Rüyada Radar Görmek

Rüyada radar görmek, sizden laf almaya çalışan kimselere yorumlanır. Ağzınızdan laf almaya çalışan kişilere karşı dikkatli olun. İlk başta çok cana yakın görünüp daha sonrasında da ikiyüzlülük yapacak biri olabilir. Eğer çevrenizde fesat ve iki yüzlü kimseler varsa plan projelerinizi paylaşmamaya gayret edin. Ya da herkesten gizlenen sırlar veya ilişkinizi de öğrenmeleri daha sonrasında sizi zor durumda bırakabilir. Başkalarına karşı mahcup olabilir, bu yüzden sevdikleriniz ile aranız açılabilir. Rüyada trafik radarı görmek, uzak bir yerde yaşayan yakınınızdan haber gelebilir ve sizi davet edebilir. Aile büyüklerinden de yolunuzu gözleyen ve size gönül koyan birini ziyaret etmeniz ve onun gönlünü almanız gerekebilir.

Rüyada polis radarı görmek, zamanında size karşı hatası olan kimseler telafi eder. Borcu olan biri geç de olsa borcunu öder. Mahkemesi olan biri tazminat alır ve hakkını geri alabilir. Hiç kimse hakkınıza konamaz. Rüyada radar arabası görmek, iş seyahati gibi çeşitli sebepler ile çıkılacak olan yolculuğa yorumlanır. Bu yolculuk sürpriz bir şekilde de planlanabilir.

Rüyada Trafik Radara Yakalanmak

Çevrenizde ne yapsanız her şey göze batıyor olabilir ve fesat kimseler keyfinizi kaçırabilir. Sizin mutsuzluğunuzdan beslenen kişiler olabilir. Rüyada arabayla radara girmek, aranızda para meselesi olan biri ile sonunda uzlaşmak ve hakkınız olan ödemeyi almak demektir.

Rüyada Radar Görmek İslami Yorumu

Rüyada radar görmek ihya yorumu, dedikodu yapmayı seven ve meraklı kimselere karşı temkinli olmak anlamına gelir. Sizin iyi niyet ile paylaşmış olduğunuz bir şey başka yöne çekilebilir ve yanlış anlaşılabilirsiniz. Laflarınızı çarpıtan kimseler olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status