Rüyada Saat Görmek

Rüyada saat görmek, bir anda tüm işlerin görevlerin ard arda gelmesine ve telaşe içerisine girmeye yorumlanır. Tam her şeyi düzene koymuş iken bir anda sorumluluklarınız artabilir. Ya da çıkan aksilikler veya çeşitli sebepler ile planlarınız değişebilir. Aynı anda birden fazla işle uğraşmanız gerekebilir. Başka birinin iş yükü de sizin üstünüze kalabilir. Bu sebeple şu günlerde özle hayatınız geri planda kalabilir. Rüyada kol saati görmek, bir zamanlar kendinize verdiğiniz sözleri tutmak ve başarıya ulaşmaya yorumlanır. Bir şeyi başarmak için çabalıyorsanız sonunda çabalarınız karşılık vermeye başlar. Eğitim hayatı devam edenler zamanında eğitimleri tamamlayarak mezun olabilirler.

Rüyada duvar saati görmek,uzun zamandır görmediğiniz eş, dost, akrabadan haber almak ve bir araya gelerek onlarla hasret gidermeye yorumlanır. Sevdikleriniz ile tekrar bir araya gelip onlarla eski günleri yad edebilirsiniz. Rüyada masa saati görmek, üzerine çalıştığınız plan projeleriniz varsa tamamlamak anlamına gelir. Birine verdiğiniz söz varsa da zamanında bu sözü tutup o kişiyi mutlu edebilirsiniz.

Rüyada Bozuk Saat Görmek

Sadece zaman kaybına sebep olan boş işler ile uğraşmaktan vazgeçmek anlamına gelir. Zaman kaybına neden olan her ne iş varsa bırakılır ve kişi vaktinin değerini anlar. Rüyada kırık saat görmek, biriyle yolları ayırmak anlamına gelir. Tabi iş hayatında da iş bırakma benzeri durumlar olabilir.

Rüyada Saat Takmak

Hırs yapmak ve tembellikten kurtulmak, harekete geçmek anlamına gelir. İş ya da eğitim hayatına dair sizi hırslandıran birileri olabilir. Size rakip olan kişiler varsa onları geride bırakıp başarınızı ispatlamak için daha çok çalışabilirsiniz.

Rüyada Saat Almak

Eviniz içi yeni eşyalar almak ve ailenizle mutluluğunuzun artmasına yorumlanır. Evlilik süresinde olan kişiler maddi açıdan hayırlı gelişmeler ile karşılaşırlar. Maddi engeller aşılır ve evlilik yolunda çıkan maddi stres biter.

Rüyada Saat Görmek İslami Yorumu

Rüyada saat görmek ihya yorumu, hayatınıza yeni bir yön vermek ve boş işleri geride bırakıp yararlı işlere zaman ayırmak, zamanınızı daha iyi bir şekilde değerlendirmek anlamına gelir. Daha planlı bir şekilde çalışıp plan projelerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status