Rüyada Şahit Görmek

Rüyada şahit görmek, insanların sizden beklentilerini yerine getirmek ve sözlerini tutmak anlamına gelir. Bir süredir yardım etmek istediğiniz insanlar varsa bu insanlara yardımcı olunabilir. Maddi ve manevi destekte bulunabilirsiniz. Yakın çevrenizde derdi kederi olan biri varsa ilerleyen günlerde sadece sizinle paylaşabilir ve sırlarını paylaşıp sizden derman olmanızı bekleyebilir. Rüyada şahitler görmek, borçlarınız varsa ödemeye ve başka sına verilen söz varsa tutmaya yorumlanır. İşsiz olan birinin işe girmesine vesile olabilir ve birini zor bir durumdan kurtarabilirsiniz.

Rüyada şahitlik etmek, size söylenen yalan dolan sözler varsa her irinin ortaya çıkmasına ve gerçekleri öğrenmeye yorumlanır. Bazı insanlar hakkında gerçekler ortaya çıkar. Sevdiğiniz insan ile ile aranıza girip yalan söyleyen insanlar da olabilir. Rüyada şahit olmak, verilen görevleri yerine getirmek ve sizden beklentisi olan insanları mağdur etmemek demektir. Size inanaıp güvenen kim varsa inancı boşa çıkmaz.

Rüyada Mahkemede Şahitlik Yapmak

Mahkemeniz varsa gelecek günlerde davadan alınacak olan hayırlı bir sonuca yorumlanır. Sizin haklı olduğunuz bir konuda haklılığınız ortaya çıkar. Eğer boşanma aşamasında iseniz her şey beklendiği gibi olur ve kuruntular biter.

Rüyada Nikahta Şahit Olmak

İki kişinin evlenmesine vesile olmak ve hayır duası almak demektir. Çevrenizde bekar olan kişi kişinin tanışmasını sağlayabilirsiniz. Sizin sayenizde tanışarak nikah masasına oturan birileri olabilir. Ya da ayrılan çiftin barışmasına vesile olabilir.

Rüyada Şahit Görmek İslami Yorumu

Rüyada şahit görmek ihya yorumu, kendi haklı olduğunuz bir konuda mağduriyetin bitmesine yorumlanır. Hakkınız olan bir şeyde gözü olan her kim varsa hakkınıza el koyamaz. Kendi çıkarları gözeten insanlarla mücadelede hakkınız olanı alabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status