ellerine geçer. Sonunda mahkeme ve dava sonuçları olumlu sonuçlanır. Hak ve hukuk yerini bulur. Hiç kimsenin hakkı kimsede kalmaz. Aile içerisinden birinin de hakkın peşine düşülebilir ve bu kişinin mağdur olması önlenebilir. Rüyada ölüye giysi giydirmek, aile geçimini sağlayan kişilerin ailelerini daha iyi şartlar içerisinde geçindirmelerine, aç ve açık kalmamaya yorumlanır.

Rüyada ölen birine kıyafet giydirmek, çok meşakkatli bir işin üstesinden kolay bir şekilde gelmeye ve sıkıntılardan arınmaya yorumlanır. Başka insanların size karşı ön yargılarını kırabilirsiniz. Sizi yanlış anlayan kişiler iyi niyetinizin fakrına varırlar. Zamanında size güvenmeyen insanlar şimdi güvenirler, ne kadar azimli bir insan olduğunuzu ispat edebilirsiniz.

Rüyada Ölüye Elbise Giydirmek

Elinize yeni imkanlar geçmesine ve gelirin iyileşmesine yorumlanır. Parasal anlamda şüpheler biter, maddi külfet ortadan kalkar. Ailenizin geçimi rahatlar. İşsiz olanlar yeni bir işe girip kendi ayaklarının üzerinde durabilirler. Ekonomik yönden kişi kendi ayakları üzerinde durabilir.

Rüyada Ölüye Bir Şeyler Giydirmek İslami Yorumu

Rüyada ölüye bir şeyler giydirmek ihya yorumu, aile fertlerinin dertlerine ortak olmaya ve birlikte aşmaya, birlik beraberliğe yorumlanır. Küslükler biter ve zor günler aşılır. Parasal anlamda da yaşanan zorluklar varsa yakında çare bulunur, üzerinizdeki yanlış algıdan kurtulursunuz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Murat O dedi ki:

    Dedem ölmüş hastahanede yıkanmış eve getirilmiş benden kefenlenmesi isteniyor dedemi yüz üstü yatırmışlar üstünde hiç bir şey yok yatırdıkları masadan aşağı sarkıyordu bende düzeltirken benden üşüdüğünü ve üstünü giydirmesini istiyo bende iç çamaşırlarını ve elbisesini giydiriyorum ve ayağa kalkıyo ( birde hastahanede ne kadar güzel yıkamışlar diyorum ter temizdi )

  2. Yasemin efe dedi ki:

    Rüyamda yakın zamanda trafik kazasında kaybetmiş olduğum yeğenimi hamile gördüm.uzerine boydan şal örttüm.sıkıca önden kapadım.sonra ona üzerinde kötü enerji yi uzak tutan nazar boncuğu koy diyorum. bir çift küpe hazirlatiyordum.baktim kupelerbiraz kaba olacak büyük parcalardi.cebimde bana ait bir çift küpe yi dedim güzel olmazsa Tubacigim bunları hazırlatirim dedim üzerine döşetirim kibar olur.

DMCA.com Protection Status