Rüyada Palyaço Görmek

Rüyada palyaço görmek, içten içe üzüldüğünüz ve kimseye anlatamadığınız dertlerinizi yakında çözmeye yorumlanır. Gizli bir ilişki yaşayan kişiler bu ilişkilerini saklamak zorunda kalmazlar. Özel hayatınızda herkesten saklanan sırlarınız yüzünden endişeler kaygılar son bulur. Yakında yeniden yüzünüz güler ve üzüntüler sona erer. Eğer sizi ağlatan ve ağır laflar sarf eden birileri varsa da pişman olur. Artık gülen mutlu taraf siz olursunuz.

Rüyada palyaço makyajı görmek, yüzünüze gülüp de arkanızdan iş çeviren kişilerin maskelerinin düşmesine yorumlanır. Size gerçek yüzünü göstermeyen saklayan kişilerin foyası ortaya çıkar. Dostunuzu düşmanınızı daha rahat görebilirsiniz.

Rüyada Palyaço Olmak

Rüyada palyaço olduğunu görmek, kendi dertleriyle tasalarıyla baş etmek ve rahata erişmeye yorumlanır. Sırtınızdan büyük bir yük kalkar ve artık hayattan daha çok keyif alınabilir. Özel hayatında bir türlü mutlu olamayanlar nihayet aradıkları mutluluğu bulabilirler.

Rüyada Palyaçodan Korkmak

Çekilen zahmetin sona ermesine ve artık emeklerin karşılığını almaya, kendine güvenmeye yorumlanır. Öz güveniniz yükselebilir, sizi üzmeye kalkan kişiler üzemezler. Rüyada palyaçodan kaçmak, kötü günleri geride bırakmaya ve kötü insanları hayatınızdan çıkmasına yorumlanır. Rüyada palyaço tarafından kovalanmak, bazı entrikaların sona ermesine ve gerçeklerin gün yüzüne çıkmasına yorumlanır. Yalan söyleyen kişilerin yalanları bir bir ortaya çıkar. Rüyada palyaço tarafından kaçırılmak, sizi kandırmaya çalışan birine yorumlanır. Maddi olarak çıkar sahibi biri olabilir.

Rüyada Palyaço Tarafından Öldürülmek

Yakın bir dostunuzdan büyük bir iyilik görmeye ve sıkıntıların sona ermesine yorumlanır. Bir insandan gelen zarardan kurtulabilirsiniz. Mahkemeniz varsa sonuç sizin için hayırlı olur. Sizinle uğraşan kişiler kendileri zarar ederler.

Rüyada Palyaço İle Konuşmak

Sorumlulukların azalmasına ve artık bazı görevlerinizden keyif almaya başlayacağınıza yorumlanır. Eğer işsiz iseniz gireceğiniz işte keyif alabilir, verimli çalışabilirsiniz. Yapılacak olan ikili görüşmelerden çok hayırlı sonuçlar çıkar.

Rüyada Palyaço Görmek İslami Yorumu

Rüyada palyaço görmek ihya yorumu, dert sıkıntıdan kurtulmaya ve kimseye ihtiyaç duymadan tek başınıza çözmeye yorumlanır. Sizin bir açığınızı arayan insanlar varsa o kişilerden gizlemek istediğiniz şeyleri rahatça gizleyebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR
  1. Papatya dedi ki:

    Rüyamda bir filmde oynamış korkunç bir palyaço gördüm. Daha önce görmediğim, yeni tanıştığım arkadaşlarımla bizi kovaliyordu. Yakaladığını ya kötüye çeviriyordu ya da yiyordu. Hepimiz küçük ama güzel ferah ve aydınlık evleri olan bir mahallede oradan oraya farklı yönlere, evlere kaçıyorduk. En son ya tek ben kalmıştım ya da bir iki kişi kalmıştı. Yalnızdım ve kacıyordum. En sonunda uyandım.

DMCA.com Protection Status