Rüyada Şalgam Görmek

Rüyada şalgam görmek, gelirin daha çok olmasına ve evinize yeni bir ek gelir girmesine yorumlanır. Örneğin evinizde işsiz olan biri varsa işe girebilir. Ya da yeni bir yatırım yaptıysanız bu yatırım kar sağlamaya başlayabilir. Bankaya borcu olan kişiler bu borçlarını ödeyebilirler. Maddi sıkıntılar biter ve evinizde artık daha rahat geçim olur. Aile içerisinde parasal konularda dayanışma da olabilir.

Rüyada şalgam suyu görmek, mal mülk ve ganimet olarak da yorumlanır. İş hayatından yüklü kazançlar elde edilebilir. Mal mülk alım satımından da yüklü kar sağlayabilirsiniz. Ticari hayatta şans sizde yana olur ve doğru yatırımlar ile paranızı katlayabilirsiniz.

Rüyada Şalgam Suyu İçmek

Bu rüya önemli bir iş anlaşması yapılmasına yorumlanır. Şimdiye kadar verdiğiniz emekleri gören ve sizinle çalışmak isteyen kişiler olabilir. Sizinle ortak bir iş yapmak isteyen biri de haber gönderebilir. Tarım ile uğraşanlar kazançlı bir yıl geçirirler. Rüyada başkasının şalgam suyu içtiğini görmek, birinin size iş teklifi etmesine yorumlanır. Önemli bir iş görüşmesi yapılabilir.

Rüyada Şalgam Görmek İslami Yorumu

Rüyada şalgam görmek ihya yorumu, hayırlı bir rüyadır ve gelirinizin artık bereketi artar. Bundan sonra daha çok para cebinize kalmaya başlayabilir. Hep yatırım yapma hayali olan kişilerin bu vesile ile yatırım hayalleri gerçek olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status