Rüyada Şah Damarı Görmek

Rüyada şah damarını görmek, sevdiğiniz bir insan ile yollarınızı ayırmaya yorumlanır. İlişkisi olanlar ayrılık acısı çekebilirler. Hayatınızdan çıkan bir insana karşı özlem duyulabilir. Aynı zamanda iş ya da eğitim hayatında önünüze yeni imkanlar çıkabilir ve ailenizden uzağa yerleşmeniz gerekebilir. Sevdikleriniz ile aranıza özlem girer ve onları çok özleyeceğiniz bir süreç atlatabilirsiniz. Hasta olan biri için bu rüya sağlığın değerini anlamasına ve daha sağlıklı alışkanlıklar kazanmasına, kötü alışkanlıkları geride bırakmasına yorumlanır.

Rüyada şah damarının attığını hissetmek, özlem duyulan insanlar ile kavuşmaya yorumlanır. Yeni sevgilisinden ayrılan kişiler tekrar barışabilirler ve sevdiğiniz insan sizin değerinizi anlar. Bekar iseniz hayırlı bir kısmete yorumlanır ve ruh eşinizi bulabilirsiniz. Evli olanların eşleri ile aralarındaki bağ güçlenir.

Rüyada Şah Damarının Kesilmesi

Çok sevdiğiniz biri tarafından aldatılmak ya da yalanını yakalamak ve hayal kırıklığı yaşamaya yorumlanır. Çok güvenip sevdiğiniz bir insan sizi üzebilir ve o kişi ile ayrılmak zorunda kalabilirsiniz. Rüyada başka birinin şah damarının kesildiğini görmek, size karşı özlem duyan birine yorumlanır. Sizi çok seven ve özleyen biri yakında haber gönderebilir. Eski sevgili ve eş tarafından da aranabilirsiniz.

Rüyada Şah Damarı Görmek İslami Yorumu

Rüyada şah damarı görmek ihya yorumu, hiç ummadığınız insanlar tarafından üzülmeye ve yalanlarını yakalamaya yorumlanır. Adeta canınızdan çok sevdiğiniz bir insan ile aranızda anlaşmazlık olabilir ve kalbinizi kıracak bir harekette bulunabilir. Beklemediğiniz bir ihanet de söz konusu olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status