Rüyada Radyasyon Görmek

Rüyada radyasyon görmek, daha önce sizin için önemli olmayan bir şeyin şimdi çok önemli olmasına yorumlanır. Ciddiye almadığınız bazı şeyleri artık ciddiye almanız gerekir. Örneğin iş hayatında sorumluluklarınıza daha sıkı sarılıp bir an önce terfi almak ve yükselmek için daha çok çalışmanız gerektiğinin farkına varabilirsiniz. Eğitim hayatında da bazı derslerinizde başarılı olmak ve sınavlarınızdan geçmek için çok çabalamanız gerekebilir. Daha önce az çalıştığınız bir konuda artık çok dikkatli olmalı ve daha çok emek vermelisiniz. İdeallerinize yaklaşmak için daha çok mücadele etmeniz hayrınıza olur.

Rüyada radyoaktif madde görmek, zor görevler almak ve altından kalkması zor sorumluluklar yüklenmek anlamına gelir. Çalışan birine beklemediği görevler verilebilir. Borcu olan kimseler de ödemelerini yapmak için daha çok gelir sağlamak zorunda kalırlar, ek iş arayışına girilebilir.

Rüyada Radyasyona Maruz Kalmak

Güvendiğiniz insanlar ile aranız açılabilir ve emanete rivayet edebilirler. Çok güvendiğiniz birinden beklenmedik bir davranış ile karşılaşılabilir. Rüyada bulunduğu yere radyasyon yayıldığını görmek, daha çok göreve yorumlanır. Artık size külfet olmaya başlayan kişiler olabilirler. Her şeyi sizin sırtınıza yükleyebilirler.

Rüyada Radyasyon Görmek İslami Yorumu

Rüyada radyasyon görmek ihya yorumu, düşünmeden yapılan bir hareketten sonra çok pişman olmak anlamına gelir. Başkalarına verdiğiniz sözler varsa bu sözleri yerine getirmek zorlaşabilir. Daha önce ağzınızdan çıkan laflardan sonra pişmanlık duyabilirsiniz. İnat eden kimseler varsa işlerinizi zorlaştırırlar. Son zamanda yaşanan zorluklar sizi daha çok çabalamaya mecbur bırakabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Murat dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda bulunduğum bölge’ye atom bombası atılıyor ve bende sıkışan araçlarla birlikte ciddi radyasyona maruz kalıyorum. Bir çok insan bu sebeple ölürken, bulunduğumuz bölgeden kaçmak için radyasyona maruz kalmayan insanların içine girip bir şekilde kendimi koruma altına alıp onlarla birlikte kaçabiliyorum. Rüyamda tükettiğim radysayon seviyesine 50. kademe deniyordu ve çok yüksek bir değerdi ancak belli bazı şeyleri yaptıkça bu radyasyonu vucüdumdan atabiliyordum ve sonunda ise iyileştim. Sizce bunun tabiri nedir acaba? dini olarak yorumlama getirebiliyorsanız sevinirim. Saygılarımla

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya başka bir yere seyahat etmeye, anlaşamadığınız kişilerden uzaklaşmaya yorumlanır.

 2. Melike dedi ki:

  Merhabalar.rüyamda yakın bir arkadaşımın evine gitmiştim biraz evinde oturduktan sonra birlikte dışarı çıktık bi anda evlerinin yakınlarında büyük bir patlama oldu ve etrafa garip bir elektrik dalgası yayılmaya başladı biz korkudan kaçmaya çalışırken ben o dalgaya maruz kalıp düşüp sokağın ortasında bayıldım herkes kaçışıyordu.o sırada yanıma doktorlar falan gelip bacağımdan iğne yapıp orda beni bırakıp gittiler kendime geldim kalkıp eve gitmeye çalışıyodum o sırada yakın arkadaşlarımı gördüm hep o çevreye gelmiş meraktan bakmak istemişler patlama olan bölgeye.durmayın burda yürüyün gidelim derken tekrardan dalga yayılmaya başladı ve ben kaçıcam diye uğraşıyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş imkanına ve zorlukları aşmaya, sınavınız varsa başarılı olmaya yorumlanır.

   1. Funda dedi ki:

    Merhabalar, rüyamda okulumda bir tez çalışması yapıyorum. Bu çalışmayı güvenilir seviyede bir radyasyon ile yapıyordum ancak bir yerden bulunduğum ortama sızıntı oluyordu. Bunu ortamda artan radyasyon değeri ile anlıyordum. İki ölçümde de bir hata olduğunu düşünüp önemsemedim. Üçüncü ölçümde radyasyon miktarının daha da arttığını görüp danışman hocamı aradım. Numarayı çevirdim hocam telefonu açtı ama ben konuşamadım yere yığıldım. Benden ses alamayan hocam bir aksilik olduğunu anlayıp o an kimi gördüyse benim için görevlendirdi. Beni kurtarmaya karşı çıkanlar vardı. Bunun tehlikeli olduğunu söylüyorlardı. Ama hocam ve onun diğer tez öğrencileri bana yardim ettiler. Beni ordan çıkarıp okulun içindeki özel bir hastaneye yatırdılar. Tedavi süreci uzun sürüyordu. Birkaç aydır hastanedeyim ve iyiye gidiyordum ama tamamen iyileşemeden uyandım. Bu nasıl yorumlanabilir? Şimdiden teşekkürler.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya eğitim hayatında büyük bir atılımda bulunmak, başarıya ulaşmaya yorumlanır.

 3. Elif dedi ki:

  Merhaba Rüyamda Donald Trump’ı görüyorum.( Normalde hiç sevmem kendisini.) Ben ona telefon ediyordum. Hemen cevap gelmiyor yoğun olduğundan. Bir on dakika sonra bana dönüyor, beni aradığını görüyorum. Yanında bir sürü adam var.Bu kez de ben telefonu açmıyorum. Sonra başka bir devlet büyüğümüzü arıyorum.Ama onun kim olduğunu hatırlamıyorum.Yine aynı şekilde cevap verilmiyor. Onlar beni aradıklarında da ben yine açmıyorum telefonu.Ancak sanki çok yorgun olduğumdan bu kez. Uyuyormuşum da kalkıp yetişememişim gibiydi. Rüyamın diğer kısmında okul veya hastane gibi bir yerdeyim. Oradaki bir görevli eline bir alet alıp sağ ayağıma ve bacağıma önce radyasyon yüklüyordu. İşlem bitince de beni başka bir odaya alıyorlar. Orada da başka bir görevli benzer bir aleti ayağıma değdirerek vücuduma yüklenmiş radyasyonu ölçmeye çalışıyor.O sırada ani bir ağrı duyarak istemsizce irkiliyorum. Fazla radyasyon yüklenmişim son zamanlarda, ondan oluyor, diye bir açıklama yapıyorum görevliye veya doktora.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli fırsatların elinize geçmesine, bir teklife yorumlanır.

 4. Hasret Gültekin dedi ki:

  İyi günler bende rüyamda radyasyon ile kıyametin koptuğunu gördüm . İlk önce wifi bozuldu. Daha sonra ebeveynlerim yatak odasına geçip kavga etmeye başladılar. Ben ve iki kardesim Evin oturma odasında otururken pervane kendi hızından kat kat daha hızlı dönmeye başladı yani bir helikopterin dibinize inmesi gibi bir hizdaydi. Daha sonra ampüllerin yaydığı ışık bin katına yükseldi. Bu esnada dışarıdan büyük bir patlama sesi duyduk. Tüm trafolar patlamaya başlamıştı . Patlama sesi korkunç bir seviyedeydi. Pencereden patlamayı gördük. Yanımda iki kardeşim vardı. Biri 15 diğeri 7 yaşındaydı. Patlamadan sonra 15 yaşındaki kardesim delirdi kendini yere atıp duvara çarpmaya başladı. ben onu sakinleştirmeye çalışırken 7 yasindaki kardeşim de delirmeye başladı. Ben onların dışarıdaki patlamanin görüntüsü ve sesiyle delirdiklerini sanmıştım. Meğer radyasyona maruz kalmışlar çünkü iki kardeşim delirdikten sonra bende radyasyona maruz kaldım ve on saniye içinde radyasyon iliklerime kadar işledi. Radyasyon o kadar yüksek bir derecedeydiki ilk hissettiğimde sanki yoğun bir sıvının içine kendimi bırakmış gibiydim. Önce bedenimi ele geçirdi daha sonra ruhumu çünkü bende radyasyona maruz kaldıktan on saniye sonra bilincimi kaybettim . Bilincim kapanmadan bir saniye öncesinde ise radyasyon sonucu dünya da büyük bir patlama gerçekleşti. Ve radyasyon ile kiyamet koptu. Anlatamadim anlatilmaz inşallah yasanmazda.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük bir sıkıntıdan kurtulmaya, mevcut sorunlarınızı çözmeye ve sağlık sıhhat içinde olmaya yorumlanır.

   1. Hasret Gültekin dedi ki:

    Teşekkürler 🌺

 5. leyla dedi ki:

  rüyamda düşen bir ucaktaki fuze patlıyor ve ben de kendimi cenin pozüsuonunda birseuin arkasina sakliyorum patlama oluyor radyasyon yayiliyor nefes almakta zorlamiyorum canimin yandiginida hissediyorum hersey gecince yanima gelenler beni uyandiriuorlar ordan okula oldugumuzj goruyotum su icmek isyiyorum param olmadigi icin alamiuorum ve bir ogretmene anlatiyorum oda radyasuon yaymayi engelliyen giyidi yapan cinli birini ariuor bana ozel elbise getittiriyor

  1. admin dedi ki:

   Yapılan hataların telafisine ve yeni hedefler belirlemeye yorumlanır.

 6. Nurten dedi ki:

  Rüyamda bir sağlık kurumundayım başkalarıda var.deney yada laboratuarlar çalışması yapılırken üzerime bir adam tarafından köpük halinde radyasyon sıkılıyor bende kendimi korumak için ona sıkıyorum Her yer gaz kokuyor herkes kaçıyor bende kaçıp eski bir arkadaşımla beraber binanın alt katlarında bir merdiven boşluğuna saklanıyoruz

 7. Halime dedi ki:

  Rüyamda bir bebeğe baktığımı bu bebek bir oğlan ve iki aylık olmasına rağmen konuşuyor gülüyor saklanıyor emekliyor , onunla güzel vakit geçiriyorum fakat sonra annesi geliyo bebeği almak istiyor veriyorum.annesiyle bebekle bir dükkana girip tesbih alıyorum fazlaca .Yola cikiyorum yolda bir radyoaktif bölge olduğunu fark edip kendi annemi arkadaşlarımı ordan uzaklaştırıyorum.Ayrica hatırladığım diğer şeylerde bebek sürekli bana guluyodu ve şapkası kıyafetleri maviydi, aldığım tesbihleri hediye edeceğimi söylüyordum.

 8. Jess dedi ki:

  Merhaba rüyamda dozi metre ile radyasyonum ölçüldüğünü 4500 olduğunu gördüm bu ne demek? ( geçen yıl çok radyasyon aldım 😞 korkmaya başladım kansr fln sağlık sorunim olr diye)

 9. ezgiburda dedi ki:

  Ben rüyamda bir madde gibi bir şey gördüm sonra nükller şekilde patladı sarı bir kostümüm olması beni korumadı. Ve sonra gözümde kaşınma başladı. Eve geldim ve gece odamda bir patlama gerçekleşti. Neden patlama olduğunu anlamadım. Ve kapının altından radyasyon ışıkları gördüm. Sanırım babama çaktırmamaya çalışıyordum. Patlama bitince odama girdim. Ama odamın benim için zararlı olacağını biliyordum. Sabah polis geldi ve beni götürdüler. Bir labaratuvar tarzı bir yerde gözümdeki kaşıntıya baktılar. Vee uyandım.

DMCA.com Protection Status