Rüyada Raf Görmek

Rüyada raf görmek, aile hayatında düzene ve yakın zamanda aile kaynaklı sıkıntıların bitmesi anlamına gelir. Eğer aileniz ile aranızda küslük varsa barışıp daha iyi geçim sağlanır. Onlara fazla vakit ayıramıyorsanız daha çok vakit ayırma şansınız olur. Aranızdaki anlaşmazlıklar biter ve sizin isteklerinize karşı daha anlayışlı olabilirler. Rüyada rafcı görmek, birinden iyilik görmek ve bu sayede isteklerine yakında erişmeye yorumlanır. Eğer borçlarınız varsa aileniz maddi destekte bulunabilirler. İşsiz iseniz işe girmeniz için de yakınlarınız size yardımcı olabilir.

Rüyada mutfak rafı görmek, evinizde rızkın bereketin artmasına ve aile geçimine daha fazla katkı sağlamaya yorumlanır. Çalışan kişilerin borçları azalır ve eve giren paraları çoğalır. Eğitim hayatı devam edenler de iyi bir kariyer planı çizerler.

Rüyada Tahta Raf Görmek

Gelirin her geçen gün artmasına yorumlanır. Eğer çalışıyorsanız makam mevkinizde yükselme olur ve iş hayatında kendinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Sizin başarılı olmanızı istemeyen ve tahammülsüz kişiler olsa da sonuç sizin hayrınıza olur, yakında iş hayatında yükselebilirsiniz.

Rüyada Cam Raf Görmek

Bir yere yapılan bir başvurunuz varsa bu başvurudan en nihayet hayırlı sonuç gelir ve kabul olur. İş başvuru yapan biri işe girebilir. Başka bir yere başvuru yapanların da onayını alırlar. Size güvenen ve inana insanlar çoğalır.

Rüyada Demir Raf Görmek

Yeni bir yatırım yapmak ya da mal mülk alım satımı yapmak anlamına gelir. Gelecek günlerde beklenen bir yerden ödemeniz gelir. Toplu para bekleyen kimselerin de paraları tez vakitte ellerine geçer. Daha çok birikim olur.

Rüyada Tozlu Raf Görmek

Eskiden size karşı kendini borçlu hisseden kimselerin borçlarını ödemesine ve kimsede hakkınızın kalmamasına yorumlanır. Bir zamanlar yapılan haksızlıkların ardından geç de olsa hakkınızı alırsınız. Sizi üzen ve yoran kimseler daha sonra pişman olup değerinizi anlar.

Rüyada Raf Görmek İslami Yorumu

Rüyada raf görmek ihya yorumu, iş ve aile hayatında denge kurmaya yorumlanır. Eğer işleriniz yüzünden ailenize zaman ayırmakta zorlanıyorsanız sonunda denge kurabilirsiniz. Sizden ilgi bekleyen sevdiklerinize daha fazla vaktiniz olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status