Rüyada Palavracı Görmek

Rüyada palavracı görmek, yüzünüze başka konuşan ama yaptıkları farklı olan birine yorumlanır. Bu kişinin foyası yakında karşınıza çıkabilir. Eğer size kendini çok iyi tanıtan ve mükemmel bir imaj çizen biri varsa o kişinin farklı yönlerini öğrenebilirsiniz. Hatta hiç beklenmedik huyları ortaya çıkabilir ve sizi çok şaşırtabilir. Yeni bir ilişkiye başlayan kişiler de sevdikleri insan ile ilgili yeni şeyler öğrenirler. Bir süredir sizden gizlediği ya da söyleyemediği bir şeyler varsa er ya da geç öğrenilir. Hiçbir şey gizli kalmaz ve bir insanın asıl yüzünü görmüş olursunuz.

Rüyada palavra atan birini görmek, boş laflar ile sizi kandırmaya çalışan birine yorumlanır. Bu kişi size verdiği sözler varsa bu sözleri tutmayabilir. Ya da tembellik yaparak sizin işleriniz aksatabilir. Birine güvenerek girişilen bir iş varsa bu kişi ile anlaşmazlığa düşülerek işiniz de bozulabilir.

Rüyada Palavracı Görmek İslami Yorumu

Rüyada palavracı görmek ihya yorumu, konuştuğu başka yaptıkları başka olan birine yorumlanır.  Dengesiz bir insan yüzünden sizin de işleriniz aksayabilir veya aksilikler çıkabilir. Birine güven duyduğunuz için daha sonrasında çok pişman olabilir ve o kişi ile yollarınızı ayırabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status