Rüyada Şahin Görmek

Rüyada şahin görmek, pek çok yetki sahibi olmak ve kontrollü bir şekilde davranarak üstünüzdeki görevleri bitirmeye yorumlanır. Zor bir iş alan kimseler bu işten alınlarının akı ile çıkarlar. Her türlü engel ve zorluk aşılır. Özellikle de yüksek mertebe kimseler ile aranızdaki çekişme biter ve patron ya da diğer otoriter isimler sizi takdir eder. Sizin azminize güvenmeyen kimseler varsa da bu kişilere üstünlük sağlanabilir. Rüyada şahin yavrusu görmek, yeni plan projeleriniz varsa bunlarda hızla ilerlemek ve yükselmek demektir. İş ya da eğitim hayatına yönelik atacağınız yeni atılımlar beraberinde başarı getirebilir. Size engel olmak isteyen veya sizi kıskanan kimselere rağmen bir şeyler başarılır, zorluklar aşılır.

Rüyada şahin yakalamak, iş hayatında yetki sahibi olmak ve daha fazla sorumluluk demektir. Yönetici olmak isteyen kişiler sonunda terfi alabilir, yönetici pozisyona yükselebilirler. Atama bekleyenler de istedikleri haberi alırlar. Rüyada şahin avlamak, sınavlarınızda başarılı olmaya veya başka mülakatlarda başarıya yorumlanır. Size yapamazsınız denilen şeyler varsa bunları başarabilirsiniz.

Rüyada Şahin Beslemek

Sizden makam mevki olarak yüksek olan kimseler ile tanışmak ve dost olmaya yorumlanır. Şiş hayatında kurulan bağlantılar ve yapılan iyiliklerin karşılığını alabilirsiniz. Şans sizden yana olur ve önemli bağlantılar ile yeni fırsatlar yakalanabilir.

Rüyada Şahinden Korkmak

Bir zamanlar başaramam dediğiniz ne varsa şimdi başarmak ve rol model aldığınız bir insan ile aynı konuma yükselmeye yorumlanır. Daha ileriye götürebileceğiniz bir iş kurabilirsiniz. Rüyada şahinden kaçmak, engelleri aşmak ve etrafınızda kim dost düşman ayırt etmeye yorumlanır. Bazı insanların sizi yanılttığını fark edebilirsiniz.

Rüyada Şahin Isırması

Yakınlarınız arasında hasta olan kimseler varsa şifa bulmasına ve daha zinde sağlıklı olmaya yorumlanır. Kendinizi daha dinç hissedeceğiniz bir olay olabilir. Rüyada şahin saldırması, bir süredir sizi dolduruşa getirmeye çalışan bir insana yorumlanır. Sevdikleriniz ile aranızda gerginlik çıkarmaya çalışabilir.

Rüyada Şahin Görmek İslami Yorumu

Rüyada şahin görmek ihya yorumu, makam rütbe sahibi olmak ve insanların size karşı saygınlığının artmasına yorumlanır. Önemli bir adım atılabilir ve takdir gören işler başarılır. Zamanında sadece hayal olan bir şey şimdi gerçek olabilir. İş hayatı için de planlarınızı gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status