Rüyada Panjur Görmek

Rüyada panjur görmek, aileci sorunların başka insanlar öğrenmeden çözüleceğine yorumlanır. Anne babası ile sıkıntılı bir süreç geçirenler yakında tatlıya başlar. Ailenizin rızasını alarak bir işe başlanabilir. Çok istediğiniz bir şeye onaylarını verirler. Eğer evliyseniz eşiniz ile aranızdaki maddi manevi sıkıntıları geride bırakabilirsiniz. İflas eden ve para sorunları olanların maddi durumu düzelir. Aile içinde büyük sıkıntılar aşılır ve her şey eskisinden çok daha güzel olur. Rüyada pencere panjuru görmek, uzakta olan bir aile ferdinin evinize geri dönmesine yorumlanır. Eşi ile ayrı yaşayanlar yeniden aynı evde yaşarlar.

Rüyada beyaz panjur görmek, bekar olan birinin evlenerek mutlu bir yuvaya sahip olacağına yorumlanır. Hayırlı bir talibiniz çıkar, yakında evlilik heyecanı başlayabilir. Evli olanlar ise çocuk sahibi olabilirler. Evinizde çok sevindirici olaylar ve heyecanı bir telaş başlar.

Rüyada Kapalı Panjur Görmek

Bu rüya mal mülk edinerek daha rahat yaşamaya yorumlanır. Maddi imkanlarınız eskisinden çok daha iyi duruma gelebilir, kendiniz güvence altına alacak bir yatırım yapılabilir. Eğer işsiz iseniz girilen bir işte iyi bir makam sahibi olunur.

Rüyada Kırık Panjur Görmek

Küs olduğunuz aile fertleri varsa barışmaya yorumlanır. Evli olup eşinin ailesi ile konuşmayanlar aralarındaki sorunları çözerler. Görüşmediğiniz aile fertleri ile yeniden konuşmaya başlayabilirsiniz. Rüyada bozuk panjur görmek, ev hayatındaki gerginliklerin üzüntülerin sona ermesine yorumlanır. Eşiyle küs olanlar da barışırlar.

Rüyada Panjur Görmek İslami Yorumu

Rüyada panjur görmek ihya yorumu, aile saadetine ve huzuruna yorumlanır. Ailevi sıkıntılar çözülür ve yeniden mutlu olunur. Eğer evinizden uzakta çalışıyor iseniz evinize geri dönebilirsiniz, ailenizle tekrar aynı çatı altında yaşanır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status