Rüyada Rakam Görmek

Rüyada rakam görmek, görmüş olduğunuz rakama göre bir dileğinin gerçekleşmesine yorumlanır. Örneğin rüyada 3 rakımını gören kişi üç vakte kadar bir dileğini gerçekleştirebilir. Bu 3 ay, yıl ya da gün de olabilir. Uzun zamandır çalışıp çabaladığınız bir alanda büyük başarılara erişebilirsiniz. Hep hayali kurulan bir şeye erişebilirsiniz. Sevdiklerinizden müjdeli haberler alınabilir ve kişi tez vakitte muradına erebilir.

Rüyada sayı ve rakamları görmek, size inanıp güvenen insanların desteğini almaya ve hayalleri gerçekleştirmeye yorumlanır. Maddi olarak rahat edilir. İşsiz olanlar yapmış oldukları iş başvurularından olumlu yanıt alabilirler. Ya da atama bekleyen ancak bir türlü ataması olmayanlara da en sonunda güzel haberler gelir.

Rüyada Rakam Yazmak

Atılacak olan bir imzaya yorumlanır. Bu imza bir iş anlaşmasına veya bir ortaklığa dair olabilir. Ya da başka bir konuda sizi mutlu edecek bir şey için imza atabilirsiniz. Rüyada bir yere rakam yazdığını görmek, aynı zamanda borçlarını kapatmaya yorumlanır. Kredi borcu olanlar kapatabilirler.

Rüyada Rakam Saymak

Bu rüya gelirin günden güne artmasına ve yatırımlar yapmaya yorumlanır. Yeni bir ev araba satın almak isteyenler kredi başvurusunda bulunabilirler. Beklediğiniz yerden haber gelir, kişi maddi olarak yepyeni fırsatlar ile karşılaşabilir.

Rüyada Rakam Görmek İslami Yorumu

Rüyada rakam görmek ihya yorumu, karlı işler yapmaya ve imzalanan anlaşmalardan dolayı çok memnun kalmaya yorumlanır. Biriyle ortak bir girişimde bulunabilirsiniz. Bekar olanlar ise yakında nikah masasına oturabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status