Rüyada Şamandıra Görmek

Rüyada şamandıra görmek, hasta olan biri için tedavi olup şifa bulmasına ve eskisinden daha sıhhatli olmaya yorumlanır. Eğer bir süredir içinizi sıkan sizi üzen bir konu varsa yaşanacak olan iyi gelişmeler ile birlikte içinize serin su serpilir. Sizi üzen uğraşan kişiler de daha temkinli olurlar. Bazı insanlar değerinizi anlar ve sizi üzmemeye daha çok gayret edebilirler. Psikolojik sorunları olanlar da yeniden ruhsal sağlıklarına kavuşabilirler.

Rüyada şamandıra görülmesi, gelirin artacağına ve her geçen gün kazancın daha bol olmasına yorumlanır. İş hayatında müşterileriniz günden güne artmaya başlayabilir. Yeni iş kuran kişilerin markası daha tanınır hale gelmeye başlar ve siparişleri çoğalır. Ticari hayatta beklentilerinizden daha başarılı hale gelebilirsiniz.

Rüyada Şamandıra Görmek İslami Yorumu

Rüyada şamandıra görmek ihya yorumu, işsiz olan birinin gireceği işte uzun yıllar çalışmasına yorumlanır. Atama beleyen biri de istediği yere ataması olduğunu öğrenebilir. Mesleğiniz ile ilgili hem sizi hem de ailenizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz. Mesleki yaşantınızda parlak bir dönem olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status