Rüyada Saçın Ağarması Görmek

Rüyada saçın ağarması görmek, sürekli üzülüp durduğunuz bir konuda hayırlı gelişmeler yaşanmasına yorumlanır. İş ya da eğitim hayatında hep bir aksilik ile karşılaşan kişiler artık bu aksiliklerden kurtulabilirler. Şans yeniden sizden yana olur ve her şey gönlünüze göre olur. Uzun zamandan beri görmediğiniz biri de arayabilir. Rüyada saçını ağarmış görmek, ayrıldığınız biri ile barışıp görüşmeye yorumlanır. Yolunu gözlediğiniz biri varsa o kişi sizi arayabilir ve hasretler sona erer.

Rüyada saçına aklar düşmesi, emeklerin karşılığını almak ve başarınızı herkese kanıtlamaya yorumlanır. Sizi eleştiren insanlar boşa eleştirdiklerini görürler. Kişi boşa kürek çekmediğini herkese gösterir. Rüyada baş ağarması, pişman olup gelecek birine yorumlanır. Size karşı hatalarını anlayan ve çok pişman olan biri olabilir.

Rüyada Saçın Beyazladığını Görmek

Çevrenizde sizi sürekli üzen ve söz dinlemeyen birinin artık sözünüzü dinlemesine yorumlanır. Sevdiği ile hep zıtlaşan ve fikir ayrılığı yaşayan kişiler de sonunda uzlaşabilirler. Eşi ile ayrılık sürecinde olanlar vazgeçebilirler. Rüyada vücudundaki kılların ağardığını görmek, aile hayatı veya evliliği ile ilgili büyük sorunları olan kişilerin sorunlarını çözmesine ve karşılıklı olarak anlaşmaya varılmasına yorumlanır.

Rüyada Saçın Ağarması Görmek İslami Yorumu

Rüyada saçın ağarması görmek ihya yorumu, hiçbir çabanızın boşa gitmemesine ve artık ilgilendiğiniz işlerde adınızdan sıkça söz ettirmek, bilir kişi olmaya yorumlanır. Mesleğinizde uzmanlaşmaya başlayabiir, daha çok bilgi birikim sahibi olabilirsiniz. Sizi bu konuda destekleyen ve yol gösteren biri olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Abdullah dedi ki:

    Rüyamda ölmüş olan karımı beyaz bir gelinlik içinde siyah ata binerken gördüm iki kızımda onunla birlikte ata binmişlerdi.beaber bir tarlada dolaşıyorlardi. Sonra eşim benim iki elimi tuttu. Sonra ben karımla bir evde evdeki bir yatağı bir oraya bir buraya yerleştiriyorduk. Yorumunu yaparsanız sevinirim Şimdiden teşekkürler.

DMCA.com Protection Status