Rüyada Pala Bıyık Görmek

Rüyada palabıyık görmek, sözlerinizi ciddiye alan ve sizi önemseyen sayan insanların sayısının artacağına yorumlanır. Mesleki hayatta makam mevki sahibi olunur, terfi alınır. Size saygınlık kazandıracak bir iş yapabilir veya başarıya imza atabilirsiniz. Rüyada pala bıyıklı biriyle konuşmak, birinden gelecek olan tavsiyelerin çok işinize yarayacağına yorumlanır. Çok büyü bir ikilemde kalan kişiler bu ikilemde kurtulurlar. Kendiniz için en hayırlısı olan şeyi seçebilirsiniz. Bir süredir görüşmek ve önemli bir konu hakkında konuşmak istediğiniz biri varsa bu kişi ile

Rüyada pala bıyıklı adam görmek, bir erkek ile önemli bir konuşma yapmak ve anlaşmaya varmak demektir. İş görüşmesi yapabilir ve anlaşmaya varabilirsiniz. Eğer işsiz iseniz ciddi bir iş teklifi alınabilir.

Rüyada Pala Bıyık Kadın Görmek

Uzun zamandır görüşemediğiniz bir kadından haber almak anlamına gelir. Çok özlediğiniz bir kadın yakınınız size haber gönderebilir. Aile içerisinden bir kadın ile de özlem giderilir. Birlikte oturup uzun sohbetler edebilir, ondan güzel haberler alabilirsiniz.

Rüyada Pala Bıyık Görmek İslami Yorumu

Rüyada pala bıyık görmek ihya yorumu, sizi küçümseyen veya ciddiye almayan kişilere karşın üstünlük sağlamak anlamına gelir. Eğer üzerinizde baskı kurmaya çalışan birileri varsa bu kişilere karşı üstünlüğünüz ve otoriteniz artar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status