Rüyada Saçak Görmek

Rüyada saçak görmek, mesleğinde tanınan bilinen bir insandan yardım almaya yorumlanır. Hatta otoriter biri de olabilir ve size ne gibi hatalar yaptığınızı, mesleğinizde yükselmek için neler yapmanız gerektiğini söyleyebilir. O kişi sayesinde büyük bir hamle yapabilir, iş hayatınızda değişime gidebilirsiniz. Hep aynı görevler üstlenen kişilerin de görevleri değişebilir, yeni bir işe geçiş yapabilirsiniz. Eğitim hayatı devam edenlerin eğitimlerinde değişimler olur.

Rüyada buz saçağı görmek, bir türlü barışmak istemediğiniz ve öfke duyduğunuz bir insana karşı öfkenin geçmesine yorumlanır. Eğer affetmekte zorlandığınız bir insan varsa sizin gönlünüzü geri kazanmak için harekete geçebilir. Size haber yollayabilir ve sürprizleri olabilir. Ayrıldığınız biri ile de barışmanız olasıdır.

Rüyada Saçak Görmek İslami Yorumu

Rüyada saçak görmek ihya yorumu, borçların bitmesine ve artık daha farklı meslek deneyimlerine sahip olmaya yorumlanır. İşini bırakıp yeni işe geçmek isteyenler yeni bir iş bulabilirler. Ya da kendi işinizi kuracak sermaye elinize geçebilir. Bu konuda birinden büyük bir yardım alabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status