Rüyada Pala Görmek

Rüyada pala görmek, işlerinize ara vermek ve kendi kabuğuna çekilmek anlamına gelir. Çok çalışıp çabalayan kişiler bir süreliğine ara vermek isteyebilirler. Tatile çıkılabilir ya da seyahat gibi çeşitli bahaneler ile işlerinizden soluk alabilirsiniz. Eğer ailevi sorunlarınız varsa bu sorunları çözmeniz için de işlerinizi geri plana atmanız gerekebilir. Rüyada pala bıçak görmek, zamanında sözleri ile sizi çok kıran birileri varsa gelip af dileyeceklerine yorumlanır. Çok ağır laflar işittiğiniz biri sözlerinden dolayı af dileyebilir. Ya da dedikodunuzu yapan ve iftira atan kişiler buna pişman olurlar. Sizinle ilgili davranışlarından ve sözlerinden dolayı kendini daha sonrasında çok mahcup hisseden biri olabilir.

Rüyada pala bıyık görmek, başkalarının gözünde saygınlık kazanmak ve sözü dinlenen biri olmak anlamına gelir. Sizi itibar gösteren kişilerin sayısı artar. İş hayatında yeni görevler üstlenebilir, daha fazla insanın sorumluluğunu taşıyabilirsiniz.

Rüyada Elinde Pala Olan Birini Görmek

Çok çalışıp çabalayan birinin artık daha çok gelir elde etmesine yorumlanır. Kendi işini yapanlar istedikleri rakamı kazanmaya başlayabilirler. İşsiz olan biri ise birinden iş teklifi alabilir. Gelirinden memnun olmayarak daha çok çalışan kişiler karşılığını er ya da geç alırlar.

Rüyada Pala Görmek İslami Yorumu

Rüyada pala görmek ihya yorumu, sizi yoran herhangi bir konuda artık geri plana çekilmek anlamına gelir. Yapılan büyük hataların ardından bu hatalar telafi edilir. Mücadele edilip de istediğiniz sonucu alamadığınız bir çalışmanıza kısa bir süre de olsa ara verebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status