Rüyada Saçkıran Görmek

Rüyada saçkıran görmek, mesleki yaşantınızda yeni görevler üstlenmeye ve mevkinizin yükselmesine yorumlanır. Şimdiye kadar çok emek harcadığınız işlerde adınızdan söz ettirmeye başlayabilirsiniz. Sanat ile uğraşan kişiler sanatsal projeleri ile ünlenirler. İnsanlar sizi takdir ederler ve yeteneklerinizin farkına varmaya başlayabilir. Bir anda üne de sahip olunabilir. Rüyada saçında saçkıran görmek, kendi işlerinde yükselmek ve makam mevki edinmeye yorumlanır. Yeni bir unvan sahibi de olunabilir.

Rüyada saçkıran olduğunu görmek, ayrı kaldığınız insanlar ile yeniden bir araya gelmeye yorumlanır. Yeni ayrılan biri de sevdiği kişi ile yeniden barışabilir. Size geri dönmek istediğini söyleyebilir. Rüyada saçkıran olup saçlarının döküldüğünü görmek, borçların bitmesine ve borç yüzünden yaşanan kaygıların sona ermesine yorumlanır. Birinden aldığınız emaneti geri verebilirsiniz.

Rüyada Saç Kıran Birini Görmek

Bu rüya birine yapılacak olan desteğe yorumlanır. Bir türlü emeklerinin karşılığını alamayan veya haksızlığa uğrayan biri sizden yardım isteyebilir. O kişiye bir konuda yardımcı olabilirsiniz. Sizin geçtiğiniz zorluklarda geçen birine de kol kanat gerilebilir.

Rüyada Saçkıran Görmek İslami Yorumu

Rüyada saçkıran görmek ihya yorumu, başarıya ulaşmak ve herkesin takdirini kazanmaya yorumlanır. İş hayatında herkes sizi örnek alabilir ve hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Kendi işini kurma gayesi içerisinde olanlar da kendi işlerinin patronu olabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Nur dedi ki:

  Rüyamda saçım kisa ve sapsarı olmustu iki yandan sackiran gibi olmuştu dokulmustu kafamın iki tarafında saçlarım gitmis normalde saçlarım kisa değil ama rüyamda erkek saçı gibi kisa ve sapsariydi kalktığımda biraz korkmuştum saçlarım sackiran olduğu için acaba nedir bunun yorumu

 2. Esra dedi ki:

  Merhabalar gerçek hayatta suan sacımda sackıran var .rüyamda aynaya bakıyorum sacımı kaldırıyorum sackıranım dahada cogalmış hemde sol tarafımdafa başlamış bakıyorum kendime hayretler içinde sok oluyorum cok üzülüyorum

 3. Ada dedi ki:

  Rüyamda başımın tepe kısmında saçlarımı araladığımda avuç kadar kıpkırmızı saçkıran olduğumu farkediyorum yanımdaki aileme gösteriyorum kimse oralı olmuyor sonra yanımda on yaşındaki kızımında aynı yerde aynı şekilde saçkıran olduğunu farkediyorum

 4. Sercan dedi ki:

  Rüyamda saç kren olmuştum ve saç kren olan yerler kel kalmıştı

DMCA.com Protection Status