Rüyada Paçavra Görmek

Rüyada paçavra görmek, elinizde eski şeyleri başkalarına vermek veya satarak elinizden çıkarmaya yorumlanır. Evinizde bulunan tüm eşyaları değiştirebilir veya başka değişimler yapabilirsiniz. Eğer hatırası olan ancak aranız kötü olan kimselerden kalan eşyalar varsa bu eşyaları verebilirsiniz. Sevgilisinden ayrılan kimseler onun eşyalarını iade edebilir. Ya da size eski sevgilinizi veya eşinizi hatırlatan eşyaları hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Uzun zamandır alışveriş yapmak isteyenler alışveriş yaparak tüm ihtiyaçlarını giderirler.

Rüyada paçavracı görmek, kendi işini yapan kişiler için işlerine haram karışması veya yüklü borca girmek anlamına gelir. Özellikle de ortaklık yapanlar ortaklarıyla anlaşamazlar. Aranızda parasal sorunlar çıkabilir, borca girilebilir. Kefil olan kimseler kefil oldukları kişi tarafından zarara uğrayabilir, yüklü bir borca girip ödemekte zorlanabilirler.

Rüyada Paçavra Görmek İslami Yorumu

Rüyada paçavra görmek ihya yorumu, üzerinizde negatif enerjiden kurtulmaya ve eski püskü ne varsa atmaya yorumlanır. Sizi mutsuz eden şeyleri hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Kötü anısı olan şeyler varsa bunlardan uzaklaşabilirsiniz. Durumu kötü olan kişilere maddi yardımda bulunulur. İhtiyacı olan kimselere  istemediğiniz eşyalarınızı verebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status