Rüyada Palet Görmek

Rüyada palet görmek, çalışma hayatında zor görevler üstlenmek ancak başarılı olmaya yorumlanır. Sırası ile sizde beklenen görevleri layığı ile yerine getirebilirsiniz. Eğer daha önce hiçbir tecrübeniz olmayan bir görev üstlendiyseniz bu görevin de üstesinden gelebilirsiniz. Sizden beklentisi yüksek olan kişiler takdir ederler. Rüyada boya paleti görmek, aynı zamanda yeni plan projelere dahil olmak anlamına gelir. Dostlarınız veya iş arkadaşlarınız ile ortak projeleriniz olabilir. Birlikte ortak hayalleriniz için planlar yapabilirsiniz.

Rüyada makyaj paleti görmek, gönlü boş olan biri için yeni bir ilişkiye yorumlanır Platonik olan bir aşk yakında gerçek bir aşk hikayesine dönüşür. Eğer bir ilişkiniz varsa da sevdiğiniz insandan hediye alabilirsiniz. Sizin mutlu olmanız için bir sürpriz planlayabilir.

Rüyada Far Paleti Görmek

Yakın zamanda yeni insanlar ile tanışmak ve yeni bir çevreye girmek demektir. İş veya okul değişikliği sebebi ile yeni insanlar ile tanışabilir, dostlar edinebilirsiniz. Hayatınıza renk ve mutluluk katan kimseler olabilir.

Rüyada Deniz Paleti Görmek

Deniz aşırı bir yere yolculuk yapmak ve güzel zaman geçirmek demektir. Yakın zamanda bir tatil planı yapabilir veya davet alabilirsiniz. Sevdikleriniz ile birlikte seyahat planı yapabilir, onlardan davet alarak unutulamayacak bir yolculuğa çıkılabilir.

Rüyada Palet Görmek İslami Yorumu

Rüyada palet görmek ihya yorumu, geri planda kalmamak ve herkesin takdirinizi toplamak anlamına gelir. Eğer bir süredir hiç kimseye söylemediğiniz plan projeleriniz varsa ilerleyen günlerde beklenen başarıya ulaşılır. Kimseden gizlemek zorunda kalınmaz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Ece dedi ki:

  Yakın bir arkadaşımla bts konseri oldugunu duydum ve birisi bana en koltuk için teklif verdi ve ben de kabul ettim konsere akrabalarla gittik ve bts üyeleri seyrciler arasımda kılık deyiştiriş oturuyolardı ve ordan tek tek sahneye geldiler daha sonra türkçe şarkı çalmaya başladı ve bts sahneden indi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak yerden biri ile tanışmaya yorumlanır.

 2. Naz dedi ki:

  Rüyamda annanemin eve gelmişlerdi ama neden bilmiyorum bı kız geldi tanıyordum ama adını hatırlamıyorum neyse bts geldi ama ben de kimseye göstermek istemiyordum dışarı çıktıklarında endişleyle gelmelerini bekliyordum. Farkındayım değişik bir rüya he bide Türkçe konuşuyorlardı..

 3. Xalide dedi ki:

  Ben okulun disinda life goes on sarkisini okuyordum birfen V yi gordum onun yanidan gecrek soyledim sarkiyi sonra arkamla gelib bana seni seviyorum dedi bu arada ben korece oyreniyorum koreye gidicem bts nin yanina yani bi isaret ola bilirmi

 4. OLMAYACAK BTS RÜYASI GÖREN ARMY dedi ki:

  ABİİ çok güzeldi. Rüyamda bts bizim evimize gelmişti ve birkaç koreli ünlü daha vardı. Haberciler vardı. sonra BTS sahne gibi bir yere çıkıp ödül alıyorlardı. Sonra Jimin dışarı çıkıp bana bakıp gülüyordu. Bu arada biz Arkadaşmışız cncm. Herneyse ondan sonra bende bekle diyip Jiminin yanına koşup yanaklarını sıkıyordum. Oda daha çok gülüyordu. Sonra diğer bts üyeleri ödüllerini alıp geliyprşardı. Beraber bir yere doğru gidiyorduk. Bende V nin sırtına atlıyordum. Orada bitti. Galiba en güzel olmayacak rüyamdı

 5. OLMAYACAK BTS RÜYASI GÖREN dedi ki:

  ABİİ çok güzeldi. Rüyamda bts bizim evimize gelmişti ve birkaç koreli ünlü daha vardı. Haberciler vardı. sonra BTS sahne gibi bir yere çıkıp ödül alıyorlardı. Sonra Jimin dışarı çıkıp bana bakıp gülüyordu. Bu arada biz Arkadaşmışız cncm. Herneyse ondan sonra bende bekle diyip Jiminin yanına koşup yanaklarını sıkıyordum. Oda daha çok gülüyordu. Sonra diğer bts üyeleri ödüllerini alıp geliyprşardı. Beraber bir yere doğru gidiyorduk. Bende V nin sırtına atlıyordum. Orada bitti. Galiba en güzel olmayacak rüyamdı AMA OLMAYACAKKK

DMCA.com Protection Status