Rüyada Paça Görmek

Rüyada paça görmek, bir süredir ayrı kaldığınız biri ile barışmak ve özlem gidermeye yorumlanır. Eğer görüşmediğiniz ve aranızda sorunlar olan biri varsa size kendini affettirmek isteyebilir. Bu kişi bir süre önce ayrıldığını sevgiliniz de olabilir ve geri dönmek için çok istekli olabilir. Rüyada pantolon paçası görmek, yeni yerler gezip görmek ve yeni insanlar ile tanışmaya yorumlanır. Hep gitmek istediğiniz yerlere yakında yolunuz düşebilir. Rüyada yırtık paça görmek, bir süredir aranız açık olan kimselerden laf gelmesine yorumlanır. Gelen bazı dedikodular da olabilir ve laf söz yüzünden canınız sıkılabilir. Size laf taşıyan birileri de olabilir.

Rüyada kelle paça görmek, sağlık sıhhat dolu bir hayat ve sevdikleriniz ile aynı sofrada buluşmaya yorumlanır. Aile büyüklerini ziyarete gidebilirsiniz. Rüyada pişmiş paça görmek, sofranızda rızkınızın bereketini görmeye ve bol kazanca yorumlanır. Rüyada çiğ paça görmek, yakınlarınızı ziyaret etmeye yorumlanır. Sizi yemeğe davet edebilirler.

Rüyada Paça Temizleyicisi Görmek

Borcu olan biri için borçlarının planladığı zamanda ödemesine ve maddi yönden rahat etmeye yorumlanır. Eğer kredileriniz veya başka ödemeleriniz varsa elinize geçen fazladan para sayesinde rahat ödenirler.

Rüyada Koyun Paça Görmek

Sevdikleriniz ile bir araya gelmek ve onlardan ailenize dair haberler almaya yorumlanır. Haneden akrabalarınız ile görüşüp diğer akrabalarınızdan da haberdar olabilirsiniz. Eğer aile işi yapıyorsanız işlerinizin bereketi artar.

Rüyada Ayak Paça Çorbası Görmek

Evinize misafir gelmesine ve kalabalık misafir ağırlamaya yorumlanır. Düğün dernek gibi hayırlı vesileler ile de evinizde kalabalık misafirler gelebilir, onlara yemek hazırlığı yapılabilir. Veya ailenize yemek daveti verebilirsiniz.

Rüyada Paça Görmek İslami Yorumu

Rüyada paça görmek ihya yorumu, sevdikleriniz ile aranızda kırgınlık ve hasretlerin bitmesine yorumlanır. Aileniz ile aranız açıksa yakında barışabilirsiniz. Size dargın oldukları bir konuda gönüllerini alabilirsiniz. Hane içinde küslükler son bulur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status