Rüyada Rakı Görmek

Rüyada rakı görmek, sizi üzüp dertlendiren insanların bu huyundan vazgeçmesine yorumlanır. Çevrenizde sürekli sizinle uğraşan ve ağır sözler sarf eden kişiler varsa artık biraz daha ılımlı olurlar. Belki de sözlerinden dolayı pişmanlık duyabilirler. Bir türlü kavuşamadığınız hep araya engeller giren bir sevdiğiniz varsa da yakında kavuşabilirsiniz. Sevenlerin arasındaki engeller aşılır ve kişi muradına erer.

Rüyada rakı masası görmek, dostlarınız ile bir araya gelmeye ve dertleşmeye yorumlanır. Yakın dostlarınız ile görüşebilir ve birlikte uzun sohbetlerde bulunabilirsiniz. Sizi seven ve değer veren insanlar artar. Bir konuda yardımınıza koşabilirler.

Rüyada Rakı İçmek

Rüyada rakı içtiğini görmek, biriyle dertleşerek o kişinin sırlarını öğrenmeye yorumlanır. Birinin hiç bilmediğiniz sırlarına nail olabilirsiniz. Size anlatacağı şeylere çok şaşırabilirsiniz. Rüyada rakının tadına bakmak, yeni bir dost çevresine girmeye ve uyum sağlamaya yorumlanır. Farklı görüşlere sahip kişiler ile de aynı ortamda olabilirsiniz.

Rüyada Rakı Dökmek

Bu rüya öfke duyulan bir insana karşı öfkenizin dineceğine ve artık o kişiye karşı daha ılımlı olmaya yorumlanır. Size karşı bir hatası olan biri varsa gölünüzü almaya çalışabilir. Rüyada rakı dökülmesi, maddi olarak hataları telafi etmeye ve borçları kapatmaya yorumlanır.

Rüyada Rakı Görmek İslami Yorumu

Rüyada rakı görmek ihya yorumu, dert tasanın sona ermesine ve artık keyif içerisinde olmaya yorumlanır. Sizi mutlu eden haberler alabilir ve sevdikleriniz ile yeniden bir arada olabilirsiniz. Araya giren engeller aşılır, kötü günler geride kalır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status