Rüyada Saç Görmek

Rüyada saç görmek, içinizdeki gücün ortaya çıkmasına ve hiçbir zorluğun sizi yıldırmamasına yorumlanır. Eskiden sizi ürküten veya korkutan konularda artık daha cesaretli davranabilirsiniz. Hatta eskiden neden o kadar kaygıya düştüğünüze bile anlam vermekte zorluk çekebilirsiniz. Sizin gücünüzü keşfetmenizde yardımcı olacak birileri olabilir. Kendi istek ve arzularınıza bu sayede daha kolay ulaşabilirsiniz. Rüyada kendi saçını görmek, kendiniz için yatırım yapmak ve maddi olarak güçlenmeye yorumlanır. Parasal anlamda büyük bir yol kat edilir, kazancınız artar.

Rüyada saçını çok güzel görmek, sağlık sıhhat dolu bir hayat sürmeye ve kendi hedeflerinize ulaşmaya yorumlanır. Örneğin kilo vermek isteyenler hayal ettikleri kiloya ulaşabilirler. Daha da güzelleşebilir ve istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

Rüyada Dökülmüş Saç Görmek

Yakın çevrenizde sıkıntıları olan birine yardım etmeye ve o kişiye zor günlerinde destek vermeye yorumlanır. Yakınlarınız zor gün dostu olarak sizi arayabilirler. Rüyada saç dökülmesi, aynı zamanda çevrenizdeki insanlar ile dayanışma içinde olmaya ve birlik beraberliğe yorumlanır.

Rüyada Yerde Saç Görmek

Borç külfetinden kurtulmaya ve kefil olduysanız da mağdur olmamaya yorumlanır. Sizi kaygılandıran bir konuda her şey yoluna girer. Verdiğiniz borcu ödemeyen kişiler de geriye öderler. Maddi sorunlarınız yakında biter.

Rüyada Uzun Saç Görmek

Daha çok tecrübe ve bilgi birikim sahibi olmaya yorumlanır. Bir konuda bilgileriniz çoğalabilir ve kendinizi daha da geliştirme fırsatı elinize geçebilir. Mesleğinizde uzman olarak adlandırılabilirsiniz. Rüyada kendi saçını uzun görmek, herkesin saygınlığını kazanmaya ve önemli biri olarak anılmaya yorumlanır.

Rüyada Saç Yolmak

Sessiz kaldığınız bir konuda artık bir şeyler söylemeye yorumlanır. Rüyada kendi saçını yolduğunu görmek, sizi baskılayan bir konuda artık sesinizi çıkarabilir ve gerçekleri söyleyebilirsiniz. Rüyada başkasının saçını yolmak, korkup kaygılandığınız birini hayatınızdan çıkarmaya yorumlanır. İlişkilerde de ayrılık kararları verilebilir.

Rüyada Saç Görmek İslami Yorumu

Rüyada saç görmek ihya yorumu, maddi olarak rahatlamak ve iç huzurun artmasına, güvende kalmaya yorumlanır. Sizi destekleyen kol kanat geren insanlar da kendinizi güvende hissetmenizi sağlayabilirler. Edindiğiniz dostluklar yakında faydalı olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Admin dedi ki:

    Merhabalar ben rüyamda pembe bir nişanlık giymisim yanımda kimse yok tek başıma hazırlanmış kuafordeyim saçım makyajim yapılmış saçım uzun ve yapılı herkes saçımın ne kadar güzel olduğunu söylüyorlardı bana acaba anlamı nedir simdiden teşekkürler

DMCA.com Protection Status