Rüyada Ölüyü Tekrar Ölmüş Görmek

Rüyada ölmüş birinin yeniden öldüğünü görmek, sabır edip beklediğiniz bir yeden haberin size ulaşmasına yorumlanır. Büyük bir sabırsızlık ile gerçekleşmesini beklediğiniz isteklerinize ulaşırsınız. Örneğin sevdiği ile ayrı olanlar ve uzak mesafe ilişki yaşayıp da bir an önce yan yana gelmek isteyenlerin bu hayali gerçekleşir. Sevdikleri ile aynı şehirde buluşabilirler. Ya da iş başvuru yapıp sonucunu merakla bekleyenlerin başvurularından geç de olsa sonuç gelir. Rüyada ölü birinin öldüğünü görmek, hasta biri varsa sıhhatine erişmesine ve hane içinde de sağlık sorunları olan birinden iyi haberler almaya yorumlanır. Sizi psikolojik yönden yıpratan dertler bitebilir.

Rüyada ölünün dirilip tekrar öldüğünü görmek, hayale dilen bir şeye kavuşmaya ve aile içinde mutlulukların katlanarak çoğalmasına yorumlanır. Ayrı olanlar barışır, boşanmak üzere olan kişiler yeniden bir araya gelirler. Evinize gelen misafirler iyi haberler getirirler.

Rüyada Ölmüş Babanın Öldüğünü Görmek

Aile hayatını düzene sokmaya ve çalışıyorsanız aile fertlerine ekonomik yardımda bulunmaya yorumlanır. Kardeşi olanlar kardeşlerine zor günlerinde yardımcı olurlar. Birlik ve beraberlik artar, zorluklar kolay aşılır.

Rüyada Ölmüş Annenin Öldüğünü Görmek

Aile içinden bir akraba ile dertleşmeye ve bir kadından iyilik görmeye yorumlanır. Aile hayatında yaşanan sorunları çözmenizde biri araya girebilir. Evli olanlar eşleriyle sorunlarını tez vakitte çözerler, iyi anlaşırlar.

Rüyada Ölmüş Babaannenin Öldüğünü Görmek

Hane içerisinde düğün dernek gibi hayırlı bir olay için küs olduğunuz insanlar ile bir araya gelmek zorunda kalmaya yorumlanır. Uzun süredir görmediğiniz insanlar evinize ziyarete gelebilir, yeniden yüz yüze bakılır.

Rüyada Ölmüş Dedenin Öldüğünü Görmek

Rızkın açık olmasına ve hane içinde de maddi durumu kötü olan biri varsa iyileşmesine, sağlık sorunları olanların sıhhat haberini almaya yorumlanır. Sevdikleriniz adına mutlu olabilirsiniz, hane içinde dargınlıklara son nokta konur.

Rüyada Ölmüş Birinin Tekrar Ölüm Haberini Almak

Gerçeklerin farkına geç de olsa varmak anlamına gelir. Bir süredir sizi uyuttukları bir konuda gözleriniz açılır. Bir anda gerçekleri anlayarak gereken önlemi alabilirsiniz. Kişi maddi ve manevi zarardan er ya da geç kurtulur.

Rüyada Ölüyü Tekrar Ölmüş Görmek İslami Yorumu

Rüyada ölüyü tekrar ölmüş görmek ihya yorumu, hayalleriniz için harcadığınız emeğin boşa gitmemesine ve yeni fırsat kapılarının açılmasına yorumlanır. Hayatınızda güzel yenilikler olabilir, yeni bir başlangıç yapılabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR
 1. Nehir dedi ki:

  Benim bebegim 22 haftalik karnimda öldü ben gece rüyamada onu mezardan cikarttim tekrar gömdūm anlami nedir acaba?

  1. Zeynep dedi ki:

   Merhaba annem rüyasında ölmüş dedemin tekrar öldüğünü görmüş feryatlar icinde ağlıyormuş ve yine ölmüş yakınlarıni rüyasında diri olarak gormus anneme başın sağolsun diyorlarmis bunun anlami nedir acaba?

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya hane içinde barış ve iyi haberler almaya yorumlanır.

   2. Yelda dedi ki:

    Merhaba bende dün akşam rüyamda ölmüş Babannemi tekrar ölmüş gördüm. Akşamdan kardeşim ben Babannem,hepimiz oturma odasında yatmışız sabah kalktığımızda da Babannem’in öldüğünü ve gömdüklerini duyuyorum. Tabi o sırada ölen dedemi de görüyorum. O da üzgün bir şekildeydi. Rüyam bu şekilde yorumlarsanız çok sevinirim.

  2. Zehra dedi ki:

   Merhaba ben rüyamda ölmüş olan babanemin ve Annemin topudun icinde mezarını değiştirecekmiş olarak gördüm aynı zamanda Bir cami bahcesin de idi taputları mezar yerleri değişicekti aynı zamanda bir eve girdim ölmüş olan dedem ise oda da yatak üzerinde ölü yatıyordu oda ölmüştü hic tanımadığım bir karı koca vardı kadın hastaymış ve hastaneye gidecekmiş bende o evde kalabileceklerini söyledim ve babanemlerin köydeki evinde tüm akrabalarım vardı okişilere bu rda rahat edebilirsiniz diger ev kalabalık dedim dedem öldüğü halde akrabalar mutlu huzurlu görünüyordu herkes kendi aleminde gibiydi herkes bir işle uğraşıyordu bir kuzenimin basından sanki yağmur yağıyor gibiydi sordum dediki biraz önce yağdı dedi ama ben onun üstüne sağnak sağnak yağmur yağıyor gördüm karışık bir rüyaydı yani!!

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya uzun süren sıkıntıların sonunda bitmesine, sağlık sıhhate yorumlanır.

 2. Çiğdem dedi ki:

  Ben kayin validemi yeniden oldugunu gordum evde kuran okutacaklar mezarliktan aonra okuturuz siz gelmiyormusunuz ben mezarliga gidicem dedim uyandim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eşiniz tarafından evinize misafir gelmesine yorumlanır.

 3. Anonim dedi ki:

  Ruyamda ölmüş olan kuzenimin öldğü haberini aldık ve halama sarılıp alıyordum kuzenimin çıcuguyla ilgileniyordum aynı zamanda

  1. admin dedi ki:

   Hanede hasta biri varsa iyi haber gelmesine yorumlanır.

 4. Selma yılmaz dedi ki:

  Merhaba rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.rüyamda ölmüş olan dedemi sağ olduğunu ve öldüğünü gördüm.dedem ölmüştü annnem ve ablam dedemin öldüğünü kimseye söylemeden götürüp bahçemizin üst kısmındaki tepeye küçük bir ağacın dibine gömüyorlardı sonra söylüyorlardı bende dedimki niye kimseye söylemeden kendiniz başınıza gömdünüz herkes yanlış anlar sizin öldürüp gömdüğünüzü düşünürler dedim.sonra bahçede çalışmaya başladık ağaçların kuru dallarını kesip kışlık odun olarak hazırladık.kardeşim,ablam ve ben köyün üstünsen eve doğru gelirken çok şiddetli gök gürültüsü şimşekle birlikte yağmur yağmaya başladı bizde üstü laylonla kapalı eski bir kulübeye sığındık kısa süre sonra yağmur kesildi ve eve geldik…anlamını çok merak ediyoru lütfen yorumunu yazarmısınız..

  1. admin dedi ki:

   Hane içinde hayırlı bir olaya ve kırgınlıkların bitmesi, küslerin bir araya gelmesine yorumlanır.

 5. Zehra dedi ki:

  5 yıl önce ölen kız kardeşimi rüyamda dirilmiş tabutun içinde parmaklarını yalarken gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde hasta biri varsa şifa bulmasına yorumlanır.

 6. Muge dedi ki:

  Ruyamda 7 yil once vefat eden annemin iki adam tarafindan silahla tekrar olduruldugunu gordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen iki kişi ile araya mesafe koymaya yorumlanır.

 7. Gül dedi ki:

  4 yıl önce kaybettiğim abimin tekrar öldüğünü duyuyorum. Yeğenim erken saatte arayıp haberi veriyor ben evimde yemek vermeye başlıyorum öğleye doğru cenazeye katılmadığım aklıma geliyor ağlamaya başlıyorum

 8. Ahmet ali bicihan demir dedi ki:

  Rüyamda ölmüş babaannemin öldüğünü görüyorum tabutun üstüne elimi koyduğumda el yakmıyan bir sıcaklık hissediyorum baş tarafına gidip baktığımda beyaz bir kefene sarılı ama baş tarafı açık gözleri kapalı gülümsüyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hane içerisinde sıkıntıları olan birinden iyi haberler almak, şifaya yorumlanır.

 9. Arzu dedi ki:

  Ruyamda olmus olan dedemi gördüm merdivenlerden çıkarken düşmüş yanına koşup gidiyoruz etrafı kafasının etrafında sular var onu ordan kaldırdığımızda basamakta çok az bi kan vardı onu hemen ordan kaldırıp indirdigimizi gördüm hastaneye götürülmüş oralarını görmedim sonra oldu diye çok ağladım bu kadarını hatirliyorum simdiden tesekkur ederim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailenizin maddi durumunun düzelmesine ve sağlık sıhhate yorumlanır.

 10. Ayse dedi ki:

  Merhaba 2 hafta önce ablam vefat etti. Rüyamda ayni öldügü gün gibi koltukta oturuyodu etrafinda ben ve ailesi vardik ellerini tutuyo öpüyorduk helallesiyorduk. Dualar okuyorduk onun icin belki bu defa hayatda kalir diye. Ablamin yüzü gülüyordu ambulans falan geldi birseyler yapmaya calisiyorlardi. Hic bagirmadi konusmadi öyle sessiz sessiz ruhunu teslim etti gitti ve uyandim.

 11. Eylül ceyda dedi ki:

  Merhaba rüyamda gerçek hayatta ölen kuzenimi yeniden ölmüş olarak musalla taşında yatarken gördüm yari çıplak gördüm gizlice bakıyordum yanında 2 tane çocuk vardı ama onlar canlıydı kuzenimin ağzının içinde köpek resmi vardı bunu çok ner gördüm ve onu yıkayacak hoca erkekti fakat kuzenim bayandı?????

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zamanında kaçan fırsatları tekrar yakalamaya yorumlanır.

 12. Hayat dedi ki:

  Rüyamda olmuş olan babamı tekrar ölmüş bizde ve annem gilde halam gilde sırayla yasin duası var olarak görüyorum büyük babam kırgın küskün arabasina binip gidiyo

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde hayırlı bir olay ve kırgınlıkların bitmesine yorumlanır.

 13. Özlem kaya dedi ki:

  Rüyamda yaklaşık 2 ay önce vefat eden Anneannemi gördüm bu aralar sık görüyorum fakat bu hepsinden farkliydi, rüyamda anneanemi hastaneye götürüyormuşuz bir kac gündür doktorlar bize yapacak hicbir şey yok artik demisler ve biz bunu anneanneme söylemiyoruz ama anneannem vefat edeceğini kendisi anlamiş ve benle dayima “ne olacak ki bir avuç toprak atıyorlar” dedi üzgün ve biraz kızgın bir şekilde sonra ben dayim anneannemle bir yatağa uzandi ben odadan ciktim çok endişeli bir şekilde çünkü vefat edecekti, öylece kapiyi kapatirken anneannem çok fena oldu cok korktum hemen kapiyi kapatip dua ettim bunun anlamı nedir. Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hane içinden hayırlı haberler gelmesine, sağlık sıhhate yorumlanır.

   1. Özlem kaya dedi ki:

    Teşekkür ediyorum

 14. fatime dedi ki:

  emim ve bibim rehmete gedib onlarin yuxumda yenden olduyun yorurem ve onlar olub ancaq bibimin qarninda usaq var o dirdi guya ancaq bibim emimde coxdanin rehmete gedib . men ozumde 6hefdelik hamileyem cox qorxuram

 15. Şükran dedi ki:

  Gerçekte ayrıldığım erkek arkadaşımın akibetini rüyamda merak ettiğim için iş yerine gidiyorum. Karanlık izbe bir odada uyuduğunu görüyorum. Kendi kendime işi bırakmamış demek nöbete gelmiş diyorum. Yatakta kıpırdanmaya başlıyor bir bakıyorum ne kadar rahmetli babama benzemiş diyorum. Ayağa kalkıyor nefes alamadığı İçin can çekişiyor bir duvar dibine oturuyor. Bu o değil herhalde babam diyorum. Ağlıyorum yardım etmeye çalışıyorum. Öldü mü ölmek üzeremiydi bilemiyorum Babam mı eski erkek arkadaşım mı emin olamıyorum uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır görmediğiniz insanlarla yeniden görüşmeye başlayacağınıza yorumlanır.

 16. Yeter dedi ki:

  Rüyada anneannem olmuş insanlar onu defnedip gelmişler annennemin evine insanlar baş sağlığına geliyorlar ve bizde taziyeleri kabul ediyoruz. Ne hikmetse unlu yazar Hayati inanç ta bizim köye gelmiş mahkemesi varmış köyde konuk evinde kalıyor ve onunla da konuşuyorum. Enistemi tanıdığını ve küçükken annesini emmedigini söylüyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede küslüklerin bitmesine ve evinizde hayırlı misafir ağırlamaya yorumlanır.

 17. melisa dedi ki:

  Rüyamda ölmüş dayının tekrar cenazesini yapıyorduk herkes gittikten sonra eve girdiğimizde bi odaya girdim oda ordaydı camdan gidenleri seyrediyodu ben korkup kalabalık olan odaya kaçtım oda benim arkamdan geldi oturdu onun karısı bana şehadet getirirsen gider dedi getirdim gerçekten gitti 🙁

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hane içinden sevineceğiniz bir haber almaya yorumlanır.

 18. Yunus dedi ki:

  Merhabalar rüyamda gerçekte vefat etmiş olan eniştemin teyzesinin oğlunun telefon ile ölüm haberini aldım duygulandım ve ağladım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya haneden hasta biri varsa şifa bulmasına yorumlanır.

 19. Edi dedi ki:

  Merhaba, vefat eden annemin, babaannemin ve dedemin rüyamda üç gün üst üste sıra ile öldüğünü gördüm. Anlamı nedir ? Teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize hayırlı haber gelmesine yorumlanır.

 20. Nazlı eliçık dedi ki:

  Rüyamda 3sene önce ölmüş olan komsumuzu gördüm tekrar ölmüş gasilhaneye getiriyo hoca kefenlemek için ama ölen kişi arada kayinbederime biran önce bana abdest aldırın der gibi kalkiyo içeri işaret ediyo ama konusmuyo vücudunun organı hariç her yerini gördüm bembeyaz bir şekilde nedir rüyanın yorumu hayatımda ilk defa böyle bir rüya goruyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir yere yerleşmeye ve kalabalık çevreye girmeye yorumlanır.

 21. Esra dedi ki:

  Merhaba benim amcamin eşi vefat etmişti ben ona kadriye anne. Diyordum bana cok baktığı için.ben onun tekrar öldüğünü gordum ruyamda fakat onun cocuklari yeni ev yaptirip oraya tasindi esi de tekrar evlendi eski evde oturuyorlar ben onun cenazesini cocuklarinin evinden kaldirdigimizi gördüm bas sagliyina gelenlerin bir kısmı da diğer amcamin birinin ve bizim evde olduğunu gördüm herkes çok ağlıyor du anlami ne acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya haneden iyi haberler almaya, bazı sıkıntıların sona ermesine yorumlanır.

 22. Melodi dedi ki:

  Tam 2 ay önce bugün, 8 Ekim’de babaannemi kaybettik. Veda bile edemedim aniden hastalanıp yoğun bakıma alındı ve 21 gün içinde vefat etti. Ayrıca sürekli aklımda. Ve rüyamda dedemlerin tarlasına gitmiştim mutsuzdum baktığım yerlerde babaannemin eşyaları vardı. Sonra biraz daha ilerleyince babaannemin yerde oturduğunu gördüm. Zaten yaşarken de sürekli otururdu hastalığından. Koştum yanına baktığımda ölü bedeniydi ama sanki hâlâ canlı gibi dimdik duruyordu sadece sinekler vardı bir kaç tane. Daha sonra yanıma halam koştu geldi o öldü uzak dur diye beni tuttu. Bem sinir krizi geçirip o ölmedi diye babaanneme sarılmaya çalıştım izin vermedi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya akrabalarınız ile bir araya gelmeye, hayırlı bir şey için toplanmaya yorumlanır.

 23. Burcu dedi ki:

  Rüyamda 11 yıl önce ölen babaannemin gerçek hayatta hiç görmediğim bir kişi tarafından yeniden ölüm haberinin verildiğini ve bu kişinin babaannemin vasiyet olarak benim hediye etmiş olduğum beyaz atkı ile gömülmek istemesi nedeniyle hediye atkım ile gömüldüğünü, bunun yanlış olduğunu söylediğini görüyorum.
  (Babaannem hayattayken atkı hediyem olmadı)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailede düğün dernek olmasına, uzun zamandır görmediğiniz insanlarla görüşmeye yorumlanır.

 24. HATİCE ÖZCAN dedi ki:

  Merhaba annem rüyasında, ölen annesini görüyor (yani nenemi) ve diğer tüm akrabaları ben ve kuzenlerimde dahil oralardaymışız mrkan belirsiz ama büyük ihtimal köyümüzmüş nenem anneme gitmeden buralar size emanet iyi bakın vs. tarzında bişeyler söylemiş daha sonra annem ve en büyük ablası bahçeye iniyor ve teyzem anneme “Anamda öldü gayrı” diyor annem büyük şaşkınlıkla ne ölmesi gız diyo sonra oda öldüğünün fakına varıyor bunun üzerine üzüntü içinde inleyerek rüyadan uyanıyor çık tesirli karışık ve korkutucu bir rüya ortamı olduğunu söylüyor bu konuda geri dönüşünüzü bekliyoruz. Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hasta birinden iyi haberler almaya ve hanede hayırlı bir olaya yorumlanır.

 25. Seyma dedi ki:

  Merhaba, rüyamda ölmüş olan anneannemin tekrar öldüğünü gördüm. Kendisini hiç görmedim ama. Sadece haberi geliyordu.

  1. Seyma dedi ki:

   Şimdiden teşekkür ederim

  2. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde hayırlı bir olay olmasına yorumlanır.

 26. Banu yenilmez dedi ki:

  Kayın validen oldu ama rüyamda hiç ölmemiş gibi koltukta oturuyordu ve örgü oruyodu benim elimde beyaz bez parçası vardı elime sarmaya calisiyodum kayın validen bezi tuttu bu bana olmaz dedi bende anne bu sana değil torunum için dedim sonra bezi iki tarafından tuttu cirpti bez yırtıldı bak ben sana dedim olmaz iyi değil bu die dedi ve iyandim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde misafir ağırlamaya ve eşiniz tarafından güzel haberler almaya yorumlanır.

 27. Ekin Ezgi dedi ki:

  Merhaba, rüyamda kısa bir süre önce ölen büyük anneannemi gördüm. Ölmemişti ve hep beraber salonda oturuyorduk ailecek. Sonra büyük anneannem çok değişik ve çok kalın bir ses tonu ile “kızım doktoru arayın” dedi. Ben olacağı anladım ve elim ayağım kesildi. Bunu gerçekten rüyamda hissettim. Daha sonra büyük anneannem, annemin yanına geçti ve annemin kollarına yaslandı. Huzur içinde, hiç can çekişmeden gözlerini yumdu. Ben sesli sesli ağlamaya başladım. Daha sonra omuzlarının üstünden 2 bebek eli çıkıverdi ortaya. Ben ellere vurdum, “bunlar ne be” diyerek. Annem de “kızım onlar büyük anneannenin kan kardeşinin elleri” dedi. Sonra eller büyük anneannemin omuzlarını sardı ve büyük anneannem gülümsemeye başladı. Daha sonra eller yok oldu. Büyük anneannemin ağzından siyah bir duman dışarı doğru çıktı. Ben dumanı içime çekmemek için nefesimi tuttum ve büyük anneannem öldü. Yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir yere taşınmaya ve şifa bulmaya, hayırlı olaylara yorumlanır.

 28. Kübra dedi ki:

  Esselamu Aleyküm ve rahmetullahi ve berakatuh.. Rüyamda yıllar önce vefat etmiş dedemi ( babamlar daha çocukken çok genç vefat ettiği için kendisini aslında hiç görmedim) mezarından çıkmış vaziyette gördüm.. onu babaannem ile tekrar kefenliyorduk.. kendisi hiç konuşmuyor ama bizi görüp konuştuklarımızı işitiyordu.. En son onun yerinde babaannemi gördüm onu kefenliyormusum ..Babaannem kendisi yatakta yatar gibi dönüyor ört üstümü diyor..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya haneden akrabalarınızın evinize gelmesine, sağlık sıhhate yorumlanır.

 29. şule kayar dedi ki:

  Eşim 5 ay önce öldü bu gece rüyamda yerde yatıyor bana kendisine çok iyi baktığımı senden Allah razı olsun diyor.beni yanaklarımdan öpüyor.hakkını helal et diyor ben ölüyorum diyor tekrar ölüyor.Ama çok güzel görünüyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hasta bir yakınınızın şifa bulmasına yorumlanır.

 30. Eda dedi ki:

  Merhaba rüyamda ilk olarak mermer mezarın üzerinde kıyafetleri ile ölmüş bir şekilde yatan büyük anneannemi gördüm. Başı mermere değmiş şekildeydi üzerinde battaniye örtülüydü. orda dua ediyorduk sonra hareket ettiğini gördüm ve düşmemesi için tutmaya çalıştım ama yanimdaki kişiler görmedi. Sonra kalktı yürüyüp gitti. Arkasından da engelli bir dayım vardı 2 yıl önce vefat etmişti onu gördüm ama Önce balık şeklinde gördüm ve çok ağladım birden balığın dayim olduğunu gördüm . Yüz üstü bir şekilde yatağın üzerinde yatıyordu ağzından birşeyler akıyordu. Doktor gelmiş dedemle sırt üstü çevirmen için uğraştılar ve kolu sırtının altında kaldı. Kolu kırılıyor diye bağırırken uyandım. Bunların anlamı nedir ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dert tasadan kurtulmak, sıhhate kavuşmaya yorumlanır.

 31. Harun Özcan dedi ki:

  4 yıl önce ölen babaannemi tekrar öldüğünü, defnettiğimizi gördüm, mezarını kapatınca mezarın boyunun çok uzun olduğunu tam boyunu görmek mezar kapağını açıp boyuna bakmak isterken babaannemin gözlerinin açık olduğunu gördüm, ben kapağı açınca o da mezarda ayağa kalktı. Bunları yaparken yanımda sadece amcam ve babam vardı. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede hasta birinin iyileşmesine, sevineceğiniz müjdeli haberler almaya yorumlanır.

 32. Neva dedi ki:

  Hacı annem ölmüştü. Rüyamda hacı annem ölmüş fakat annemle bana öldugunu söylemişler ve biz görmeden duymadan defnetmişler. Bizde annemle tv haberde görüp gidiyoruz. Feryat figan ağlıyoruz. Bize neden söylediklerini sorguluyoruz. Ben yürüyorum yürürken yer çamur çamura batıp ayakkabımın yopugu karılıyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya haneden müjdeli haberler almaya yorumlanır.

 33. Yunus dedi ki:

  Rüyamda ölmüş dedem bizim evde hasta ve yatakta. Tanımadığım yaşlı biri bana evin kapısında taziyeye geldiğini söylüyor ben ne taziyesi deyince cenaze için diyor. Evde anneme sesleniyorum dedemin hayatta oldugunu söylüyor. Yaşlı Adama dondugumde ortadan kayboluyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüy haneden hasta birinin sağlık sıhhatine kavuşmasına yorumlanır.

 34. Fitnat dedi ki:

  Gerçekten seneler önce ölmüş birinin yeniden öldüğünü öğreniyorum rüyamda ve selası veriliyodu ne anlama geliyor acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz birinin aramasına yorumlanır.

 35. Ayan dedi ki:

  Merhaba ,ruyada cikmaz bir sokaktaydim kosarak anaannemlerin evine girdim aslinda coktan ölmus anaanneme sarilarak aslinda ölmus dedemin öldugunu soyleyip ikimiz de hickirarak aglamaga basladik . Anaannem yatakdaydi Ben onun uzerine sarilmistim. Ruyam cok kafami karistirdi. Lutfen mumkunse cevaplarsaniz sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli bir habere ve aile içi sorunların sona ermesine yorumlanır.

 36. Armina dedi ki:

  Merhaba, ben sabah uyandigimda saat 8‘di. rüyamda ölmüş babaannemi yaşiyor ve yeniden öldüğünü gördüm. Ölünce benim ellerimdeydi bide babamin cağirmasini söyledi bana. Ben gidip babami cağirdim babam kapiya kadar gelip odaya iceri girmedi. Bende babaannemi ellerime alip ona dua ediyordum ve surekli sesle agliyordum…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni imkanlara, dostlar edinmeye yorumlanır.

 37. Sıla dedi ki:

  Rüyamda gerçek hayatta ölmüş dedemmi tekrar silahla öldürdüm ama beni kaçırmıştı polisler falan da vardı polisi aramıştım sonra evinde bazı şeyler bulundu büyü gibi çok değişik ti elini silahına götürürken vurdum ama emin değilim herkesin elinde silah vardı sonra ağlarken ağlama dedi Çok yazdım…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde anlaşmazlık ve maddi sorunların bitmesine yorumlanır.

 38. Songül dedi ki:

  Rüyamda eniştemin ölen ananaesinin öldüğünü duyduk cenazeyi görmedik ama bizim evin önünde kadınlar vardı. Cenaze eviydik aynıı zamanda ama kimse ağlamıyordu, gülen de yoktu herkes ciddi bir haldeydi. Ablam çaydanlıkla herkesin eline ellerini yıkayacak kadar su döktü. Evin önünde oturan kadınlar da oh ne iyi etti gelinler dedi. Bu arada eniştem bir yerde odunlar varmış onları getireceğini söyledi. (Gerçekte eniştem mezarlıklar müdürlüğünde çalışıyor mezarları temizleyince odun getirdiği oluyor bize) biraz getirdiler onları ayrı bir yere römork la boşalttılar. Bizim evin yanında cenaze den dolayı mı neyden hatırlayamadm yangın çıkmış erkekler de onu söndürmeye çalışıyordu. Uyandım. Anlattıklarım ın hepsi rüyam da aynı zamanda biz evin önünde otururken hepsi gerçekleşmiş oldu. Lütfen cevaplar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir süredir aranızın açık olduğu kişilerle barışmak, evinzide huzura yorumlanır.

 39. Nilgun dedi ki:

  Ruyam da olen birinin tekrar ldugunu gordum ve cok uzuldum yanina gittigimde tekrar canlandi ve vasiyette bulundu tekrardan olduama kefeni eski bez parcalarindandi grili cizgili degisikti sanki mumyalanmis gibiydi beyaz kefen degildi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak yerden iyi habere ve sıhhate yorumlanır.

 40. Sabina dedi ki:

  İyigunler. Ruyami yorumlarsaz cok sevinirim. Ben ruyada once annemle birlikde boyuk bir daga cikdik. Yani sen deme ziyaretgaha gidiyormusuk,ora gitmek icin bu tehlikeli yolu gecmeliymisik. Cok tehlikeliydi yol,ayagini biraz yana koysan dusuceksin gibiydi. Sonra bu ruyadan hop diye baska ruyaya gectim. Kendimi hastenede gordum. Once erkek kardesimin oglunu boyuduyunu,guzel bir erkek oldugunu gordum(henuz 7 yasinda),sonra onunla konusmak istedim amma beni gormuyordu. Arkasindan arkadaslari geldi onlara bir sey soylediyimde veni gormuyorlarmis gibi hic bir tepki vermiyordular. Sonra hastenin karidoruna geldiyinde babamin ve diger yakinlarimizin hastane odasinin karsisinda olduklarini gorub yakinlasdim,bu zaman babam bana gelme diye aglamaga basladi. Her kes agliyordu. Ne oldu dedim ananen oldu dediler. Annem nerde dedim,bir teyze bana annende burda cok uzuldu cok korkuyor dedi. Neden korkuyor dedim,dediki annesi annenin de boyreyinin yukarisindada kabirkasinin kalkmasindanmi nemi korkuyor dedi. Derhal gitdim annemin yanina annem agliyordu dayanamadim agladim bende nasihat veriyordum ve birde gordumki annem yok olmus,yani bedeni yok olmus bedeninde bir organ avucumda oda haraket ediyor. Cok korktum. Ruyamda aglaya-aglaya Allahima yalvariyorumki annem eski haline duzelsin diye. Sonra hemin avucumdaki annemin parcasi yilana donusdu. Ve yilan cikdi ve kapiya yapisdi bir sekil gibi duvarda canaiz kaldi. Sonra ise elimde kalan hemin parca oldu ve annem duzelmedi,cok agliyordum,Allaha yalvariyordum bu anda uykudan ayildim. Bu nasil bir ruya,neyin gortergisi lutfen soyleyin. Ben 18 yasindayim. Anneminde 56 yasi var. Onceden tesekkurler. Lutfen aciklamasini cok yazin. Cunki ben anneme bir sey olmasindan korkuyorum.

  1. admin dedi ki:

   Burüya uzak yerden iyi haberler almaya, yalan gizli şeyleri öğrenmeye ve şifa bulmaya yorumlanır.

 41. Sabina dedi ki:

  Ben azerbaycanli oldugum icin turkcemde sorun olsa affiniza siginiyorum.

 42. Perihan al dedi ki:

  Benim annem 2 ay önce öldü : tekrardan ölmüş ama bu sefer istanbul dan geliyormuş ölüsü neyse gelmiş yatak sermişiz yüzünü bakmaya giriyoz annem yatıyom canlı onunla konuyorum diyorumki anne nasıl öldün ben şimdi sensiz nasıl yaşıcam diyorum ağlama kızım diyo hem kendisinde duygulanıp ağlıyo

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yarım kalan hayallere erişmeye yorumlanır.

 43. Fikret Güneri dedi ki:

  Rüyamda ölmüş büyük dedemin kefenle yeni ölmüş gibi sanki arabistanda gibi bi mezarlıkta onu tabuttan çıkartıp hava almasını icin üstünü açıyoruz dedem ölü ama dedem nefes alıyor gibi uyuyor sanki kefen icin de o ara babam ve abimler de var iki küçük amcamlar da var sakalasip gülüyorlar kendi aralarında sonra dedim gibi sanki arabistan da gibi tarihi bir camiide namazı kılmaya hazırlanıyoruz o sırada bu camiide deil öteki adını hatırlayamadım camiye götürün o cami daha iyi dior neyse dedeyi gömüp tam cikicam mezarlıktan bi mezar daha kazımamiz rica ediliyor 500 tl karşılığında tanımadığım biri icin mezarı kazmayı gönüllü kabul ediyorum ve demin yanında mezar kazıyorum bi kadın gelip bu mezarı geniş kazmami söylüyor bende tamm deyip devam ediyorum yan taraftaki mezarın üstü açık ve icinde beyaz kefenli ölüler var ve cok garip kimse de yok tu karışık bur rüya

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hane içinde sıkıntıların ve sağlık sorunlarının sona ermesine yorumlanır.

 44. Rabia dedi ki:

  Rüyamda zombi gördüm gözleri yok elleri yok . Böyle yanımızda birileri varken zombiyle anlaşıyoruz ,ondan korkmuyorum ama tek kaldığımda ondan korkuyorum. Oda da oturuyorum zombi yanıma geliyor ben korkuyorum. Gelme falan diyorum sonra gidiyor ama giderken elleri yokken birden eli çıkıyor ve kapıyı kapatıyor. Şimdiden teşekkür ederim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen bir konuda yaşanacak hayırlı gelişmelere yorumlanır.

 45. Zeynep dedi ki:

  Dedem ve babaanneme yeşil fasulye yemeği pişiriyorum yiyoruz felan sonra babam ben dedem tarlaya gidiyoruz dedem hastaymış rüyamda ölecekmiş bunu biliyorum ama ne zamn ölecek bekliyoruz hep gözümüzün önünde tutuyoruz aniden dedem yere düşüp ölüyor babam görüyor dedemin öldüğünü bende uzaktan görüyorum Dedem gerçek hayatta vefat etti.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına, işe girmeye yorumlanır.

 46. Âzem dedi ki:

  Yaklaşık 7 yıl önce ölen ablamı gördüm yengem ile birlikte kefenleyip hazirliyorduk onu sonra kefenleme işi devam ederken yanına diz çöküp ağladığımı gördüm

 47. Aaaa dedi ki:

  Ruyamda ölmüs olan dedemin tekrar öldüğunu cenaze yaptığımızı çok kalabalıktı ben başına gidip ağladığımı yerde cam kırıkları varmış ayağıma batacakken elime aldığımı sonra ölünün dedem değilde hayatta olan babaannem olduğunu görüyorum yüzü bembeyazmis öpüyorum onu

 48. Kazım dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda yeni vefat eden abimin tekrar öldüğünü gördüm ve ağlayarak uyandım ne anlama geliyor acaba

 49. Gulay dedi ki:

  Merhaba gercekde vefat eden kayinpederim tekrar vefat ettigini duyuyorum ve cok agliyorum haberddn sonra bizimle vedalasmaya geliyor cok mutlu

 50. Hacer dedi ki:

  Rüyamda hayatta olmayan gelinimizin öldüğünü gördüm, ayrıca aynı gece yine hayatta olmayan kayınpederimin yaşadığını ve önündeki sinide duran birçok haşlanmış kabuğu soyulmuş yumurtaları iştahla yediğini gördüm.

 51. Gönül dedi ki:

  Ölmüş annemin rüyamda yine öldüğünü gördüm tabutta ayaklarını gördüm diz kapağından aşağı kısmını

 52. Şefa dedi ki:

  Ben rüyamda ölmüş teyzemin yeniden öldüğünü gördüm.Teyzem ölmüş biz ağlıyorduk.Ne olduysa birden teyzem gözlerini azcık acdi biz korktuk tabii öldüğünü düşündüğümüz için.o zaman gözünün içinde sanki imam efendilerimizi gördük bir kaç tane beyaz elbiseli yüzlerinde nur vardı o an ağlamakla sevinç bir birine karıştı.Anlami ne lütfen yanitlarmisiniz?

 53. Arife dedi ki:

  Ben rüyamda ölmüş olan yengemi tekrar ölüm haberini alıp kendi eşimle sarilip ağlıyorum ve eşine felan bu haberi benim vermemi istiyor rüyada ki bana haber veren kişi

 54. yunus dedi ki:

  yakın zamanlarda kaynım trafik kazası sonucu vefat etti yaklaşık 3 4 ay önce ruyamda yine tabutunda ölü olarak gördüm yalnız yüzünü görmedim ağlıyordum cenaze etrafı kalabalıktı anlamı sizce ne olabilir tskler

 55. Elif dedi ki:

  Ben 2 yıl önce eşimi kaybettim ama dün gece rüyamda tekrar öldüğünü gördüm ve yanında bir bayan var denizdeler bayan eşimin önünde eşim kollarıyla omuzlarını tutuyor ve sanki bilerek boğuluyorlar sonra beni Dr arıyor eşiniz vefat etti diye bana kalbi durmuştu tekrar çalışmaya başladı ama yeniden durdu diyor eşiniz morgda beni takip edin dediğini hatırlıyprum

 56. Gül dedi ki:

  Merhabalar; ruyamda gerçekte vefat etmiş olan annemin ölmüş olsuğunu görüyorum ve ağlıyorum.Teşekkür ederim

 57. Meryem Akpınar dedi ki:

  Kayinpederim 1.sene önce vefat etti bu ruyayi 2.kez görüyorum kayinpederim ölüyor. 1.ruyamda ölüyordu. 2.ruyamda ölüyor o kadar kapabalik varki köy ekmekleri vardi bir sürü gömülecek kayinpederim ama soyadi degismesi gerekiyormus

 58. Aaaaa dedi ki:

  Rüyamda dedemlerin evindeyken öldüğünü duyduk ev haneleriyle. Hastaneye doğru yol alıyorduk bir yanında yaşıtım olan teyzeme motive ediyorduk bir yandan gerçek olma ihtimali ile ağlıyorduk. Yanımızda benden küçük olan dayım da vardı. Aynı şekilde. Haberi ondan duyuyorduk gb. Nerden öğrendiğini sorduğumda resim sergisinde onu çizimlediğini söylüyordu. Hastaneye gitmeden önce hem teyzem ve hemde dayım başını bacağıma yaslayıp başlarını okşuyordum. Hastaneye varınca hastane koridoru su basmış gbdi. Herkes koridorda yürüyordu önde ben teyzem ve dayım vardı. Herkesin ayakkabısı ayakların da iken benim yoktu o suda çıplak ayakla yürüyordum. Hastaneye gelmeden önce ayakkabılarım ayağımdaydı. Hastaneye varınca o koridor gelince ayakkabılar olmadığını gördüm. O su içinde çıplak ayakla dedemin kaldığı odaya gittiğimizde yastık ve yorganlar toplu bir şekilde yatağın üstündeydi. O zaman dedemin öldüğünü anladık. Teyzem haykırarak ağlıyordu ben onu teselli için sarılıp aynı zamanda ağlıyordum. Hatırladığım kadarıyla anlattım hatırlamadığım kısımlar vardır. Hastane koridorunda yürürken bir kuzenimle konusuyorduk ayakkabılarım yok diyordum. Onun ayakkabısı var mıydı yok muydu hatirlamiyom ama ayakkabısı sorduğumu hatırlıyorum

 59. Tülay dedi ki:

  Kayınvalidem 14 sene önce vefat etti rüyamda onu gördüm hastaydı camları siliyordu ve çok yağmur yağıyor du sonrayine öldüğü gördüm

DMCA.com Protection Status