Rüyada Ölüye Para Vermek

Rüyada ölüye para verdiğini görmek, hayırlı bir iş için harcanacak paraya yorumlanır. Bu para bir sevap için harcanabilir, uzun süredir yapmak istediğiniz bir hayır işi varsa yakında hunun için gerekli olanaklar elinize geçebilir. Mevlid okutmak isteyenler ilerleyen günlerde bu isteklerini gerçekleştirebilir, ölmüşleri adına dua okuturlar. Rüyada ölmüş birine para vermek, bazı yorumcular tarafından da düğün dernek gibi hayırlı işler için harcanacak paraya yorumlanır. Yüklü bir miktar harcama yapılabilir ancak bu harcama mutlu bir olay için olur. Mal mülk alımı için de borca girilebilir. Rüyada ölmüş birinin elinde para görmek, para sıkıntısı çekmemek ve bolluk içerisinde yaşamaya yorumlanır. Elinize geçen paranın beti bereketi artıp ihtiyaçlarınızı kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Rüyada ölünün senden para istemesi, bir süredir beklediğiniz bir yerden paranın elinize geçmesine yorumlanır. Miras parası ay da dava sonucunda para bekleyenler için de hayırlıdır. Hakları olan toplu para tez zamanda gelir.

Rüyada Ölüye Bozuk Para Vermek

Çalışma hayatında sorunları olan kişilerin işlerinde her şeyin düzene girmesine ve iş hayatında daha huzurlu çalışacağına yorumlanır. Mesleki yönden sizi zorlayan konularda sıkıntılar çözülür. Rüyada ölüye demir para vermek, aynı zamanda kendi işini yapan kişiler için işlerini büyütecekleri manasına gelir.

Rüyada Ölüye Kağıt Para Vermek

Gelecek günlerde elinize çok iyi fırsat geçmesine yorumlanır. Mesela işsiz olan kişiler için iş hayatlarında yeni bir başlangıca yorumlanır. Gelen bir iş teklifi size yeni bir kariyer için olanaklar sunabilir. Çalışanlar ailelerini rahatça geçindirirler.

Rüyada Ölüye Sadaka Vermek

Para sıkıntısı çeken biri varsa bu kişiye yardımcı olmaya ve onu maddi zorluklardan kurtarmaya yorumlanır. Çok borcu olan biri gelip sizden yardım isteyebilir. Ya da aile içerisinde ekonomik sorunu olan birine yapılacak yardım ile bol dua alabilirsiniz.

Rüyada Ölüye Para Vermek İslami Yorumu

Rüyada ölüye para vermek görmek ihya yorumu, yapılan masrafların hayırlı işler için olacağına yorumlanır. Yakın zamanda parasal engeller yüzünden üzüntü duyulan bir konuda şimdi rahatlama olur. Bu yüzden evlenemeyen kişiler, artık evlilikleri için gereken maddi olanakları elde edebilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Nurdane dedi ki:

  Rūyamda benimle evlenmek isteyen biri bana düğünde harcamak için toplu para veriyor ve bunu sakla diyor. Bende kendim saklamaktan korktuğum için güvenebileceğim birine vermek istiyorum ve o sırada rahmetli babam geliyor ona bendeki parayı veriyorum ve bu parayı saklamasını istiyorum canım babam sen en güvendiğim kişisin diyorum babamda tamam yavrum o gün gelene kadar paran bene emin ellerde diyor ama sadece içinden biraz harcamak istiyor sana gelirken taksiye param yetişmedi onu vereceğim diyor. Bende tamam babam paran yoksa kendinede biraz alabilirsin bu paradan diyorum. Sonra uyandım

  1. admin dedi ki:

   Ailenizin de onay vereceği varlıklı biri ile evlenmeye ve kendi ailenizin de maddi durumunun güçleneceğine yorumlanır.

 2. Devran Yıldız dedi ki:

  Rüyada ölmüş amcam kendine dükkan açmış oğlu ile oturuyordu ben ona bir deste kağıt para verdim.Bana heyecanlı olarak gel Devran dedi Kars’dan selam ve dua ile Devran Yıldız.

  1. admin dedi ki:

   İşlerinizde bolluk berekete, borcunuz varsa kapatmaya yorumlanır.

 3. Kunduz Shaniyazova dedi ki:

  ruyada olmish babaanneme para vermişim o almak istemesede zorla vermişim sonra o bana parfüm vermiş o parfümin hiç korkusu yokmuş yok olsada oni ustume sıkmışim anlami ne bunun lütfen yardımcı olurmusunuz

  1. admin dedi ki:

   Elinize bol para geçebilir ve evinize harcama yapabilirsiniz.

 4. Kunduz Shaniyazova dedi ki:

  ruyada ölmüş babaanneme para vermişim o almak istemesede zorla vermişim sonra o bana parfüm vermiş o parfümin hiç korkusu yokmuş yok olsada onu üstüme sıkmışim anlami ne bunun lütfen yardımcı olurmusunuz

 5. BİRGÜL KARABULUT dedi ki:

  Merhabalar,rüyamda okulda heykel yaptığımı görüyorum kilden.sonra hasta bir yakınımı ziyarete gidiyorum. bindiğim takside bir çantada deste deste yeni döviz ve yeni mücehver buluyorum.taksi şöförü çoğunu alıyor paraların.paraları rahmetli babam görüyor benden istiyor ona veriyorum ama o yırtıp atıyor bunlar bizim değil diyerek.bir Birkaç tanesini saklıyorum para ve mücevherlerin ama anlaşılacak diye de korkuyorum çok.

  1. admin dedi ki:

   Size mutluluk katacak olayların yaşanması, iyi bir kariyer hayatına yorumlanır.

 6. Elveda dedi ki:

  Rüyada eşimin ölmüş amcasının bana sıkıca sarıldığını ve benden kızım 25 kuruşun var mı diye sorduğunu birşey almak istediğini söylemesini gördüm. Bende var amca ne istiyorsan al dedim. Rüyamın ne anlama geldiğini merak ediyorum..

  1. admin dedi ki:

   Eşiniz tarafından evinize misafir gelebilir.

 7. Aydın dedi ki:

  Salam, ben ruyamda ölmüş amcamın oğlunu gördüm, benden borç para diledi ve bende verdim, ruyamın anlamı ne, zehmet olmasa, önceden teşekkür edirem.

  1. admin dedi ki:

   Amca tarafından birine iyiliğiniz dokunabilir.

 8. Sadi dedi ki:

  Rüyamda ölmüş komşuma 350 tl borç veriyordum 10 gün sonra hatırlat diyordu 10 gün geçmiş oluyordu karşılaşıyorduk benden 1 tl istedi ve verdim borcunu söyledim tamam yarın veriyim dedi

  1. admin dedi ki:

   Birine maddi destekte bulunabilir, zamanında iyiliği dokunan birine borç verilebilir.

 9. Gülay dedi ki:

  Rüyamda 19 sene önce vefat eden babam benden para isteği ve ben ona kağıt ve demir para verdim

  1. admin dedi ki:

   Maddi imkanların düzelmesine ve helal kazanca yorumlanır.

 10. Leyla dedi ki:

  Merhaba rüyamda yeni ölen arkadaşımı gördüm mezarının üstünde yatıyordu ve ben onu ziyarete gittim elimde işyerinde üzerini arasıra telefon numarası kendi adım soyadım gibi karalamalar yaptığım bir zarfın içine kağıt para var o zarfı koluna doğru koydum ailesine vermek üzere yorumlarmısınız?

 11. Aynur dedi ki:

  , 9 nce ölen annem erkek yiğenim ve beni park gibi bir yerde bırakıp ayakkabı almaya gidiyor gelmeyince ben gidiyorum ve üst katta bir kadınla yufka ekmek yapıyor üstü hep un olmuş kızıyorum sora 20 TL bıraktım arabayla gelirsin diye ayakkabıyı ben alıp çocuğun yanına giyor um. Ayakkabı aldığım yerde dershaneler var

 12. Halil dedi ki:

  Olmuş amcamın ticari taksisini calistirip ona taksiden kazandigim parayi ve arabasini teslim ettim gitti. Sonra yine arabayla alâkalı birşey bende kaldı vermek ıçin gittim o artik gitmişti veremedim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında verimli bir döneme girmeye yorumlanır.

 13. GÖKHAN dedi ki:

  Rüyamda rahmetli dememe 250 tl borç para verdiğimi gördüm. Dedem çok mutluydu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya işsiz isenzi yeni işe girmeye yorumlanır.

 14. Esra dedi ki:

  Ruyamda vefat etmis babama zarf icinde cokca kagit para gelior ve bende gece bakmak isterken gelip elimden aliio ve kendi bakio baktiktan sonra sordgumda yuzu asık bi sekilde alip kalkip uzaklasio iki gun ust uste ruyama girior cevaplarsanz sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi durumun daha iyi olmasına, ailede işsiz birinin işe girmesine yorumlanır.

 15. Nimet dedi ki:

  Rüyamda abim ölmüş anneme ve bana deste kağît para verdiğini görüyorum bunun tabirini rica ediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir yerden para gelmesine yorumlanır.

 16. Serap dedi ki:

  Ruyamda rahmetli teyzemi goruyorum.odada bir takım işler yapıyor.tam o sırada odadan çıkıyorum döndüğümde benim kahverengi çantamı karıştırıyor.elinden alıyorum napiyosun diye.diger teyzem bana serap 30 tl parası vardı bi yere gidecek ya lazım demekki diyor.bende 200 tl çıkarıp veriyorum.sonra dışarı çıkıp geliyor.gorustugu insandan memnun değil yüzü aşık şekilde iş yapmaya devam ediyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya size borcu olan birinin ödemesine, daha rahat geçime yorumlanır.

 17. Fırat dedi ki:

  Gerçek hayatta ölmüş amcam rüyamda gördüm bana ölmediğini söyledi ailesinden saklandığını bunu kimseye söylemememi istedi bende sarıldım tamam dedim kendisini kağıt para uzattım bir tane 100 TL aldı ve gitti eşim hamiledir rüyadada hamileydi amcamın kaldığı eve misafirliğe gitmişti beyaz dondurma külahda yapıp eşime götürüyordum amcam kapıda benden aldı o yedi sonra geliyordum ordan çocukları ile konuşuyordum sohbet falan ama babalarının yaşadığını anlatmadım onlara.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya haneden evinize msiafir gelemsine, maddi imkanların artmasına yorumlanır.

 18. Meyra dedi ki:

  Rüyamda ölmüş olan dedem benden para istedi bende kağıt para verdim ancak ne kadar verdiğimi goremedim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailenizin maddi imkanlarının artmasına yorumlanır.

 19. Güzel dedi ki:

  Merhaba. Ben 4 gün önce ablamı kaybettim. Gece rüyamda ablam ile otobüse binmiş pazara gidiyoruz ablam bir sürü 10 tl lik para çıkartı bana dedi bunları al yerine bana 100 tl lik para ver. Bende 100 tl verdim on tane 10 tl lik parasını aldım. Ne demek oluyor bu acaba merak ediyorum. Teşekkürler. Saygılar. Hayırlı Ramazanlar.

  1. admin dedi ki:

   Maddi olarak desteğe ve iyi ahiret hayatına yorumlanır.

 20. Celal dedi ki:

  Ruyamda rahmetli annemi ve babami karsimda gülümseyerek bana baktiklarini göruyorum ve elimi cebime atip bir tomar para uzatiyorum babama oda o parayi benden fulumseyerek alip anneme veriyor bir bakiyorum annemin elinde benim verdigim bir tomar para bir kucak dolusu olmuş . Bu neye delalet eder yorumlariniz için şimdiden teşekkur ederim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakında aile içinde bir kutlamaya ve müjdeli haberlere yorumlanır.

 21. Esmira Alperen dedi ki:

  Merhaba Yakin zamanda vefat eden annem, yatagin uzerinde oturuyordu. Esim ona 1 Dolar verdi. O da once sasirdi sonra gogsune koydu parayi. Cocuklar da sasirdilar, neden verdi ki diye. Sonra babam anneme, o karpuz cok guzeldi getir bir az yiyelim dedi. Annem giderken dedim ki, anne dur ben getiriyim. Gittim karpuz getirmeye. (Babam yasiyor bu arada)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde rızkın bereketin artmasına yorumlanır.

 22. Ümit başaran dedi ki:

  Slmn alykm.ruyamda çok sevdiğim ustama 20 milyon TL oglumdan 10 milyon TL de benden çıkar diyorum ve sıkıntısını gidermesi için ustama borç para vermeyi teklif ediyorum.fakat kendisi alıp almakla tereddüt ediyor birazcık çekiniyor karşımda sıkılıyor benim yardım talebimi tam kabul etmedi rüyam bitti.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile haytaında sevince ve rahata ermeye yorumlanır.

 23. Güll dedi ki:

  Rüyamda yakın zamanda ölmüş olsn bir bayan akrabamı görüyorum ben halam ve iş yerinde çalıştığım bir bayam arkadaşım daha ona para veriyoruz ve aglıyordu. Sonra bir gece için ölmüş olan akrabamın evinde kaldığımızı görüyorum halam da yerde yorgan döşek sermişler orada yatıyor.!!!!

 24. Necmeddin koçak dedi ki:

  3 gün önce ölen babannemi rüyamda gördüm,yaşıyordu.
  Yeleğinin cebine 100 lira koydum. Daha sonra babam geldi ve paramı ne yaptığımı sordu ben cevap veremedim.

 25. Qumru dedi ki:

  Ruyada kayinpederim Benin babama para veriyor babam 1 yil olmus dunyanin deyiseni.

 26. Hakan dedi ki:

  Hocam rüyamda otobüste yolculuk halindeyiz 2 teyzem ve ben varız teyzemler mezarlığa gideceklerini söylüyorlar ben cüzdanımdan çıkarıp ilk önce 20 lira veriyorum daha sonra tekrar cüzdanımı çıkarıp 15 lira daha veriyorum güzel okutmasını ve sulatmasını söylüyorum mezarlığın

 27. Ayten dedi ki:

  Rüyamda olen kayınvalidem ve kayınpederimi görüyorum önce kayınvalideme bir miktar TL veriyorum sonra ikisine bir zarf dolusu dolar veriyorum

 28. Muammer dedi ki:

  Rüyyamda Tanıdığım ölmüş bayan komşum bende 500 tele isdedi bende verdim

 29. Zerrin dedi ki:

  Rüyada babama deste deste Para veriyorum baba gerçekte olmus

 30. Emine ÖZEL dedi ki:

  Ruyamda ölmüş dedemi gördüm tanıdığım durumu yerinde olan koylulerim dedeme kagit paralar vermek istiyorlar bunu bana kapida söylüyorlar sonradan kadin degil adam ayakkabilarini çıkarmadan iceri girip paralari dedemin eline veriyorlar.Buarada dedem gercek hayatta vefat etmis bir insan.

 31. Elinara dedi ki:

  Ban ruyamda ba bamy Gordum oyle sarylyp agladym babam kyrmyzy kagyt 10numaraly paralary werdim ew meselesi iki kyz kardesim ev ustunde kawga ediyorlar bende diyyorumki baba ban bunlaryn ikisinin arasynda kaldym yardym et diyyorum babamda o parayy alyp arkadasynyn ewine gidiyor we babamy bir kadyn kucagynda gotererek hastane getiriyor we orda babam oldu cewabyny doktur soyliyor ya neden babam her ruyada canly olarak girerde ruya sonunda olur cok agladym Allah ablalaryma akyl fikir wer🥺🥺🥺🤲

 32. Meral kayhan dedi ki:

  Olmuş babam bir ihtiyacdan dolayı para sıkıntısı içinde, büyük kızına gidiyor ondan yardım istiyor ikinci evliliğini yapmış olan kızınin eşi bu duruma kızıyor bu kızın ogulluklarida karşı çıkıyor kızı oldukça boyu küçük ve şişman eşinin ve eşinin çocuklarının etkisinde kaldığı için hiç konuşamıyor bile. Rüyayı gören kızı parasının yeterli olmadığını ama elinde bulunan bir kaç bozuklukları babasına veriyor

 33. Ayşen dedi ki:

  Merhaba Rüyamda gördüm ölmüş ablam benden habersiz çantamdan paramı almış birden içinde bir cüzdan var onuda almış daha sonra ben sinirlenince parayı ve cüzdanı geri verdi bana yerlere atmışsın bende aldım dedi fakat cüzdanın içinde 30€ vardı onu almıştı

DMCA.com Protection Status